16 medali zdobyli na XII Mistrzostwach Polski w Armwrestlingu nasi siłacze! [wideo]

Łukasz Ernestowicz
Arm Fanatic Sport Grudziądz z Markiem Sikorą, wiceprezydentem
Arm Fanatic Sport Grudziądz z Markiem Sikorą, wiceprezydentem Maryla Rzeszut
Osiem medali na prawą rękę i osiem na lewą zdobyli grudziądzanie XII Mistrzostwach Polski w Armwrestlingu. Prawie wszystkie złote.

Wczoraj zakończyły się XII Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu w Grudziądzu. Nasi siłacze z Arm Fanatic Sport Grudziądz zdobyli na nich worek medali.W drugim dniu zmagań, wczoraj wieczorem pokonali swoich rywali na lewą rękę.  Złoto zdobyli: Sławomir Malas (senior kat. 65 kg), Milena Morczyńska (senior +80 kg), Marta Opalińska (senior 55), Maciej Gralak (podwójne złoto w kat. 60 kg i kat. 60 kg - osoby niepełnosprawne), Mateusz Łukiewski (junior 55 kg) i oczywiście Marlena Wawrzyniak (senior 65). Srebro wywalczył Stanisław Gralak w kat. +90 kg. Ci sami zawodnicy dzień wcześniej w rywalizacji na prawą rękę również nie dali szans rywalom. Zdobyli te same miejsca z wyjątkiem Stanisława Gralaka, który w swojej kategorii na prawą rękę był trzeci.Publiczność, goście, obserwatorzy, sędziowie - wszyscy chwalili wspaniałą oprawę i organizację XII Mistrzostw Polski w Armwrestlingu w Grudziądzu.