Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz [zapis relacji na żywo]

Łukasz Szalkowski
Kamil Zieliński
W sobotnim meczu 4. kolejki I ligi piłkarze Olimpii walczyli z Chojniczanką. Pojedynek rozegrany został w Grudziądzu, ale gospodarzem był zespół z Chojnic.

Chojniczanka Chojnice 2:1 Olimpia Grudziądz
12' Piotr Kieruzel
35' Tomasz Mikołajczak
63' Marcin Kaczmarek

Chojniczanka Chojnice: Dominik Hładun - Przemysław Pietruszka, Marcin Biernat, Piotr Kieruzel, Maciej Rogalski, Paweł Zawistowski, Paul Grischok, Rafał Grzelak, Wojciech Lisowski, Andrzej Rybski, Tomasz Mikołajczak
Rezerwowi: Michał Dumieński, Przemysław Czerwiński, Damian Garbacik, Łukasz Kosakiewicz, Rafał Majtyka, Jakub Mrozik, Bartłomiej Niedziela

Olimpia Grudziądz: Bartosz Fabiniak - Paweł Kowalczyk, Michał Łabędzki, Tomasz Lewandowski, Marcin Woźniak - Michal Piter-Bućko, Wojciech Reiman, Marcin Smoliński, Marcin Kaczmarek, Robert Szczot - Donald Djousse
Rezerwowi: Michał Wróbel, Adam Banasiak, Adrian Bielawski, Donatas Kazlauskas, Patryk Skórecki, Fabian Pawela, Adam Cieśliński

90'+4 Koniec meczu
90'+2 Reiman z dystansu, ale ponad poprzeczką
90' Sędzia doliczył cztery minuty do podstawowego czasu gry
90' Kaczmarek strzelał z rzutu wolnego, ale nie było większego zagrożenia i Hładun chwycił piłkę
89' Faul na zawodniku Olimpii, znowu niezła okazja na zagrożenie bramce Chojniczanki
85' Piłka z rzutu wolnego zagrana za nisko, ale będzie jeszcze rzut rożny
84' Kaczmarek wywalczył rzut wolny
82' Kaczmarek popędził lewą flanką, zagrał na dłuższy słupek, ale Djousse nie zdołał zamknąć akcji
81' Pawela za Smolińskiego
78' Strata Olimpii w środku pola, kontra rywali i niezły strzał sprzed pola karnego oddał Czerwiński. Fabiniak końcami palców wybił piłkę poza boisko
72' Kazauskas zobaczył żółtą kartkę
71' Kosakiewicz za Rybskiego
69' Kazlauskas odegrał w kierunku Reimana, jednak nieco za mocno
66' Grischok schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawi się Czerwiński
65' Cieśliński zmienił Łabędzkiego
63' Ależ strzał Kaczmarka! Skrzydłowy Olimpii zszedł do środka boiska i idealnym strzałem wpakował piłkę do siatki Chojniczanki!
59' Wrzutka z rzutu rożnego w pole karne Chojniczanki, po zamieszaniu do piłki dopadł Piter-Bućko, który przeniósł jednak ją ponad poprzeczką
58' Kieruzel mocno strzelał z rzutu wolnego, piłkę z trudem odbił Fabiniak
57' Faul Lewandowskiego 35 metrów od bramki. Będzie niezła okazja do strzału
54' Strata Kowalczyka i Olimpia mogła nadziać się na kontrę, dobrze interweniował jednak Lewandowski, wybijając piłkę na aut
50' Lisowski miał świetną okazję, by podwyższyć prowadzenie, ale fatalnie przestrzelił
48' Strzał Grzelaka z dystansu wysoko ponad poprzeczką Olimpii
46' Diagnoza niestety potwierdziła przypuszczenia. Szczot najprawdopodobniej doznał złamania kości policzkowej
46 Początek drugiej połowy

45'+3 Koniec pierwszej części meczu
45'+1 Szczot nie zagra już w dzisiejszym spotkaniu. Zastąpił go Kazlauskas
45' Sędzia do podstawowego czasu gry doliczył trzy minuty
45' Szczot doznał chyba groźnego urazu kości twarzy. Jest prowadzony do karetki
43' Mikołajczak brutalnie zaatakował Szczota. Grudziądzanin został kopnięty w twarz, ale sędzia pokazał graczowi Chojniczanki tylko żółtą kartkę. Mocno kontrowersyjna decyzja arbitra
39' Mikołajczak i Lewandowski jednocześnie wyskakiwali do wysokiej piłki, zderzyli się głowami, a gracz Chojniczanki upadł na murawę. Sędzia uznał, że stoper Olimpii niebezpiecznie faulował i wyciągnął żółty kartonik
37' Niepewna interwencja Lisowskiego we własnym polu karnym. Piłka odbiła się od niego i niemal wpadła "za kołnierz" Hładuna
35' Strata Szczota w środku pola, szybka kontra gospodarzy, podanie do wybiegającego Mikołajczaka, który technicznym strzałem pokonał Fabiniaka
32' Strzał Szczota sprzed pola karnego sprawił wiele trudności Hładunowi, chociaż nie był silny. Efekt - rzut rożny dla biało-zielonych
31' Szczot do Smolińskiego, który płasko zagrał na piąty metr, tam nie było jednak żadnego zawodnika Olimpii
29' Wrzutka Kaczmarka w pole karne Chojniczanki, tam dobrze ustawił się Djousse, który trącił piłkę głową. Było blisko!
28' Kaczmarek faulowany na połowie rywala
26' Po zagraniu w pole karne piłkę piąstkował Hładun. Dopadł do niej Kaczmarek, który chciał zaskoczyć golkipera gospodarzy lobem. Hładun świetnie wybronił jednak trudny strzał
23' Wrzutka w pole karne Chojniczanki, nie doskoczył do niej żaden z grudziądzan, ale futbolówka trafiła na 30 metr do Reimana, który strzelił bez namysłu, ale znowu bardzo niecelnie
20' Reiman oddał strzał z 30 metrów, ale piłka minęła poprzeczkę Chojniczanki o dobrych kilka metrów
18' Kaczmarek w poprzek boiska chciał zagrać do Szczota, jednak piłka szybowała zbyt wysoko, by gracz Olimpii mógł ją przyjąć
18' Zawistowski strzelał z dystansu, ale wprost w rękawice Fabiniaka
15' Kolejna szansa grudziądzan po zamieszaniu w polu karnym, ale piłka odbiła się kilka razy od obrońców i w końcu któryś z graczy oddalił zagrożenie
13' Była szansa na szybkie wyrównanie! Pod bramką Chojniczanki zrobiło się spore zamieszanie, piłka trafiła na trzeci metr do Piter-Bućko, który z tej bliskiej odległości nie zdołał jednak trafić do bramki!
12' Gol dla Chojniczanki! Po wrzutce z rzutu rożnego najwyżej wyskoczył Kieruzel i po rękach Fabiniaka piłka wpadła do siatki!
11' Ależ szansa Chojniczanki! Mikołajczak został obsłużony dobrym podaniem i znalazł się niemal sam na sam z Fabiniakiem. Golkiper Olimpii końcem palców wybił piłkę poza boisko
10' Piłkę przed własnym polem karnym świetnie przejął Woźniak, odegrał ja do Djousse, który popędził lewym skrzydłem. Blisko bramki został jednak zatrzymany przez stopera z Chojnic
8' Piłka z autu do ustawionego wysoko Djousse, który odegrał Smolińskiemu. Pomocnik Olimpii z pierwszej piłki uderzał w kierunku bramki, ale niecelnie
5' Krótko rozegrany rzut rożny przez grudziądzan, Kaczmarek wrzucał piłkę w pole karne Chojniczanki, ale nieco za wysoko
1' Początek spotkania!