Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

GKM Grudziądz - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów [relacja live]

GKM Grudziądz - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów
GKM Grudziądz - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów Łukasz Szalkowski
O godz. 19.30 rozpocznie się mecz 3. kolejki PGE Ekstraligi. GKM Grudziądz podejmie MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów.

[0b]GKM Grudziądz 50:40 MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów

GKM Grudziądz:
9. Artiom Łaguta 14+1 (3,3,2*,3,3)
10. Daniel Jeleniewski 7+2 (2*,2*,3,0,0)
11. Rafał Okoniewski 6+1 (0,2,2*,2)
12. Krzysztof Buczkowski 11+3 (3,1*,3,2*,2*)
13. Tomasz Gollob 11 (2,3,1,3,2)
14. Mike Trzensiok 0 (u,0,0)
15. Marcin Nowak 1 (1,0,0)

MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów:
1. Krzysztof Kasprzak 12+1 (1,3,3,1*,3,1)
2. Piotr Świderski 0 (0,0)
3. Matej Zagar 8 (2,2,1,2,1,d)
4. Tomasz Gapiński 2+2 (1*,1*,0,0)
5. Niels Kristian Iversen 3 (1,1,0,1)
6. Adrian Cyfer 2+1 (2*,0)
7. Bartosz Zmarzlik 13+1 (3,3,2*,1,1,3)

15. 5:1 (50:40) Co za bieg! Goście wyszli ze startu na podwójnym prowadzeniu, ale grudziądzanie przedarli się na prowadzenie zaraz za drugim łukiem! GKM wygrał z aktualnym Mistrzem Polski 50:40. To były fantastyczne zawody!
Krzysztof Kasprzak 1
Krzysztof Buczkowski 2
Matej Zagar d
Artiom Łaguta 3

14. 2:4 (45:39) Rezerwa taktyczna: Matej Zagar za Piotra Świderskiego; Rezerwa zwykła: Bartosz Zmarzlik za Iversena

Artiom Łaguta

12. 2:4 (38:34) Okoniewski miał problemy na starcie. Goście prowadzili już podwójnie, ale "Okoń" wyprzedził Zmarzlika na drugim łuku i do końca meczu atakował Kasprzaka
Mike Trzensiok 0
Bartosz Zmarzlik 1
Rafał Okoniewski 2
Krzysztof Kasprzak 3

11. 3:3 (36:30) Krzysztof Kasprzak pojedzie za Piotra Świderskiego. Co za bieg! Kasprzak wypchnął Jeleniewskiego, który spadł na ostatnią pozycję. Goście wygrywali podwójnie, ale Gollob wyprzedził Kasprzaka. Chwilę później "Chudy" zaatakował Zagara i przez chwilę nawet prowadziłm, jednak spadł znów na drugie miejsce. Na ostatnim łuku poradził sobie jednak z zawodnikiem Stali i dojechał na metę pierwszy
Matej Zagar 2
Tomasz Gollob 3

10. 5:1 (33:27) Atomowy start grudziądzan, którzy już na przeciwległej prostej zyskali sporą przewagę, później powiększyli ją do kilkunastu metrów i niezagrożeni wjechali na metę. Przerwa na kosmetykę toru

Krzysztof Buczkowski 3
Niels Kristian Iversen 0

9. 5:1 (28:26)
Daniel Jeleniewski 3
Artiom Łaguta 2

8.1:5 (23:25) Zmarzlik za Świderskiego. Gorzowianie wygrali start i dowieźli podwójne prowadzenie do mety
Bartosz Zmarzlik 2
Tomasz Gollob 1
Marcin Nowak 0

7. 5:1 (22:20) Świetny start grudziądzan, którzy wyszli przed rywali. Jeleniewskiego na pierwszym łuku wyprzedził Iversen, ale chwilę później zawodnik GKM-u wrócił na drugie miejsce. Iversen popełnił jeszcze błąd na wyjściu z łuku i stracił szanse na walkę z "Jeleniem". Przerwa na kosmetykę toru.
Adrian Cyfer 0
Daniel Jeleniewski 2

6. 3:3 (17:19) Słaby start grudziądzan. Na podwójne prowadzenie wyszli goście Gollob cały czas atakował, wyprzedził nawet Gapińskiego, ale zaraz potem znów spadł na trzecią pozycję. Na wyjściu z drugiego łuku na drugim okrążeniu Gollob pojechał tuż przy bandzie i wyszedł na prowadzenie. Trzensiok przyjechał daleko z tyłu

Tomasz Gapiński 1

5. 3:3 (14:16) Kasprzak świetnie wystartował i na wyjściu z pierwszego łuku objął prowadzenie. Był na tyle szybki, że Okoniewski nie mógł zbliżyć się do niego na tyle mocno, by spróbować przedrzeć się na pierwsze miejsce
Krzysztof Buczkowski 1*
Piotr Świderski 0

4. 2:4 (11:13) Zmarzlik wygrał start i zdobył kilka metrów przewagi nad Gollobem, którego na dystansie cały czas atakował Iversen. Przerwa na kosmetykę toru

3. 3:3 (9:9) Buczkowski pewnie wygrał start i wygrał bieg mając bardzo dużą przewagę nad resztą stawki. Jeleniewski próbował zaatakować Gapińskiego na prostej w trzecim okrążeniu, ale zawodnik Stali zdołał się obronić
Rafał Okoniewski 0

2. 1:5 (6:6) Start wygrali goście i bez problemu obsadzili dwie pierwsze pozycje. Na drugim łuku upadł Trzensiok, ale szybko się podniósł i bieg nie został przerwany
Adrian Cyfer 2
Marcin Nowak 1
Mike Trzensiok u

1. 5:1 (5:1) Lepiej ze startu wyszli grudziądzanie, którzy już na pierwszym łuku prowadzili podwójnie. Od drugiego okrążenia Kasprzak próbował atakować Jeleniewskiego, ale nie zdołał go wyprzedzić.

19.17 Rozpoczyna się prezentacja!
19.10 Koniec próby toru. Stadion jest już niemal zapełniony
19.02 Teraz próba tory gospodarzy. Biorą w niej udział Daniel Jeleniewski i Krzysztof Buczkowski
19:00 Na próbę toru wyjechali Bartosz Zmarzlik i Krzysztof Kasprzak
18.30 Zawodnicy obu drużyn mają już za sobą obchód toru. Na trybunach jest już około 4000 kibiców

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani