Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Grudziądzanie o krok od awansu! Wybrzeże II Gdańsk - MKS Grudziądz [relacja live]

SMS II Gdańsk - MKS Grudziądz [relacja live]
SMS II Gdańsk - MKS Grudziądz [relacja live] Darek Ryl
O godz. 11 rozpocznie się mecz ostatniej kolejki II ligi mężczyzn w piłce ręcznej. SMS II Gdańsk podejmie we własnej hali MKS Grudziądz, dla którego jest to spotkanie o awans do I ligi.

Wybrzeże II Gdańsk 22:27 MKS Grudziądz

Wybrzeże II Gdańsk: Bartosz Braciszewski, Jakub Kut, Kacper Roseman, Dominik Wierzbicki, Norbert Skrzyniarz, Kacper Adamski, Kacper Malinowski, Piotr Karpiński, Damian Tobolewski, Dariusz Zanto, Robert Wysocki, Oskar Niedziółka, Paweł Gałązka, Jakub Bieniek, Krzysztof Zasowicz, Wojciech Przymlewicz.

MKS Grudziądz: Maciej Ziółkowski, Patryk Kawski, Łukasz Jaszczyński, Artur Stobbe, Mateusz Flemming, Łukasz Wiśniewski, Dawid Goszczycki, Michał Kozłowski, Mateusz Nalaskowski, Aleksander Piernicki, Dawid Gryszan, Bartosz Prietz, Andrzej Saraman, Tomasz Stange, Szymon Pożoga, Mariusz Babicki.

60' Konieeeeec! MKS awansował do I ligi!
60' Rzut karny dla Wybrzeża. 50 sekund do końca meczu
58' Dwuminutowa kara dla Kozłowskiego
57' Goszczycki wyszedł wysoko i zatrzymał kontrę rywali
56' Kontra grudziądzan i bramka Flemminga
55' Pożoga trafia do siatki! MKS nie przegra już tego meczu!
54' Rzut karny dla Wybrzeża wykorzystał Przymlewicz
51' Prietz z trudnej pozycji trafił w bramkarza Wybrzeża. Kontra gdańszczan i świetny powrót Flemminga, który przeciął zagranie rywala
51' Kozłowski faulowany w czystej sytuacji. Karny dla MKS-u, Babicki trafił w słupek, ale piłka wróciła na połowę MKS-u
50' Znów Goszczycki! Świetna dyspozycja tego bramkarza
49' Goszczycki! Golkiper MKS-u fantastycznie obronił mocny rzut rywala
48' Dwa gole MKS-u w krótkim czasie. Najpierw z dystansu huknął Babicki, chwilę później kontratak wykorzystał Prietz
47' Dwie świetne interwencje Goszczyckiego pod rząd uratowały grudziądzan przed stratą kolejnej bramki. Ogromne problemy mają teraz goście w ofensywie
46' Strata MKS-u, kontra i kolejny gol gdańszczan. Przewaga szybko topnieje
46' Prymlewicz zszedł ze skrzydła do środka i zdobył bramkę
45' Dwie minuty kary dla Prietza
44' Pożoga przełamał niemoc MKS-u w ataku
44' Niecelny rzut grudziądzan, kontra gospodarzy i kolejna bramka
43' Gdańszczanie rzucili dwie bramki z rzędu, ale przewaga MKS-u jest nadal wysoka
42' Tempo meczu spadło. Grudziądzanie spokojnie rozgrywają
41' Nalaskowski z czystej sytuacji trafił w spojenie słupka z poprzeczką
39' Świetna interwencja Goszczyckiego, kontra i bramka Nalaskowskiego!
39' Nalaskowski z drugiej linii celował w prawy dolny róg bramki rywali, ale dobrze odczytał to Zanto i wybronił piłkę nogą
38' Fatalne podanie jednego z gdańszczan i aut. Chwilę później w ataku sfaulował Flemming i piłka powędrowała z powrotem w ręce gospodarzy
37' Pogubili się teraz obrońcy MKS-u, zostawiając Nalaskowskiemu bardzo dużo miejsca
35' Wiśniewski nie pokonał Zanty, ale piłka trafiła jeszcze do Kozłowskiego, który nie miał już problemu ze zdobyciem bramki
34' Niedziółka wyskoczył ponad obrońców z Grudziądza, piłka odbiła się jednak od słupka
34' Prietz nie opanował piłki po podaniu Pożogi. Strata MKS-u
33' Z prawego skrzydła rzucał Przymlewicz, ale nie pokonał Goszczyckiego
33' Prietz z dystansu nie dał szans golkiperowi gospodarzy
32' Błąd grudziądzan, kontra Wybrzeża i bramka
31' Początek drugiej połowy!

30' Koniec pierwszej części spotkania! MKS po świetnej grze w pierwszych 20 minutach zasłużenie wygrywa różnicą dziewięciu bramek
29' Kolejna obrona Zanto. Kontra gospodarzy, rozpędził się Zasowicz, wybił się wysoko, ale rzucił źle i piłka po koźle minęła poprzeczkę bramki MKS-u
28' Grę w obronie poprawiło teraz Wybrzeże. Grudziądzanie nie mogą już tak łatwo zdobyć bramki. Tym razem z trudnej pozycji rzucał Babicki, ale bez problemu wybronił to Zanto
27' Rzut Prietza obronił Zanto, który stanął przed momentem między słupkami bramki gdańszczan. Szybka kontra i gol dla gospodarzy
27' Kolejny rzut karny dla Wybrzeża. Tym razem Tobolewski trafił w słupek i piłka jest w rękach grudziądzan
25' Tobolewski wykorzystał rzut karny przyznany swojej drużynie
25' Kolejna dwuminutowa kara dla Niedziółki. Sędziowie przyznali jeszcze gościom rzut karny, który "na raty" wykorzystał Kozłowski
24' Bardzo konsekwentnie w obronie grają dziś grudziądzanie
23' Podręcznikowa akcja MKS-u, którą ze skrzydła wykończył Wiśniewski
23' Wybrzeże najbliższe dwie minuty zagra w osłabieniu
22' Wysocki z drugiej linii próbował zaskoczyć bramkarza MKS-u, ale piłka minęła poprzeczkę
21' Ładne podanie Wierzbickiego na skrzydło do Kuta, którego rzut świetnie obronił jednak Goszczycki. Kontra MKS-u, długie podanie do Piernickiego, który nie zdołał pokonać golkipera rywali. Piłka wpadła jednak w ręce Wiśniewskiego. Grudziądzanie uspokoili grę i rzucili kolejną bramkę
19' Kolejna pomyłka gospodarzy, spokojny atak MKS-u, Nalaskowski znalazł się w dobrej sytuacji i przelobował wysoko ustawionego Braciszewskiego
18' Gdańszczanie znów się mylą, chwilę później faul na Nalaskowskim i rzut karny, który pewnie wykorzystał Kozłowski
18' Kozłowski z drugiej linii i MKS ma przewagę sześciu bramek
17' Babicki jest na razie nie do zatrzymania. Kolejny jego rzut - kolejna bramka dla MKS-u
17' MKS też gra już w komplecie
15' Rzut zawodnika Wybrzeża minął bramkę grudziądzan
14' Gospodarze już w komplecie
14' Dwuminutowa kara dla Kozłowskiego i karny dla Wybrzeża. Obronił go Goszczycki!
14' Tobolewski z drugiej linii zaskoczył Goszczyckiego
13' Błąd Kozłowskiego w ataku, długie podanie do jednego z graczy gospodarzy, ale daleko z bramki wybiegł Goszczycki, który wybił piłkę
13' Niedziółka ukarany. MKS przez dwie minuty zagra w przewadze
12' Wybrzeże ze skrzydła rzuca czwartą bramkę
12' Kolejne przejęcie Prietza, który znów wyszedł z kontrą i pokonał Braciszewskiego
11' Prietz dobrze odczytał zagranie Wierzbickiego, przejął piłkę, przebiegł z nią całe boisko i rzucił bramkę
10' Prietz z drugiej linii. Już 7:3!
8' Rzut Wierzbickiego broni Goszczycki, kontra i bramka MKS-u! Już trzy punkty przewagi grudziądzan
7' Karny dla MKS-u. Z siódmego metra nie trafił jednak Wiśniewski
6' Rzut Niedziólki z dystansu i słupek! Piłka dla grudziądzan
6' Dobra obrona MKS-u, kontra, Prietz znalazł się sam na sam z Braciszewskim i trafił do siatki!
5' Nalaskowski ze skrzydła doprowadza do remisu!
4' Babicki ze skrzydła trafił w bramkarza, kontrę wyprowadzili gospodarze i bramkę rzucił Kut
3' Babicki wygrał walkę z obrońcą i rzucił bramkę. Szybkie wznowienie gdańszczan i bramka Adamskiego
2' Z dystansu trafił Niedziółka
1' Świetne zagranie Prietza do Nalaskowskiego, który wbiegł w lukę pozostawioną przez obrońców i zdobył bramkę
1' Rozpoczęli gospodarze. Rzut jednego z nich obronił Ziólkowski

10.50 Witamy z hali AWFiS w Gdańsku! Za niespełna dziesięć minut rozpocznie się mecz, który zadecyduje kto w przyszłym sezonie zagra na pierwszoligowych parkietach. MKS musi przynajmniej zremisować, by zapewnić sobie pierwsze miejsce w tabeli i promocję na zaplecze Ekstraligi.