Przedsiębiorcy mają szansę się podszkolić

fot. sxc.hu (© redakcja)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W Grudziądzu takie szkolenie odbędzie się w siedzibie przedstawicielstwa Urzędu Marszałkowskiego.

Bezpłatne zajęcia pod nazwą „Reklama i promocja firmy – narzędzia sukcesu, czy źródło niepotrzebnych kosztów?" organizowane są głównie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej, ale także dla przedsiębiorców, którzy już prowadzą własne firmy.
Uczestnicy dowiedzą się na szkoleniu jak sprawić aby promocja i reklama była skuteczna, jak budować markę, jak wykorzystać różne nośniki reklamy, w tym Internet, jak tworzyć przekonujące materiały promocyjno-reklamowe.
- Ośmiogodzinne zajęcia będą miały charakter warsztatów, opartych na przykładach - informuje Janusz Kołodziejski z Urzędu Marszałkowskiego w Grudziądzu.
By zapisać się na szkolenie wystarczy wypełnić i przesłać do organizatora formularz zgłoszeniowy.Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.
Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów: 508 085 078, 56 622 71 62.
Zajęcia zaplanowane są na 13 grudnia w siedzibie przedstawicielstwa Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Sienkiewicza 22.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!