Grudziądzka biegaczka piąta na mistrzostwach Polski!

Łukasz Szalkowski
pomorska.pl/archiwum
Eliza Megger z Olimpii Grudziądz zajęła w weekend piąte miejsce na mistrzostwach Polski seniorów. To drugi sukces młodej biegaczki w ostatnich dniach.

Zawodniczka grudziądzkiej Olimpii w miniony weekend startowała w Toruniu w Mistrzostwach Polski seniorów. Na dystansie 3000 metrów do mety dobiegła jako piąta, z czasem 9:39.35. Poprawiła swój rekord życiowy o niemal pół minuty. Zwyciężyła Sofia Ennaoui z wynikiem 8:59.08.

To nie pierwszy sukces Elizy Megger w ostatnim czasie. W ubiegły weekend zawodniczka Olimpii wygrała bowiem na tym samym dystansie w mistrzostwach Polski do lat 20, nie dając szans rywalkom.

18-latka trenuje pod okiem Jarosława Czubaszka.