Lodowisko przy Alfie w Grudziądzu - ceny i godziny wejść

(© sxc.hu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

ROZRYWKA. Rozpoczyna się lodowe szaleństwo w Grudziądzu. Od poniedziałku czynne jest lodowisko. Sprawdź ceny i godziny wejść.

Choć na dworze temperatury są ciągle plusowe - już od poniedziałku będzie można jeździć na łyżwach. Przy Alfie w Grudziądzu otwierane jest sztuczne lodowisko.Godziny wejść:Ślizgawka będzie czynna codziennie od godz. 10 do 21. W niedzielę od godz. 10 do 20. Codziennie od 15 do 16 będzie przerwa - na konserwację płyty lodowiska. W dni powszednie do godziny 15 - ze ślizgawki można korzystać bez ograniczeń czasowych. Natomiast po godz. 16 oraz w weekendy wejścia na taflę rozpoczynają się zawsze o pełnej godzinie. Ślizgać można się tylko 45 minut, po czy trzeba wykupić kolejny bilet. Ceny:Nieograniczony czasowo bilet wstępu (tylko w dni powszednie do godz. 15) kosztuje 7 zł. Ulgowy 4 zł. Po godzinie 15 i w weekendy normalny bilet na 45 minut kosztuje 5 zł, ulgowy 2 zł. Grupy szkolne mogą korzystać z lodowiska w Grudziądzu w ramach zajęć pozalekcyjnych oraz lekcji w-f. Wstęp od osoby - 1 zł. Przy lodowisku można skorzystać z szatni (1 zł) oraz wypożyczyć łyżwy (4 zł za godzinę). Do wypożyczenia jest 61 par łyżew.Tradycyjnie przy lodowisku będzie funkcjonować też wypożyczalnia sprzętu, licząca 61 par łyżew.Lodowisko będzie czynne do końca lutego.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!