Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

W czwartej kolejce tego sezonu zmierzyły się dwie drużyny, które jako jedyne w grupie A I ligi nie zdobyły jeszcze choćby punktu. Pierwsze punkty zdobyli jednak przyjezdni.

Mueller MKS Grudziądz 28:33 Wolsztyniak Wolsztyn

Mueller MKS Grudziądz: Ziółkowski Maciej, Piernicki Aleksander, Kostrzewa Mateusz, Łyszczarz Kacper, Bartecki Michał, Pożoga Szymon, Nalaskowski Mateusz, Ossowski Arkadiusz, Orłowski Mateusz, Kruszewski Paweł, Chmurski Damian, Kozłowski Michał, Mrozowicz Przemysław, Wiśniewski Łukasz, Prietz Tomasz, Prietz Bartosz, Babicki Mariusz

Wolsztyniak Wolsztyn: Szutta Patryk, Rogoziński Mariusz, Kaczmarek Hubert, Głowacki Jakub, Pietruszka Marcin, Raczkowiak Alan, Wieczorek Marek, Pawłowski Kacper, Chrapa Artur, Wajs Maciej, Radny Artur, Kuta Krystian, Szała Filip, Piskorski Tomasz

60' Koniec spotkania
58' Czas dla gości
58' Dwie minuty jeszcze dla Szały
56' Dwie minuty dla Rogozińskiego
56' Chrapa z siedmiu metrów
55' Rzut karny dla przyjezdnych. Grudziądzanie nie mają już chyba szans na odrobienie strat...
55' Czerwona kartka za brutalny faul dla Barteckiego
55' Wolsztyniak zagra w osłabieniu
55' Szybka odpowiedź Wolsztyniaka
54' Bartecki trafia do bramki!
52' Wiśniewski wykorzystał rzut z siedmiu metrów
52' Rzut karny dla grudziądzan
52' O czas poprosił trener MKS-u
51' Strata Orłowskiego w ataku. Bramka gości
51' Kostrzewa opuszcza boisko podpierany przez ratowników. Chyba to groźny uraz
51' Dwie minuty dla Szały. Kostrzewa leży na parkiecie, potrzebna jest pomoc ratowników medycznych
51' Bramka dla Wolsztyniaka
50' Kruszewski nie wykorzystał rzutu z siedmiu metrów
50' I rzut karny dla grudziądzan
49' Prietz świetnie obronił rzut Kaczmarka z prawego skrzydła!
48' Goście wykorzystali rzut karny
47' Faul Wiśniewskiego. Sędzia dyktuje rzut karny dla Wolsztyniaka. Grudziądzanie zagrają też dwie minuty w osłabieniu
46' Piskorski znowu broni rzut grudziądzan z siedmiu metrów
46' Rzut karny dla gospodarzy za obronę w kole
44' Strata MKS-u i kolejna bramka...
43' Tym razem nie mylą się goście
44' Remis! Skuteczny Ossowski!
44' Prietz broni rzut Wajsa!
43' Goście dogrywali piłkę kołowemu, jednak połapali się w tym wszystkim gracze MKS-u. Przejęli piłkę, zagrali do Kostrzewy i gooool! Tylko jeden punkt straty do gości
42' Piłkę obronił Prietz, akcja grudziądzan i fantastyczny rzut Orłowskiego z drugiej linii! Już tylko dwie bramki straty
42' Grudziądzanie nie wykorzystali rzutu z siedmiu metrów
41' Rzut karny dla MKS-u za obronę w kole
40' Szybka odpowiedź gości
40' Grudziądzanie świetnie w obronie, piłka do wybiegającego Nalaskowskiego, który chwycił piłkę i zdobył bramkę
39' Jest bramka dla gospodarzy! Kolejna próba pościgu na razie przynosi efekty
39' Piłkę w obronie przejmują grudziądzanie. Jest szansa na kontrę!
38' Kolejna bramka Kostrzewy! Pawłowski ukarany dodatkowo dwoma minutami poza boiskiem
38' Kuta z drugiej linii i gol
38' Kostrzewa rzucił ponad ramieniem rywala i bramka!
37' Kolejna strata w ataku, kontra Wolsztyniaka i bramkę rzucił Szutta
36' Goście popełniają błąd w ataku
36' Dobry zwód Kostrzewy, ale rzut nie był już niestety celny
35' Błąd w ataku MKS-u
34' Raczkowski przedarł się przez obronę gospodarzy, ale rzucił niecelnie
33' Do siatki z drugiej linii trafiają goście
32' Dwie minuty kary dla Ossowskiego
32' Prietz obronił, ale grudziądzanie stracili piłkę w ataku
31' Bramka Ossowskiego
31' Początek drugiej połowy

30' Koniec pierwszej części meczu
29' Piskorski wybronił rzut Kruszewskiego
28' Skuteczni są przyjezdni. MKS nie ma sposobu, by zatrzymać teraz rywali
27' Pożoga minął rywala na środku i rzucił bramkę!
27' Grudziądzanie stracili bramkę po ładnej akcji gości
26' Rzut Kruszewskiego z prawego skrzydła, ale piłka odbiła się od poprzeczki
26' Jeden z zawodników z Wolsztyna przerzucił piłkę ponad bramką grudziądzan. Szansa na bramkę kontaktową
25' Pożoga wykorzystał kontrę i straty maleją!
24' Kostrzewa nie pomylił się z linii siedmiu metrów
24' Faul na Kruszewskim i rzut karny. Pawłowski musi też opuścić boisko na dwie minuty
24' Strata Piskorskiego podczas wyprowadzania kontry, co wykorzystali grudziądzanie. Bramka Kostrzewy
21' Kruszewski znowu a prawego skrzydła! Nie do zatrzymania jest dziś ten gracz Mueller MKS-u
21' Raczkowski ze skrzydła
20' Grudziądzanie doganiają rywali! Kolejna strata Wolsztyniaka, szybkie podanie do Kruszewskiego, który pokonałPiskorskiego w pojedynku sam na sam
20' Orłowski ponad blokiem
18' Strata Głowackiego w ataku, szybka kontra MKS-u i bramka Kruszewskiego!
17' O czas poprosił trener gości
17' Kruszewski ze skrzydła! MKS mozolnie odrabia straty!
16' Piłkę stracili także grudziądzanie
16' Rzut Kuty ponad bramką
15' Strata Wolsztyniaka, szybka kontra grudziądzan i świetne zejście do środka Nalaskowskiego, który potem pokonał golkipera rywali
15' Orłowski z dystansu prosto w słupek
14' Bramka dla przyjezdnych
13' Wiśniewski z prawego skrzydła, ale obronił Piskorski
12' Kolejna świetna obrona Chmurskiego!
12' Niecelne podanie jednego z graczy MKS-u i piłka opuściła boisko
12' Kara dwóch minut dla Rogozińskiego
11' Czas dla drużyny gospodarzy
11' Strata grudziądzan w ataku, szybka kontra i bramka Kaczmarka
10' Rzut Pietruszki odbity przez Chmurskiego!
10' Kara dwóch minut dla Orłowskiego
9' Punkt dla MKS-u
8' Z linii siedmiu metrów pomylił się Kaczmarek
8' Orłowski niecelnie podawał, strata. Kontra gości i faulem rywala powstrzymał Ossowski. Rzut karny dla Wolsztyniaka.
7' Pożoga pokonał golkipera gości po raz drugi
6' Długa akcja gości, dobrze bronili grudziądzanie, Jeden z wolsztynian ostatecznie zdobył bramkę
4' Świetny rzut Pożogi i jest pierwsza bramka MKS-u
3' Kolejna strata, kontra i już 0:3
2' Kiepski początek grudziądzan. Kolejna strata i już dwa punkty przewagi gości