Mueller MKS nadal bez zwycięstwa. Grudziądzanie przegrali z Wolsztyniakiem [wideo]

Szczypiorniści Mueller MKS-u przegrali kolejne ligowe spotkanie. Tym razem lepszy okazał się Wolsztyniak Wolsztyn, który wygrał w Grudziądz 33:28.

Grudziądzanie znowu weszli w mecz bardzo słabo. Już w pierwszych kilku minutach zanotowali serię strat i goście szybko zyskali kilkubramkową przewagę. MKS poprawił swoją grę i utrzymywał dystans do rywala, a w końcówce pierwszej połowy nawet zmniejszył straty do czterech bramek.

Druga część spotkania znowu zaczęła się słabo, jednak grudziądzanie nie poddawali się i udało im się doprowadzić do remisu. Wydawało się, że pójdą "za ciosem". Tak się jednak nie stało i Wolsztyniak szybko powrócił do bezpiecznego prowadzenia, którego nie oddał już do końca meczu.

Mueller MKS po czterech kolejkach nadal nie zanotował wygranej i jest jedynym zespołem w I-ligowej tabeli, który nie ma na jeszcze na koncie punktów. Kolejny mecz czeka grudziądzan w najbliższy weekend w Malborku z Polski Cukier Pomezanią.

Mueller MKS Grudziądz 28:33 KPR Wolsztyniak Wolsztyn

Składy i bramki:

Mueller MKS Grudziądz: Babicki Mariusz - 0, Bartecki Michał - 1, Chmurski Damian - 0, Kostrzewa Mateusz - 2, Kruszewski Paweł - 4, Mrozowicz Przemysław - 0, Nalaskowski Mateusz - 3, Orłowski Mateusz - 2, Ossowski Arkadiusz - 8, Piernicki Aleksander - 0, Pożoga Szymon - 5, Prietz Tomasz - 0, Wiśniewski Łukasz - 3.