Mueller MKS wysoko przegrał w Gdańsku [wideo]

Darek Ryl
Grudziądzcy szczypiorniści doznali bolesnej porażki w wyjazdowym meczu z Wybrzeżem Gdańsk. Mueller MKS przegrał aż 21:38 i zajmuje ostatnie miejsce w I-ligowej tabeli.

O tym, że w Gdańsku szykuje się pogrom, było wiadomo już od pierwszych minut meczu. Grudziądzanie gubili się, szybko tracili piłkę w ataku, a szybkie kontry gdańszczan były zabójcze. Wynik 0:6 po kilku pierwszych minutach mówił sam za siebie. Mueller MKS był w szoku i nie potrafił zrobić nic, by odwrócić nieco losy meczu. Wybrzeże grało twardo w obronie, z czym kompletnie nie radzili sobie przyjezdni.

W drugiej części spotkania grudziądzanie zagrali już nieco lepiej i potrafili postawić się rywalom. Wynik jednak i tak jest bardzo bolesny. MKS musi szybko przeanalizować popełniane błędy i postarać się je wyeliminować, by w najbliższym meczu z Wolsztyniakiem Wolsztyn powalczyć wreszcie o upragnione punkty.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani