Na autostradzie A1 w okolicy Warlubia przewróciła się ciężarówka. Były duże utrudnienia

Po południu na autostradzie A1 w okolicy Warlubia przewróciła się ciężarówka. Droga w obu kierunkach była zablokowana przez wiele godzin.

Do zdarzenia doszło po godz. 14 na 75 kilometrze autostrady A1. Przewróciła się tam ciężarówka przewożąca meble. Kierowcy nic poważnego się nie stało.

Na początku autostrada była nieprzejezdna tylko w kierunku Łodzi. Później zablokowano ją także w kierunku Gdańska. Utrudnienia trwały wiele godzin. Wszystko przez problemy z podniesieniem ciężarówki. Kierowcy stali w kilkukilometrowych korkach.

WIDEO: Śmiertelny wypadek na obwodnicy Świecia. Zginął 27-letni mężczyzna:

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

10.03.2019, 21:07

Wjeżdżałem w Rusocinie o 16:30 i oczywiście żadnej informacji o zablokowaniu autostrady!!!! Jechałem tylko do Bydgoszczy więc olałbym tę cudowną amber shit i był na miejscu wcześniej. Działania służb i policji to totalna porażka!!!! Ps. Moje wieloktrotne pytania do koncesjonariusza o niedziałąjącą webkamerę na zjeździe w Rusocinie oczywiście pozostają bez odpowiedzi!!!!!

10.03.2019, 18:53

Prawie 5 godzina od wypadku stoja oba pasa
Dzieciaki biegaja pomiedzy autami ludzie psy wyprowadzaja
Szkoda ze zimno to by sie jakiegos grila rozpalilo
Parodia polskich sluzb pozadkowych

10.03.2019, 18:45

Zablokowane są dwa pasy w kierunku Gdańska. Zero przejazdu od ok. 2h.

10.03.2019, 18:39

Całość wydarzyła się po godz. 14. Dlaczego w ciągu 4 h od zdarzenia nie zamknieto A1 na wysokosci zjazdu Nowe Marzy i wpuszczano bezmyślnie następne auta, by czekały w 5 km korku? No i wisienka na torcie - przez 4h nie udrozniono ani jednego pasa. Kierowca żyje, prokurator nie jest potrzebny, ciężarówka wiosła meble nie chemikalia - pytam więc, dlaczego???

10.03.2019, 18:27

A geniusze w niebieskich mundurach stali zadowoleni na poboczu zamiast zablokować autostradę na wysokości zjazdu i kierować na objazd. Brawo policja... nic dziwnego że trza aż 5 do wkręcenia żarówki

10.03.2019, 18:15

W stronę Gdańska zablokowane są oba pasy. Stoimy 1,5h. Czy ktoś w ogóle próbuje pokierować ruchem?

10.03.2019, 18:13

Brawo dla służb! Dlaczego nie ma żadnej informacji przed zjazdem na autostradę!!!!

10.03.2019, 17:57

Dramat. Nie ma jak zdjąć tira wiec jest objazd na Grudziądz

10.03.2019, 17:36

Gdyby otwarli bramki bez opłat to by nie było korka!

10.03.2019, 17:32

Tragedia. Stoimy już ponad godzinę w korku. Beznadziejna organizacja ruchu. Na koniec pewnie jeszcze trzeba będzie zapłacić na bramkach.

10.03.2019, 17:32

17:30 droga zablokowana nadal całkowicie. Tylko w Polsce przez 3 h nie można odblokować jednego pasa. Dobrze ze nie jesedziemy rowerem i nie pada deszcz