O godz. 17 rozpocznie się mecz Olimpii Grudziądz z Chrobrym Głogów.

Olimpia Grudziądz: Wróbel – Jaroch, Łabędzki, Piter-Bućko, Banasiak - Smoliński (76' Kłus), Elsner, Popović, Rogalski (46' Szczot), Skórecki (46' Kaczmarek) - Cieśliński.
Rezerwowi: Fabiniak – Kurowski, Bielawski, Kłus, Szczot, Kaczmarek, Szymański.

Chrobry Głogów: Janicki – Ziemniak, Byrtek, Bogusławski (80' Bednarski), Michalec – Samiec, Kościelniak, Hałambiec, Gąsior (58' Hirskyi) – Hudyma, Piotrowski.
Rezerwowi: Rzepecki – Bednarski, Hirskyi, Kiełb, Pisarczuk, Szopa.

90'+4 Koniec meczu! Olimpia wygrywa z Chrobrym 2:1!
90'+1 Szczot ukarany żółtą kartką
90' Ładne dogranie do Elsnera, który samotnie stał przed polem karnym Chrobrego. Słoweniec oddał silny strzał, ale obok bramki
90' Banasiak na szczęście nie ucierpiał
89' Ależ brutalne wejście Pisarczuka w nogi Banasiaka. Zagranie na czerwoną kartkę, ale sędzia pokazał graczowi Chrobrego tylko żółty kartonik
85' Świetne zagranie Szczota do Popovica, który z ostrego kąta uderzył na dalszy słupek bramki Janickiego i pomylił się o centymetry!
84' Ostatnia zmiana w drużynie Chrobrego. Pisarczuk zmienił Kościelniaka
80' Zmiana w drużynie gości. Bednarski za Bogusławskiego
78' Ładne dogranie piętką Popovica do Kaczmarka, który chciał dograć w pole karne, ale piłka została zablokowana
76' Kłus zastąpi Smolińskiego
73' Wrzutka w pole karne Chrobrego, piłkę wybili goście, ale dopadł do niej Szczot, który pięknym strzałem z prawego narożnika pola karnego pokonał Janickiego!
70' Żółta kartka dla Piotrowskiego za próbę wymuszenia rzutu karnego
69' Szczot sprzed pola karnego i nie bez trudności obronił Janicki
68' Kontra głogowian, ale źle podaje Piotrowski
67' Piłka w bramce Olimpii. Arbiter dopatrzył się jednak spalonego
66' Zółta kartka dla Łabędzkiego
65' Kaczmarek ukarany żółtą kartką
63' Znowu przy stałym fragmencie gry niepilnowany pozostał jeden z graczy Chrobrego - Michał Michalec.
60' Idealna okazja głogowian na objęcie prowadzenia. Piotrowski znalazł się sam na sam z Wróblem kilka metrów od bramki. Świetną interwencją popisał się golkiper Olimpii, który odbił piłkę i minęła lewy słupek
58' Hirskyi za Gąsiora
55' Strzał Szczota z 40 metrów, ale obok słupka
54' Smoliński wrócił już na boisko
53' Smoliński ucierpiał w starciu z rywalem. Potrzebował pomocy medycznej
51' Świetne dogranie Szczota z prawego skrzydła do wbiegającego Cieślińskiego. Napastnik grudziądzkiej drużyny minął się jednak z piłką. Niewiele brakowało!
50' Mocne dogranie Piotrowskiego do ustawionego na piątym metrze Kościelniaka. Zawodnik Chrobrego nie zdołał jednak skierować piłki w stronę bramki Olimpii
49' Banasiak sprzed pola karnego i z trudem obronił to Janicki
48' Bardzo niecelny strzał Szczota z dystansu
47' Wrzutka Kaczmarka, ale nie było tam żadnego z graczy Olimpii
46' Kaczmarek zmienił Skóreckiego, a Szczot Rogalskiego
46' Początek drugiej połowy!

45' Koniec pierwszej części spotkania
45' Świetna akcja Olimpii! Ładne podanie w polu karnym rywali do Popovica, który chciał wycofać piłkę na wolne pole do Skóreckiego. Zrobił to jednak niedokładnie, a futbolówka trafiła jeszcze do Banasiak, który oddał mocny strzał, ale zablokowany przez... leżącego gracza Olimpii
45' ładne podanie ze środka pola do wybiegającego Rogalskiego, który wrzucił piłkę w pole karne. Tam dobrze poradzili sobie jednak gracze Chrobrego
40' Wyrównanie! Jaroch dopadł do piłki wrzuconej w pole karne z rzutu rożnego i wpakował ją do bramki z bliskiej odległości!
39' Dośrodkowanie z rzutu rożnego, wyżej wyskoczyli defensorzy Chrobrego i wybili piłkę. Dopadł do niej Cieśliński, który mocno uderzył z dystansu, jednak futbolówka odbiła się od jednego z głogowian
38' Wrzutka Popovica w pole karne gości z rzutu wolnego. Niepewnie interweniował tam Byrtek, wybijając piłkę ponad bramkę
34' Cieśliński ładnie dograł na wolne pole, na drugą stroną pola karnego, jednak nie było tam żadnego z zawodników Olimpii
33' Hałambiec strzelał z dystansu, piłkę sparował Wróbel
31' Niezłe dogranie w pole karne z rzutu wolnego, główkował Jaroch, ale ponad poprzeczką
30' Gąsior ukarany żółtą kartką
30' Faul Gąsiora na Jarochu. Będzie niezła sytuacja do wrzutki w pole karne
27' Strata Jarocha na własnej połowie. Błąd młodego obrońcy naprawił jednak Elsner
26' Smoliński niecelnie z 20 metrów
24' Indywidualna akcja Hudymy, który zszedł w kierunku środka boiska z prawej strony, pozostał bez krycia i świetnym strzałem sprzed pola karnego nie dał szans Wróblowi
21' Kontra gości. Wychodzili oni trzema zawodnikami przeciwko dwóm graczom Olimpii. Hudym próbował wyłożyć piłkę na dobiegnięcie, jednak wyszło to fatalnie i interweniował Wróbel
21' Ładne dogranie Popovica na wolne pole. Szykowała się niezła akcja grudziądzan, jednak czujni byli obrońcy Chrobrego
19' Popović z rzutu rożnego dograł idealnie na głowę Jarocha, który pomylił się o centymetry
19' Popović dośrodkował z prawego narożnika boiska w pole karne Chrobrego. Odnalazł się tam Smoliński, który zdołał dojść do piłki, jednak futbolówka po jego strzale głową odbiła się jeszcze od jednego z rywali i opuściła boisko
15' Piotrowski oddał strzał z 45 metrów. Piłka minęła minimalnie bramkę strzeżoną przez Wróbla
14' Popović do Banasiaka, który popędził lewą stroną. Akcję zatrzymał Ziemniak
10' Piotrowski ograł Łabędzkiego, oddał strzał, który nie sprawił Wrólowi problemów
8' Jaroch ładnie do Rogalskiego, który oddał strzał głową. Piłka minimalnie minęła bramkę głogowian
6' Smoliński w kierunku Cieślińskiego. Szybszy był jednak Byrtek, który oddalił zagrożenie spod własnej bramki
4' Dogranie Ziemniaka do Bogusławskiego, ale przeciął to Łabędzki
2' Wrzutka Piotrowskiego, ale dobrze interweniowali gracze Olimpii