Walcząca w pierwszej lidze Olimpia Grudziądz pokonała na własnym boisku Dolcan Ząbki. Zobacz, zapis relacji na żywo.

Bramki: Cieśliński (24, 87).
OLIMPIA: Fabiniak - Jaroch, Łabędzki, Piter-Bićko, Banasiak - Kłus - Szczot, Kurowski (67. Szymański/88. Rogalski)), Smoliński (83. Elsner), Kaczmarek - Cieśliński.
DOLCAN: Kryczka - Długołęcki, Grzelak (65. Kądzior), Klepczarek, Jakubik, Matuszek, Włodarczyk (46. Bajdur), Osoliński, Tarnowski, Łuszkiewicz (80. Gołębiewski), Mikita.

Koniec meczu
89' - Matuszek ukarany żółtą kartką.
87' - Olimpia prowadzi 2:0. Gola strzelił Cieśliński. Bramka padła w niecodziennych okolicznościach. Szymański nabawił się bowiem kontuzji, ale goście kontynuowali grę. Gdy piłkę przejęli biało-zieloni, to także zdecydowali się finalizować akcję..
86' - Kłus ukarany żółtą kartką.
85' - Strzał Szczota został zablokowany.
83' - Klepczarek ukarany żółtą kartką.
83' - Elsner wchodzi za Smolińskiego.
82' - Okres przewagi piłkarzy Dolcanu, efektem na razie stałe fragmenty gry.
80' - Gołębiewski wchodzi za Łuszkiewicza.
78' - Z rzutu wolnego dośrodkowywał Kaczmarek, ale zbyt głęboko, by do piłki dobiegł Cieśliński.
78' - "Żółtkiem" ukarany Jakubik. W Płocku, Wisła prowadzi z Termalicą 1:0.
75' - Po wrzutce Osolińskiego uderzał Bajdur, który miał przed sobą tylko bramkarza. Na szczęście posłał piłkę prosto w dłonie Fabiniaka.
73' - Po prostopadłym podaniu w dobrej sytuacji mógł znaleźć się Mikita. Zabrakło mu jednak szybkości i piłkę schwytał Fabiniak.
70' - Dobra akcja Olimpii. Uderzał Szymański, Kryczka wybił piłkę przed siebie, ale nikt nie zdołał dobić.
69' - Mikita strzelał z rzutu wolnego, ale kompletnie mu się to nie udało.
68' - Jaroch ukarany żółtą kartką.
67' - Szymański wchodzi za Kurowskiego.
67' - Z dystansu uderzał Tarnowski, ale posłał piłkę obok bramki.
65' - Za Grzelaka wchodzi Kądzior.
65' - Z rzutu wolnego uderzał Smoliński. Dobijał Cieśliński, ale nie trafił w bramkę.
64' - Grzelak faulował Szczota 18 metrów od bramki Dolcanu.
58' - Z rzutu wolnego uderzał Mikita, ale posłał piłkę obok bramki. Siła była, zabrakło precyzji.
57' - Żółtą kartką ukarany został Piter-Bućko.
56' - Jaroch zagrał piłkę po ziemi wzdłuż pola karnego. Bliski zamknięcia akcji wślizgiem był Cieśliński. Zabrakło kilku centymetrów.
55' - W szeregi defensywy biało-zielonych wdarł się ogromy chaos, ale i piłkarzom gości zabrakło chłodnej głowy.
54' - Grudziądzanie dwukrotnie zablokowali strzał Łukaszkiewicza.
53' - Kłus zagrał piłkę w kierunku Cieślińskiego. Niestety, zbyt mocno i szybszy był Kryczka.
51' - Kolejna nieźle zapowiadająca się akcja grudziądzan bez korzystnego finału. W jej finalnej fazie Jakubik wybił piłkę na rzut rożny.
47' - Cieśliński był faulowany. Grudziądzanie kombinacyjnie rozegrali rzut wolny. Smoliński miał dobrą okazję do strzału z dystansu. Uderzył jednak fatalnie. Szkoda, bo grudziądzanie mogli "ustawić" już sobie ten mecz.
46' - Rozpoczęła się druga połowa. Bajdur zmienił Włodarczyka.

Zakończyła się pierwsza połowa. Olimpia prowadzi 1:0.
45' - Sędzia doliczył jedną minutę do pierwszej połowy. Goście egzekwowali jeszcze rzut wolny, po którym stworzyli zagrożenie pod bramką Olimpii.
43' - Po dośrodkowaniu bliski zamknięcia akcji był Tarnowski.
39' - Łabędzki faulował Mikitę 25 metrów od bramki. Łuszkiewicz strzelał z wolnego, ale wprost w dłonie Fabiniaka.
35' - Niewiele sytuacji do zdobycia bramek widzimy w tym spotkaniu. Częściej atakują przyjezdni, a biało-zieloni próbują kontratakować. Niestety, piłkarzy obu drużyn cechuje na razie niedokładność.
31' - Po rzucie rożnym piłka trafiła pod nogi Grzelaka, ale jego dośrodkowanie było bardzo niedokładne.
27' - Goście próbowali przeprowadzić atak, ale Tarnowski stracił piłkę przed polem karnym Olimpii.
24' - GOOL! Adam Cieśliński wykorzystuje "jedenastkę" i Olimpia objęła prowadzenie.
24' - Juszkiewicz spowodował upadek Smolińskiego w polu karnym. Rzut karny dla Olimpii!
22' - Grudziądzanie długo utrzymują się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.
19' - Opatrywany przez medyków jest Jaroch.
15' - Z rzutu wolego uderzył Kaczmarek. Posłał jednak piłkę nad bramką.
14' - Kaczmarek fauluje Smolińskiego 20 metrów od bramki.
10' - Nieco aktywniejsi w ostatnich minutach są przyjezdni. Przed chwilą ładnie piłkę rozegrali Jakubik z Tarnowskim.
7' - Po wrzutce Banasiaka w kierunku... nikogo, niepewnie interweniował Grzelak.
5' - Tym razem z rzutu wolnego dośrodkowywał Kaczmarek. Bliski zamknięcia akcji był Kłus.
3' - Rzut wolny dla gości. Dośrodkowywał Łuszkiewicz, w polu karnym Olimpii doszło do zamieszania. W finalnej fazie akcji pod poprzeczkę uderzył Grzelak, ale Fabiniak popisał się skuteczną interwencją.
1' - Rozpoczął się mecz. Na stadionie pojawiła się nieliczna, ale głośna, grupa fanów gości.
0' - Witamy serdecznie z Grudziądza, Za chwilę początek meczu. Powyżej prezentujemy wyjściowe jedenastki. Znamy także rezerwowych. Olimpia: Brylewski, Elsner, Zalepa, Rogalski, Skórecki, Aleksander, Szymański; Dolcan: Leszczyński, Bajdur, Bartlewski, Cichocki, Kądzior, Zembrowski, Gołębiewski.