Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Olimpia Grudziądz - Dolcan Ząbki [zapis relacji na żywo]

Kamil Zieliński
Trudna sytuacja Olimpii Grudziądz w rozgrywkach pierwszej ligi. Zespół, który miał włączyć się do walki o ekstraklasę jest bliżej strefy spadkowej.

Olimpia Grudziądz 1:1 Dolcan Ząbki
53' Donald Djousse
77' Daniel Gołębiewski

Olimpia Grudziądz: Bartosz Fabiniak - Paweł Kowalczyk, Michal Piter-Bućko, Tomasz Lewandowski, Marcin Woźniak - Wojciech Reiman, Marcin Smoliński (46' Kamil Kurowski), Fabian Pawela (65' Adam Cieśliński), Marcin Kaczmarek, Adam Banasiak - Donald Djousse (75' Michał Łabędzki)
Rezerwowi: Michał Wróbel, Adrian Bielawski, Michał Łabędzki, Kamil Kurowski, Donatas Kazlauskas, Patryk Skórecki, Adam Cieśliński

Dolcan Ząbki: Mateusz Kryczka - Piotr Klepczarek, Piotr Petasz, Kamil Wiktorski, Mateusz Wieteska, Antonio Calderon, Damian Kądzior, Szymon Matuszek, Damian Świerblewski (86' Aleksander Jagiełło), Paweł Tarnowski, Marcin Krzywicki (64' Daniel Gołębiewski)
Rezerwowi: Michał Humerski, Michał Bajdur, Jakub Cesarek, Daniel Gołębiewski, Aleksander Jagiełło, Igor Sapała, Bartosz Osoliński

90'+3 Koniec meczu
90'+1 Ostatnia zmiana w ekipie gości. Osoliński wszedł za Calderona
90 Cieśliński i Klepczarek ukarani żółtą kartka
90' Sędzia do podstawowego czasu gry doliczył 3 minuty
85' Co za podanie Kurowskiego do wybiegającego Reimana, który znalazł się sam na sam z golkiperem gości. Górą Kryczka!
84' Dobra akcja Olimpii zakończona "bombą" posłaną przez Kaczmarka, którą wybronił Kryczka
77' Gol dla Dolcanu. Po wrzutce z rzutu rożnego najwyżej wyskoczył Gołębiewski i wpakował piłkę do siatki... plecami
77' Świerblewski sam na sam z Fabiniakiem, ale fantastyczna interwencja bramkarza Olimpii!
75' Łabędzki za Djousse
73' Cieśliński z dystansu niedużo się pomylił
71' Lewandowski ukarany żółtą kartką
70' Świetna wymiana piłki między Woźniakiem i Djousse, ten ostatni wywalczył rzut rożny
68' Klepczarek z dystansu postraszył Fabiniaka. Piłka minimalnie minęła słupek!
66' Dwie szanse na groźne kontry dla grudziądzan pod rząd. Cieśliński za każdym razem ogrywany był jednak przez rywali
65' Zmiana także w drużynie Olimpii. Cieśliński wszedł za Pawelę
64' Krzywicki zszedł z boiska. Zastąpił go Gołębiewski
63' Kontra Olimpii, z ostrego kąta strzelał Woźniak, ale Kryczka wybił piłkę. Trafiła ona wprost pod nogi Djouuse, który z kilku metrów nie trafił na pustą bramkę!
58' Niezła wrzutka w pole karne grudziądzan do Świerblewskiego, ten zdołał oddać strzał, ale nie było to zagrożeniem dla Fabiniaka
53' Goooooool! Zamieszanie w polu karnym gości, Djousse zdołał przepchnąć piłkę i trafił do siatki z bliskiej odległości
52' Po wrzutce w pole karne główkował Wieteska i piłka o milimetry minęła słupek
51' Kolejna strata Olimpii, piłka trafiła do Krzywickiego, który technicznym strzałem celował w okolice "okienka". Fantastyczną interwencją popisał się jednak Fabiniak, wybijając piłkę na poprzeczkę
50' Małe zamieszanie pod bramką Olimpii, jednak Fabiniak zdołał chwycić piłkę
49' Calderon z dystansu, ale piłkę odbił Lewandowski
46' Początek drugiej części spotkania
46' Kamil Kurowski zastąpił Marcina Smolińskiego

45' Koniec pierwszej części spotkania
43' Ładna, dwójkowa akcja Djousse z Kaczmarkiem. Skrzydłowy Olimpii znalazł się w niezłej sytuacji przed polem karnym do oddania strzału. Piłka minimalnie minęła jednak poprzeczkę
39' Przejęcie piłki przez grudziądzan przed własnym polem karnym, długa piłka do Djousse, który wygrał pojedynek biegowy z rywalem, jednak był ciągnięty za koszulkę, co znacznie utrudniło mu opanowanie piłki. Napastnik Olimpii zdołał jeszcze odegrać futbolówkę do partnera z zespołu, później w pole karne wrzucał Kaczmarek, ale zbyt mocno. Djousse spróbował efektownego strzału z przewrotki, minął się jednak z piłką
37' Wrzutka Kaczmarka z rzutu rożnego i celny strzał oddał Pawela, jednak nie była to sytuacja, która mogła zaskoczyć Kryczkę
35' Strzał Smolińskiego, jednak bardzo lekki i w dodatku obok słupka
32' W końcu niezła akcja Olimpii. Wymiana kilku podań, Djousse zwiódł rywala z lewej strony boiska, wrzucił w pole karne gości, jednak akcji nikt nie zamykał. Piłka trafiła przed pole karne do Reimana, który oddał jednak fatalny strzał
29' Kontra gości, Strzał Tarnowskiego sprzed pola karnego i czubkiem palców wybronił to Fabiniak
27' Świetna piłka do Djousse, jednak napastnik Olimpii pomylił się, strzelając głową z kilku metrów ponad poprzeczka. Sędzia dopatrzył się spalonego, więc bramka i tak nie byłaby uznana
25' Zamieszanie pod bramką grudziądzan. W ostatniej chwili strzał w światło bramki zablokował jeden z graczy Olimpii
24' Kontra Olimpii, długie podanie Woźniaka do Djousse, ale z bramki wysoko wyszedł Kryczka i wybił piłkę głową
23' Dolcan na stałe zadomowił się na połowie Olimpii. Goście oddają strzał za strzałem, często są to jednak nieprzygotowane zagrania i nie sprawiają Fabiniakowi większego kłopotu
21' Petasz główkował po wrzutce z rzutu rożnego, piłka trafiła w słupek!
20' Niezły pomysł Smolińskiego z zagraniem piłki w kierunku wybiegającego Djousse, jednak uczynił to zbyt mocno
16' Prostopadłe podanie w kierunku Paweli, wysoko wyszedł Kryczka i nie zrozumiał się ze stoperem, który skierował piłkę w stronę linii końcowej. Pawela popędził do bezpańskiej piłki, jednak nie zdążył w porę
15' Kaczmarek uwolnił się spod opieki rywala na prawym skrzydle, dośrodkował jednak włożył w zagranie za dużo siiły
12' Calderon strzelał z rzutu wolnego, jednak w środek bramki. Fabiniak wypiąstkował piłkę
12' Faul taktyczny Pitera-Bućko przy groźnego kontrze gości. Żółta kartka dla kapitana Olimpii i rzut wolny z 20 metrów
11' Świetne podanie Kaczmarka z okolicy środka boiska pod samą bramkę gości. Tam do piłki doszedł Banasiak, jednak jego strzał był nieco zbyt mocny
10' Strata Smolińskiego w środku pola, piłkę przejął Calderon i niemal od razu oddał strzał z 40 metrów. Piłkę do boku sparował jednak Fabiniak
8' Przejęcie piłki przez grudziądzan, Woźniak przebiegł kilkanaście metrów lewym skrzydłem, zagrał do wybiegającego Banasiaka, jednak wślizgiem futbolówkę zatrzymał Wieteska
7' Gracze Olimpii mają na razie spore problemy z wyprowadzeniem akcji z własnej połowy. Dolcan gra wysokim pressingiem
5' Znowu strata Olimpii w środku pola i strzał Tarnowskiego sprzed pola karnego
4' Strata Reimana, przejął Świerblewski, zagrał do Kądziora, który oddał strzał z dystansu. Piłka odbiła się jednak od jednego z graczy i przejął ją jeszcze Krzywicki, którego strzał nie sprawił jednak problemów Fabiniakowi
1' Pierwszy gwizdek!

18.45 Zawodnicy obu drużyn cały czas się rozgrzewają. Do pierwszego gwizdka pozostało kilkanaście minut