Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Olimpia Grudziądz - Drutex Bytovia Bytów [zapis relacji na żywo]

pomorska.pl
Przed tygodniem Olimpia zwyciężyła. Dziś grudziądzanie zdołali uratować remis w meczu z Drutex Bytovią Bytów.

Olimpia Grudziądz 1:1 Drutex Bytovia Bytów
60' Mateusz Klichowicz
90'+3 Michal Piter-Bućko

Olimpia Grudziądz: Michał Wróbel - Adrian Bielawski, Michał Łabędzki, Michal Piter-Bućko, Marcin Woźniak - Marcin Smoliński, Robert Szczot, Adam Cieśliński, Kamil Kurowski, Adam Banasiak, Patryk Skórecki
Rezerwowi: Bartosz Fabiniak, Tomasz Lewandowski, Wojciech Reiman, Marcin Kaczmarek, Dariusz Kłus, Dejan Zigon, Oskar Trzepacz

Drutex Bytovia Bytów: Tomasz Laskowski, Krzysztof Bąk, Łukasz Wróbel, Marek Opałacz, Adrian Chomiuk, Mariusz Kryszak, Bartłomiej Poczobut, Mateusz Klichowicz, Janusz Surdykowski, Michał Jakóbowski, Dawid Kort
Rezerwowi: Gerard Bieszczad, Bartłomiej Chojnacki, Artur Formela, Radosław Jasiński, Serhejs Kozans, Daniel Mąka, Paweł Lisowski

90'+4 Koniec spotkania
90'+3' Co za mecz! Kibice obserwują zmagania zawodników na stojąco!
90'+3 Gooooooooooooool! Zamieszanie pod bramką rywali wykorzystał Piter-Bućko'
90'+2 Po rzucie rożnym ogromne zamieszanie pod bramką gości. Piłkę z linii bramkowej wybili bytowianie
90' Spotkanie potrwa 4 minuty dłużej
90' Szczot faulowany
83' Trzepacz zastąpił Bielawskiego
81' Laskowski czyni dziś cuda! Znów wybronił mocny strzał Zigona
80' Surdykowski nie trafił do pustej bramki!
77' Jasiński zmienił kontuzjowanego Opałacza
76' Uraz Opałacza, który na noszach opuszcza murawę
75' Jeśli poprzednia interwencja Laskowskiego było świetna, to ta była genialna! Obronił strzał Zigona, który był w sytuacji sam na sam
74' Ależ interwencja Laskowskiego! Miał wiele szczęścia, broniąc strzał grudziądzan z bardzo bliskiej odległości
73' Lisowski zastąpił Kryszaka
73' Formela za Kakóbowskiego
72' Teraz strzelał Zigon. Piłka minimalnie minęła słupek bramki gości!
72' Strzał Smolińskiego z dystansu, ale piłkę chwycił Laskowski
70' Woźniak sfaulował rywala
68' Zigon zmienia Kurowskiego
66' Szybka kontra Olimpi, ale dobrym wślizgiem zatrzymał ją obrońca z Bytowa
64' Świetny strzał Banasiaka, który z dystansu przymierzył minimalnie obok spojenia słupka z poprzeczką
63' Kort prostopadle do Korta, jednak zawodnik Drutex Bytovii nie opanował piłki
60' Klichowicz wyprowadził Drutex Bytovię na prowadzenie
59' Dośrodkowanie Kaczmarka w pole karne rywali, strzał oddal Piter-Bućko, wybronił go jednak Laskowski
58' Kaczmarek zastąpił Skóreckiego
58' Świetna kontra Olimpii! Piłkę w ostatniej chwili, niemal wbijając ją do własnej bramki, wybił Chomiuk
57' Łukasz Wróbel faulował Kamila Kurowskiego 40 metrów od własnej bramki
55' Klichowicz zszedł z piłką ze skrzydła do środka pola, oddał mocny strzał, który wybronił jednak Wróbel
54' Błąd Chomiuka, który podał fatalnie pod własną bramką i piłkę przejęli grudziądzanie. Nie udało się jednak zagrozić bramce Drutex Bytovii
51' Dobra akcja Olimpii. Piłka trafiła do Skóeckiego, który miał szansę, by uderzać na bramkę rywali, jednak zwlekał. Ostatecznie oddał strzał, jednak zbyt lekki, by zaskoczyć Laskowskiego
48' Wróbel jest już zdolny do gry
47' Wróbel ucierpiał w starciu z rywalem i leży na murawie. Potrzebna jest pomoc medyków
46' Początek drugiej połowy

45' Koniec pierwszej części spotkania
40' Chomiuk dośrodkowywał w pole karne grudziądzan, Wróbel dla bezpieczeństwa przeniósł piłkę ponad poprzeczką
39' Opałacz z autu wrzucił piłkę w pole karne Olimpii, główkował Surdykowski. Piłkę wybił jednak gracz z Grudziądza
37' Drutex Bytovia prezentuje się na razie fatalnie. Z trudem przychodzi jej skonstruowanie jakiejkolwiek akcji
34' Banasiak strzelał z dystansu. Piłkę odbił jednak Tomasz Wróbel
33' Strzał Banasiaka odbił się od muru ustawionego przez graczy z Bytowa
32' Bąk ukarany żółtą kartką za zagranie ręką przed własnym polem karnym. Olimpia ma dobrą sytuację na zagrożenie bramce gości
29' Surdykowski przestrzelił z jedenastego metra!
28' Surdykowski faulowany w polu karnym Olimpii. Sędzia wskazuje na "wapno"
27' Strzał Szczota sprzed pola karnego. Piłka odbiła się jeszcze od stopera Drutex Bytovii, ale nie zmyliło to Laskowskiego
26' Piter-Bućko "miękko" do Bielawskiego, który odegrał wychodzącemu na czystą pozycję Szczotowi. Ten oddał dobry strzał na dalszy słupek, z którym poradził sobie Laskowski
28' Co za szansa Olimpii! Piter-Bućko głowkował ponad poprzeczką po świetnym dośrodkowaniu!
24' Bielawski świetnie wyczuł intencje Opałacza i przeciął jego podanie
22' Wyrzut z autu Opałacza. Świetnie poradzili sobie z nim gracze z Grudziądza
20' Bielawski faulowany przez Jakóbowskiego. Zawodnicy Bytovii i Olimpii doskoczyli do siebie, ale skończyło się na ostrzejszej wymianie zdań
18' Cieśliński strzelał po wrzutce Banasiaka. Piłka minimalnie minęła lewy słupek bramki Drutex Bytovii
17' Kontra grudziądzan i Skórecki zatrzymany faulem
16' Żółta kartka dla Skóreckiego za faul na Korcie
14' Wymiana podań między zawodnikami Olimpii, Kurowski dograł Skóreckiemu, który przerzucił futbolówkę na drugą stronę pola karnego do Woźniaka. Obrońca grudziądzan "miękko" zagrał jeszcze w kierunku Bielawskiego, jednak niski młodzieżowiec nie zdołał pokonać Laskowskiego
12' Kombinacyjna akcja grudziądzan zakończona wrzutką Skóreckiego, jednak skutecznie interweniował jeden z graczy Bytovii. Rzut rożny dla gospodarzy
10' Kurowski prostopadle dogrywał do Skóreckiego i zabrakło centymetrów, by pomocnik biało-zielonych opanował futbolówkę
10' Kryszak wrzucał głęboko w pole karne Olimpii, ale grudziądzanie dobrze kryli rywali
9' Bielawski sfaulował rywala na własnej polowie
8' Jakóbowski do Surdykowskiego, ale ten był na pozycji spalonej
4' Cieśliński świetnie "zabrał się" z piłką w środku pola, zagrał na prawą stronę do Skóreckiego, który dośrodkował w pole karne rywali. Główkował Kurowski, jednak zabrakło paru centymetrów wzrostu, by strzał byl dokładniejszy
4' Wrzutka Kryszaka, piłki nie opanował jednak Surdykowski
3' Rzut rożny wykonywał Banasiak, jednak piłkę w polu karnym ręką zagrał jeden z grudziądzan
2' Woźniak dobrze zagrał w pole karne gości i Opałacz wybił piłkę tuż obok swojej bramki. Ryzykowne zagrania gracza Drutex Bytovii
1' Woźniak zgrał pilkę w polu karnym rywala, ale dobrze interweniował Łukasz Wróbel
1' Początek spotkania. Rozpoczęli grudziądzanie