Olimpia rozgromiła Gwiazdę Starogród [wideo, zdjęcia]

Łukasz Szalkowski/olimpiagrudziadz.com
"Biało-zieloni" rozegrali pierwszy mecz kontrolny w tym roku. Ich Przeciwnikiem była, występująca w A-klasie, Gwiazda Starogród. Grudziądzanie nie mieli problemów z niżej notowanym rywalem i wygrali 15:0.

Olimpia Grudziądz 15:0 Gwiazda Starogród

Bramki dla Olimpii:
I połowa: Marcin Kaczmarek - 2, Karol Angielski - 2, Jakub Łukowski - 1, Oskar Trzepacz - 1, bramka samobójcza.
II połowa: Nildo - 3, Damian Michalik - 2, Damian Warchoł - 2, Adam Banasiak - 1.

Skład Olimpii Grudziądz:

I połowa: Królczyk - Bielawski, Klemenz, Malec, Jasiński - Kłus, Kaczmarek, Smoliński, Łukowski, - Angielski, Trzepacz.
II połowa: Wrąbel - Woźniak, Zitko, Ciechanowski - Banasiak, Kurowski, Wawryszczuk, Kasperkiewicz, Michalik, Warchoł - Nildo