Warsztaty w Mniszku przejęło nowe stowarzyszenie

(© Archiwum/Piotr Bilski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

POMOC. Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „TO-MY" przejęło budynek warsztatów terapii zajęciowej w Mniszku.

Dziś klucze do budynku przekazało Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami.  - Miasto wywiązało się z deklaracji w sprawie zapewnienia kontynuacji rehabilitacji uczestników warsztatu terapii zajęciowej w Mniszku. Wszystkie osoby, które wyraziły wolę udziału w zajęciach prowadzonych przez nowy podmiot będą miały taką możliwość już od jutra - mówi wiceprezydent Przemysław Ślusarski.Obecnie Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „TO-MY" przygotowuje harmonogram działań na najbliższe tygodnie. Zakres i sposób funkcjonowania poszczególnych pracowni będzie uzależniony od ilości sprzętu i materiałów, które pozostały w budynku. Samorząd zaproponował odkupienie wyposażenia od Stowarzyszenia na Rzecz Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo i przekazanie go na rzecz nowego podmiotu. przygotowało: Biuro Prezydenta 

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!