Wyniki meczów w A klasach w Kujawsko-Pomorskiem [13/14 kwietnia 2019]

Marcin GołembiewskiZaktualizowano 
WA
Wyniki meczów A klasy w województwie kujawsko-pomorskim.

A klasa, grupa I Włocławek - 12. kolejka

Sobota
Ziemowit Osięciny - Piast Bądkowo 1:4 (0:2)
Bramki: Szymon Gołębiewski (70) - Jakub Chojnacki 2 (2,33), Piotr Gaza (77), Patryk Tyrajski (86)
12 - Ryszard Przybysz

MGKS Lubraniec - Unia Choceń 0:3 (0:1)
Bramki: Piotr Zagórski 3 (7, 55, 78)
16, Choceń - Krzysztof Winnicki

Start Stawki - Sadownik Waganiec 0:2 (0:0)
Bramki: Adrian Ogrodowski (69), Piotr Kuliński (90+2)
17 - Filip Krzywicki

Kujawy Kozy - Wzgórze Raciążek 2:2 (2:1)
Bramki: Mateusz Wojciechowski 2 (15, 42) - Michał Waszak (33), Denis Olejnik (70)
17, Piotrków Kujawski - Kamil Płocki

Niedziela
Tęcza Topólka - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0:0
14 - Bartosz Hebda

1. Piast Bądkowo 12 23 24-18
2. Unia Choceń 12 22 23-12
3. Tęcza Topólka 12 22 22-16
4. Zjednoczeni Piotrków Kujawski 12 21 22-12
5. Ziemowit Osięciny 12 20 28-20
6. Kujawy Kozy 12 17 20-21
7. Wzgórze Raciążek 12 15 16-20
8. Sadownik Waganiec 12 13 16-20
9. MGKS Lubraniec 12 10 22-26
10. Start Stawki 12 4 10-38

A klasa, grupa II Włocławek - 15. kolejka

Sobota
Mień Lipno - Tłuchovia Tłuchowo 1:0 (1:0)
Bramki: Cezary Uzdowski (25)
14:45 - Adam Kraśnicki

Kujawiak Kruszyn - Wiślanin Bobrowniki 2:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Jędrzejewski (43), Lucjan Jaroszewski (50) - Michał Mielczarek (78)
16 - Krzysztof Budziński

Niedziela
Skrwa Skrwilno - Grot Kowalki 4:2 (2:0)
Bramki: Przemysław Budki (3), Patryk Pawłowski (6), Jakub Fałdowski (58), Kamil Cichorek (90) - Rafał Kaczmarek (65), Kamil Marynowski (73)
13 - Mateusz Tybińkowski

Skompensis Skępe - GKS Fabianki 1:5 (0:4)
Bramki: Bartosz Wróblewski (80) - Przemysław Słomski (26), Mariusz Czekalski (32), Kamil Kotarski (40), Damian Uzarski 2 (41, 72)
13 - Damian Ruczewski

Victoria Smólnik - Wicher Wielgie 2:2 (1:1)
Informuje Artur Piotrowski
GOOOL 90+3 - Mariusz Bartczak głową 2:2
GOOOL 63 - Sebastian Paszyński 1:2
GOOOL 22 - Michał Ziemiński 1:1
GOOOL 10 - Mariusz Bartczak 1:0
15 - Sebastian Szubski.

Wiślanin Bobrowniki - Skompensis Skępe 5:0 w 14. kolejce A k...

1. Mień Lipno 13 33 37-11
2. Tłuchovia Tłuchowo 14 28 42-20
3. Wicher Wielgie 14 27 45-36
4. Kujawiak Kruszyn 14 26 50-25
5. Victoria Smólnik 14 19 44-38
6. Cukrownik Fabianki 13 18 36-39
7. Skrwa Skrwilno 14 16 31-35
8. Wiślanin Bobrowniki 13 16 24-27
9. Orion Popowo 13 15 33-32
10. Grot Kowalki 14 10 29-61
11. Skompensis Skępe 14 5 16-63

Mecz A klasy Wiślanin Bobrowniki - Skompensis Skępe 5:0

A klasa Bydgoszcz grupa I - 17. kolejka

Sobota
Grom Osie - Dąb Potulice 4:5
15 - Janusz Pajonkowski

29 LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska - Tucholanka Hydrotor Tuchola 0:2
15 - Piotr Różyński

Wda II/Tor Świecie - GLKS DobrczWudzyn 1:1 (1:1)
Bramki: Wojciech Ernest -
16 - Jarosław Klein

Victoria Niemcz - Victoria Koronowo 1:3
Bramki: Maciej Górzyński, Łukasz Dziedzic-Kamiński, Damian Stasikowski
16 - Łukasz Rogowski

Rawys CEO Raciąż - Krajna Sępólno Krajeńskie 1:3 (0:1)
Bramki: Dądela, Mosek, Burkiewicz
16 - Bartosz Kaczyński

Fala Świekatowo - Kamionka Kamień Krajeński 1:2 (0:0)
Bramki: Igor Kucenko - Chmarzyński, Mrugalski (karny)
16 - Mateusz Onysk

Niedziela
Start Warlubie GLKS Osielsko
16 - Robert Bujnicki

A klasa, grup II Bydgoszcz - 17. kolejka

Sobota
Spójnia Białe Błota - Piast Kołodziejewo 2:4
13 - Sławomir Radzik

Victoria Kołaczkowo - Zagłębie Piechcin 1:3
13 15 - Dariusz Karolczak

Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka 5:2
14 - Marcin Skowroński

Znicz Rojewo - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0
16 - Mirosław Landowski

Zootechnik Kołuda Wielka - Mikrus Gesal Szadłowice 2:0
17 - Piotr Nowicki

Noteć Gębice - BOSiR-Dąb Barcin 0:3
17 - Jakub Najdowski

Niedziela
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Pałuczanka Żnin
17 - Maciej Górczyński

A klasa, grup Toruń - 19. kolejka

Sobota
Olimpia II Grudziądz SA - Drwęca Golub Dobrzyń
12 - Robert Pasek

LZS Świedziebnia - Wojownik Wabcz 0:1
14 - Mikołaj Tuszyński

Victoria Czernikowo - Orzeł Głogowo 2:0
15 - Maciej Ardanowski

Zamek Bierzgłowski - TKP Elana II SA Toruń 0:9
16 - Mateusz Wróblewski

GKS Pogrom Zbójno - Węgrowianka Węgrowo 1:3 (0:2)
Bramki: - Marcib Sobolewski (głową), Przemysław Nowaczek, Bartosz Rykowski.
16 - Grzegorz Sosnowski

Gwiazda Starogród - Stal Grudziądz 2:2
16 - Rafał Wółkiewicz

Pomowiec Kijewo Królewskie LZS Bobrowo 1:0
16:30 - Paweł Wojtysiak

Niedziela
Legia Osiek - Unislavia Unisław
11 - Karol Zygadlewicz

WYNIKI A KLASA Z 6/7 KWIETNIA 2019

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki meczów w A klasach w Kujawsko-Pomorskiem [13/14 kwietnia 2019] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3