Zagłębie Lubin - Olimpia Grudziądz [relacja live]

Zagłębie Lubin - Olimpia Grudziądz [relacja live] Kamil ZIeliński
O godz. 17.45 rozpocznie się mecz w Lubinie pomiędzy tamtejszym Zagłębiem i Olimpią Grudziądz.

Zagłębie Lubin 1:0 Olimpia Grudziądz
33' Janoszka

Zagłębie Lubin: Konrad Forenc, Maciej Dąbrowski, Dorde Cotra, Lubomir Guldan, Aleksandar Todorovski, Jarosław Kubicki, Łukasz Piątek, Aleksander Kwiek (77' Sebastian Bonecki), Adrian Błąd (72' Arkadiusz Woźniak), Łukasz Janoszka, Krzysztof Piątek (90' Michal Papadopulos)w.
Rezerwowi: Dominik Hładun, Sebastian Bonecki, Jarosław Jach, Michal Papadopulos, Miłosz Przybecki, Paweł Stolarski, Arkadiusz Woźniak.

Olimpia Grudziądz: Michał Wróbel, Bartosz Jaroch, Michał Łabędzki, Michal Piter-Bućko, Adam Banasiak. Dariusz Kłus (78' Marcin Smoliński), Rok Elsner, Patryk Skórecki (83' Patryk Skórecki), Marcin Kaczmarek (71' Kamil Kurowski), Denis Popović, Adam Cieśliński.
Rezerwowi: Bartosz Fabiniak, Adrian Bielawski, Sebastian Zalepa, Kamil Kurowski, Marcin Smoliński, Patryk Szymański, Arkadiusz Aleksander.

90'+4 Koniec spotkania. Olimpia zagrał dobre spotkanie, ale nie potrafili wykorzystać swojej przewagi. Niezasłużone zwycięstwo gospodarzy
90'+2 Wrzutka w pole karne Zagłębia. Tam piłka trafiła... do Michała Wróbla, który nie zdołał oddać strzału
90'+2 Papadopulos ukarany żółtym kartonikiem
90'Papadopulos za Krzysztofa Piątka
89' Krzysztof Piątek miał idealną okazję do podwyższenia prowadzenia, ale trafił w dobrze ustawionego Pitera-Bućko
88' Banasiak ukarany żółtą kartką za faul przed własnym polem karnym
87' Piłka po rzucie rożnym trafiła do samotnego Banasiaka, który zbyt długo zwlekał ze strzałem i nie zdołał wykorzystać świetnej sytuacji
86' Dobra wrzutka z rzutu rożnego, o pozycję walczył SMoliński, a piłkę poza linię końcową wybili lubinianie
85' Piłka trafiła do Smolińskiego, który oddał silny strzał z ostrego kąta. Z problemami wybił Forenc. Rzut rożny dla Olimpii
85' Szymański przejął piłkę, przebiegł kilka metrów i zgubił się podczas próby dryblingu
84' Woźniak szukał szansy na oddanie strzału, ale ciasno było na skraju pola karnego
83' Wrzutka Cotry nie znalazła odbiorcy w polu karnym. Przejął ją Banasiak
83' Ostatnia zmiana w Olimpii. Patryk Szymański zmienił Skóreckiego
81' Cieśliński miał piłkę w polu karnym rywali, jednak zdecydował się na strzał zamiast podać do lepiej ustawionego Popovica
80' Seria zwodów Banasiaka, wrzutka w pole karne i na przedpolu pewnie interweniował Forenc
77' Marcin Smoliński za Darka Kłusa
77' Bonecki zmienia Kwieka
75' Świetna wrzutka Elsnera na główkę Cieślińskiego. Napastnik Olimpii był bliski dosięgnięcia futbolówki
74' Cieśliński ambitnie walczył w narożniku boiska z Łukaszem Piątkiem. Sędzia dopatrzył się faulu napastnika Olimpii
72' Zmiana także w ekipie Zagłębia. Błąda zmienił Arek Woźniak
71' Kamil Kurowski zmienił Kaczmarka
69' Kaczmarek wyprzedził Janoszkę z prawej strony boiska i został ukarany żółtą kartką
69' Krzysztof Piątek przedarł się przed pole karne Olimpii, jego strzał ofiarnie zablokował Łabędzki
68' Kwiek fatalnie do partnera, a mogła być groźna akcja
66' Faul Todorovskiego na Cieślińskim. Żółta kartka dla gracza z Lubina
65' Dobra wrzutka Banasiaka w pole karne Zagłębia. Tam sporo zamieszania, dwukrotnie próbował strzelać Kłus, ale piłka była blokowana przez graczy gospodarzy
64' Skórecki faulowany na 30 metrze. Dobra okazja dla Olimpii
63' Błąd holował piłkę przez kilkanaście metrów, oddał strzał z 40 metrów, ale futbolówka odbiła się od pleców Łabędzkiego
62' Wrzutka Popovica na dłuższy słupek, piłkę do środka zgrał Jaroch, a stamtąd wybili ją gracze Zagłębia
61' Dobre podanie Jaroch do Elsnera. Słoweniec świetnie przyjął piłkę i wywalczył rzut rożny
61' Kontra gospodarzy, wrzutka Błąda ląduje w rękawicach Wróbla
60' Kaczmarek ograł Łukasza Piątka, ale asekurującego go Kubickiego już nie zdołał przejść
58' Skórecki wypatrzył Kaczmarka ustawionego przed polem karnym Zagłębia. Wślizgiem piłkę wybił jednak Dąbrowski
54' Krzysztof Piątek ograł Pitera-Bućko, popędził w kierunku bramki Olimpii, ale stoper z Grudziądza naprawił swój błąd
52' Wrzutka w pole karne Zagłębia, piłka odbiła się przed pole karne, do Kaczmarka, który silnym strzałem skierował piłkę ponad poprzeczką bramki rywali
51' Rajd Dąbrowskiego, strata i z groźną kontrą wyszedł Elsner, ładnie podał do Cieślińskiego, którego uprzedził interweniujący przed polem karnym golkiper gospodarzy
49' Faul Kłusa na Kubickim w środku pola
48' Centra Todorovskiego w pole karne Olimpii. Akcji nie zamykał żaden z jego kolegów
47' Świetne dośrodkowanie Jarocha, pomylił się Guldan, Cieśliński walczył jeszcze, by wbić piłkę do bramki, ale miał za mało miejsca
46' Rozpoczęła się druga połowa meczu

45' Koniec pierwszej części spotkania
45' Kontra Zagłębia. Krzysztof Piątek popędził z piłką, chciał dograć do Błąda, jednak został uprzedzony przez defensora Olimpii
41' Indywidualna akcja Popovica. Słoweniec miał dużo miejsca, mógł dograć do Skóreckiego albo oddać strzał. Zszedł jednak do lewej strony i oddał zaskakujący strzał. Na raty piłkę złapał Forenc
39' Zdecydowana walka Kwieka z Kłusem w środku pola. Faul gracza Olimpii
37' W przewadze grudziądzanie z lewej strony boiska, Skórecki odegrał wbiegającemu Banasiakowi. Defensor przyjezdnych źle zabrał się z piłką i ją stracił
36' Wrzutka Cotry zablokowana przez Kaczmarka
33' Olimpia prowadzi grę, a Zagłębie strzela. Po podaniu Guldana pięknym strzałem popisał się Janoszka. Wróbel nie miał szans na skuteczną interwencję
31' Bardzo dobry fragment meczu w wykonaniu Olimpii. Grudziądzanie zepchnęli rywali do obrony
29' Kaczmarek faulowany przy linii z prawej strony boiska. Wrzutkę Popovica wybili obrońcy, ale piłka trafiła pod nogi Banasiaka przed pole karne. Zawodnik Olimpii oddał mocny strzał, jednak zablokowany przez gracza Zagłębia
28' Dobre dogranie do wbiegającego Cieślińskiego. Napastnik Olimpii wślizgiem próbował "trącić" piłkę, ale nie zdołał skierować jej do siatki rywali
28' Krzysztof Piątek wygrał pojedynek główkowy z Piterem-Bućko, oddał strzał, ale wybronił to Wróbel
27' Banasiak centrował piłkę w pole karne, ale nie było tam żadnego z grudziądzan
26' Popović dograł z prawej strony do Jarocha, który dośrodkował w pole karne. Tam główkował Kłus, ale ponad bramką
25' Banasiak przebiegł z piłką kilkanaście metrów, mógł podać do Cieślińskiego, jednak wypuścił piłkę za daleko i futbolówkę przejęli lubinianie
23' Łukasz Piątek zagrał na dłuższy słupek do Guldana, Jego strzał minimalnie minął bramkę Wróbla
23' Krzysztof Piątek faulowany przez Łabędzkiego. Zawodnik grudziądzkiej drużyny ukarany żółtą kartką
22' Po rzucie rożnym nie było żadnego zagrożenia pod bramką Olimpii
21' Cotra popędził lewą stroną boiska, dograł płasko w pole karne. Świetnie odczytał to Piter-Bućko, który wybił piłkę. Rzut rożny dla Zagłębia
20' Długie podanie w kierunku Piątka, ten był na spalonym
18' Błąd centrował do uciekającego obrońcy Piątka. Zawodnik Zagłębia zdołał oddać strzał, jednak został zablokowany przez gracza Olimpii
16' Strzał Jarocha sprzed pola karnego o centymetry minął prawy słupek bramki strzeżonej przez Forenca
15' Zamieszanie w polu karnym Olimpii. Kilka strzałów piłkarzy Zagłębia blokowali obrońcy z Grudziądza. Później jeszcze Błąd został złapany na spalonym
14' Popović sfaulował Kubickiego w środku pola
11' Popović świetnie dograł z rzutu wolnego w pole karne. Tam główkował Elsner, ale nie zdołał skierować piłki w stronę bramki. Futbolówkę chciał kopnąć jeszcze Kłus, jednak szybszy był Cotra, który został sfaulowany przez gracza Olimpii
10' Faul na Cieślińskim, który wybiegał do kontry. Niezła okazja dla Olimpii
9' Piątek miękko podał w kierunku wybiegającego w stronę narożnika Kubickiego. Świetnie poradził sobie z tym zagraniem Banasiak
8' Dużo podań wymieniają gracze Zagłębia
5' Wrzutka Kubickiego do Cotry, którego strzał minął jednak bramkę Olimpii
4' Wysoki pressing Olimpii. Gospodarze mają problemy z wymianą podań w środku pola
3' Ładna akcja Olimpii. Skórecki przyjął piłkę w polu karnym rywali, zagrał do Popovica, który utrzymał się przy piłce i piętką zagrał do Banasiaka. Obrońca biało-zielonych dograł w pole karne, ale poradzili sobie z tym defensorzy z Lubina
2' Todorowski ze skrzydła dograł płasko do Piatka wbiegającego w pole karne. Strzał tego ostatniego o parę metrów minął bramkę Olimpii
1' Początek spotkania!