Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz [zapis relacji live]

pomorska.pl
Olimpia zagra z liderem pierwszoligowych rozgrywek - Zagłębiem Sosowiec. Grudziądzanie przegrali trzy spotkania z rzędu i zajmują miejsce w strefie spadkowej. Początek meczu o godz. 18.30.

Zagłębie Sosnowiec 3:5 Olimpia Grudziądz
3' Marcin Kaczmarek (0:1)
12' Karol Angielski (0:2)
18' Kamil Kurowski (0:3)
21' Martin Pribula (1:3)
52' Marcin Kaczmarek (1:4)
66' Martin Pribula (2:4)
79' Sebastian Dudek (3:4)
90' Kamil Kurowski (3:5)

Zagłębie Sosnowiec: Jakub Szumski, Marcin Sierczyński (55' Jakub Wilk), Arkadiusz Najemski, Krzysztof Markowski (87' Dominik Boettcher), Żarko Udovicić, Łukasz Matusiak, Sebastian Dudek, Robert Bartczak, Tomasz Nowak, Martin Pribula, Wojciech Łuczak.
Rezerwowi: Wojciech Fabisiak, Kamil Wiktorski, Dawid Ryndak, Patryk Mularczyk, Konrad Budek, Dominik Boettcher, Jakub Wilk.

Olimpia Grudziądz: Jakub Wrąbel, Damian Ciechanowski, Matic Zitko, Mariusz Malec, Marcin Woźniak, Kamil Kurowski, Marcin Smoliński (73' Adrian Bielawski), Damian Warchoł (57' Adam Banasiak), Karol Angielski, Marcin Kaczmarek, Damian Michalik (64' Arkadiusz Kasperkiewicz)
Rezerwowi: Patryk Królczyk, Adam Banasiak, Adrian Bielawski, Jakub Łukowski, Arkadiusz Kasperkiewicz, Daniel Kraska, Patryk Skórecki.

90'+5 Koniec spotkania! Olimpia wygrywa na boisku lidera!
90'+4 Boettcher fauluje piłkarza Olimpii na jej połowie
90'+3 Szumski pewnie chwycil piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego
90'+2 Dudek stracił piłkę w okolicach bramki Olimpii. Biało-zieloni ruszyli z kontratakiem, który zakończył się jedynie wywalczeniem rzutu rożnego
90' Spotkanie potrwa pięć minut dłużej
90' Gooool! Kamil Kurowski praktycznie z "zerowego" kąta zdobywa piątą bramkę dla grudziądzan!
89' Piłka odbiła się od jednego z piłkarzy Zagłębia i opuściła boisko. Rzut rożny dla Olimpii
88' Żółta kartka dla Matusiaka
87' Boettcher za Markowskiego
86' Udovicić ciągnięty za koszulkę w polu karnym grudziądzan, ale sędzia nie dopatrzył się faulu
85' Wilk dośrodkował w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie sięgnął piłki
84' Udovicić pokonał z piłką pół boiska i wywalczył rzut rożny
84' Szumski pewnie interweniował po strzale jednego z grudziądzan
82' Nowak zobaczyłdrugą żółtą kartkę i gospodarze dokończą mecz w osłabieniu
82' Kontratak grudziądzan, który skutecznie przerwał Matusiak, wybijając piłkę poza linię boczną
80' Nowak uderzał z dystansu, ale obronił Wrąbel
79' Trzecia bramka dla gospodarzy po świetnym strzale Dudka z dystansu! Ostatnie dziesięć minut będzie niezwykle nerwowe
76' Wrąbel świetnie zachował się w sytuacji sam na sam z rywalem
75' Bartczak dośrodkował z rzutu wolnego, a głową uderzał Bartczak, ale piłka minęła bramkę Olimpii
73' Bielawski za Smolińskiego
72' Nowak uderzył sprzed pola karnego, ale piłka zatrzymala się na jednym z piłkarzy Olimpii
72' Zamieszanie w polu karnym Olimpii po dograniu z rzutu rożnego. Piłkarze Zagłębia oddali kilka strzałów, ale piłka za każdym razem odbijała się od grudziądzan
70' Żółta kartka dla Kaczmarka
70' Wilk przejął piłkę w środku pola i zdecydował się na strzał. Piłka minimalnie minęła bramkę Wrąbla
67' Zagłębie naciera, ale grudziądzanie mądrze się bronią
66' Gol! Pribula zakończył akcję Zagłębia pewnym strzałem
65' Gospodarze naciskają, próbują zmniejszyć dystans do rywali
64' Kasperkiewicz za Michalika
62' Dudek strzelał z rzutu wolnego, piłka zatrzymała się jednak na murze ustawionym przez graczy Olimpii. Futbolówka odbiła się na prawą stronę boiska, skąd została skierowana w pole karne grudziądzan. Obrońcy oddalili jednak zagrożenie
60' Nowak uderzał sprzed pola karnego, ale piłka trafiła w piłkarza Olimpii
59' Nowak z żółtą kartką
57' Warchoł schodzi z boiska, zastąpi go Banasiak
56' Prostopadła piłka do Wilka, który odegrał piętką koledze. Czujni byli jednak piłkarze Olimpii
55' Zmiana w drużynie Zagłębia. Sierczyński schodzi z boiska, za niego pojawi się Wilk
54' Wrąbel i Łuczak leżą na murawie
53' Łuczak otrzymał świetne podanie od Dudka, miał przed sobą tylko Wrąbla, ale przegrał pojedynek z bramkarzem gości
52' Gooool! Kaczmarek uderzył z woleja i nie dał szans Szumskiemu! Pogrom w Sosnowcu!
50' Kaczmarek już w grze
49' Kaczmarek mocno odczuł starcie z Sierczyńskim. Konieczna jest pomoc medyczna
48' Pribula minął rywala, dograł w pole karne, gdzie piłkę przejął Bartczak, oddał strzał, ale obok bramki
46' Grudziądzanie rozpoczęli drugą połowę

45'+1 Koniec pierwszej części spotkania. Olimpia sensacyjnie wygrywa na boisku lidera!
45'+1 Nowak próbował dograć koledze z druzyny, ale obrońca Olimpii był czujny i odbił piłkę. Rzut rożny dla Zagłębia
45' Pierwsza połowa meczu potrwa minutę dłużej
45' Warchoł na spalonym
44' Bartczak minął kilku piłkarzy Olimpii, dograł Łuczakowi, który nie zdołał oddać celnego strzału
43' Gracz Zagłebia wrócił już do gry
42' Łuczak leży na murawie
41' Dudek do Nowaka, który zagrał w kierunku Matusiaka. Ten ostatni oddał strzał, ale piłka minęła bramkę Wrąbla
40' Warchoł leżał na murawie, uskarżając się na uraz, ale juz wszystko w porządku
37' Szumski pewnie wyłapał dośrodkowanie grudziądzan z rzutu rożnego
36' Strata Markowskiego i kontratak gości. Sierczyński zablokował jednak dośrodkowanie piłkarza Olimpii
34' Angielski wrócił już na boisko
33' Angielski ucierpiał w starciu z rywalem i wymaga pomocy sztabu medycznego. Jest opatrywany poza boiskiem
31' Ciechanowski dograł w pole karne gospodarzy. Warchoł wyskoczył najwyżej i uderzył w stronę bramki, ale minimalnie chybił
30' Niedokładnie Olimpi i od autu rozpocznie Zagłębie
28' Udovicić rusyzł skrzydłem, dograł w pole karne do Łuczaka, ale piłka po jego strzale minimalnie minęła bramkę strzeżoną przez Wrąbla
27' Pribula dograł do Łuczaka, jednak zbyt mocno, by napastnik Zagłębia mógł opanować piłkę
25' Dobra akcja grudziądzan, ale Angielski nie opanował piłki, która trafiła w ręce Szumskiego
24' Zagłębie wyprowadzało kontratak, ale grudziądzanie sfualowali jednego z rywali
23' Szumski pewnie chwycił piłkę po dośrodkowaniu Olimpii z rzutu rożnego
21' Co za mecz! Zagłębie zmniejsza straty do dwóch goli, po trafieniu Pribuli, który minął Wrąbla i strzelił do pustej siatki
18' Nokaut w Sosnowcu! Grudziądzanie świetnie rozegrali akcję i wyszli dwoma zawodnikami przeciwko jednemu. Warchoł dograł Kurowskiemu, który pewnie pokonał golkipera gospodarzy
17' Najemski wyprzedził Warchoła i wybił piłkę poza boisko
16' Ciechanowski dośrodkował w pole karne Zagłębia, ale piłka w rękach Szumskiego
16' Gospodarze niedokładnie i od bramki rozpocznie Wrąbel
15' Ciechanowski z dystansu, ale ponad bramką Zagłębia
12' Gooool! Michalik dograł do Angielskiego, który świetnym strzałem pokonał Szumskiego!
11' Nowak dobrze do Pribuli, który wpadł z piłką w pole karne, ale czujni byli obrońcy Olimpii. Rzut rożny dla gospodarzy
10' Faul Markowskiego na połowie Olimpii
9' Udovicic dogrywał w pole karne Olimpii, ale był tam tylko Łuczak, który nie zdołał trafić w piłkę
9' Piłkarze Zagłębia nie potrafią na razie sonstruować składnej akcji
7' Nowak dośrodował w pole karne grudziądzan, głową uderzał Najemski, ale piłka minęła bramkę o kilka metrów
6' Dudek sfaulowany na połowie Olimpii
5' Udovicic niedokładnie do partnera z drużyny i piłka opuściła boisko
4' Gospodarze natychmiast ruszyli do ataku, ale ich próby powstrzymują grudziądzanie
3' Goool! Kaczmarek przymierzył z rzutu wolnego i nie dał szans Szumskiemu
2' Rzut wolny dla Olimpii w pobliżu pola karnego