Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz [zapis relacji na żywo]

Piotr Bilski
Olimpia Grudziądz nadal bez wyjazdowego zwycięstwa w pierwszej lidze. Biało-zieloni zremisowali bezbramkowo z Zagłębiem Sosnowiec.

Zagłębie Sosnowiec 0:0 Olimpia Grudziądz
ZAGŁĘBIE:Wojciech Fabisiak - Marcin Sierczyński, Łukasz Sołowiej (78. Adrian Paluchowski), Krzysztof Markowski, Žarko Udovičić - Dawid Ryndak, Łukasz Matusiak, Sebastian Dudek, Tomasz Szatan (46. Michał Fidziukiewicz), Martin Pribula - Jakub Arak.
OLIMPIA: Bartosz Fabiniak - Adrian Bielawski, Michał Łabędzki, Michal Piter-Bučko, Marcin Woźniak - Marcin Kaczmarek, Wojciech Reiman (32. Tomasz Lewandowski), Marcin Smoliński, Kamil Kurowski, Robert Szczot (77. Adam Banasiak) - Donald Djoussé (70. Fabian Pawela)

90'+3'Koniec meczu
90'+1 Żółta kartka dla Woźniaka
90' Sędzia doliczył trzy minuty
86' Ryndak strzelał z dystansu, ale wysoko ponad bramką Fabiniaka
85' Łabędzki pewnie oddalił zagrożenie sprzed własnego pola karnego
82' Sierczyński niecelnie do Ryndaka i Olimpia przejmuje piłkę
80' Żółta kartka dla Smolińskiego
79' Dobre podanie Paweli do Kurowskiego, który znalazł się w dobrej sytuacji, oddał "kąśliwy" strzał na bramkę Zagłębia, z trudem obronił to jednak Fabisiak
78' Paluchowski zastąpił Sołowieja
77' Banasiak za Szczota
74' Woźniak zagrał piłkę ręką tuż przed własnym polem karnym. Rzut wolny wykonywał Dudek, dośrodkował w pole karne, najwyżej wyskoczył Sołowiej, ale piłka po jego strzale nie zagroziła bramce Olimpii
70' Pawela za Djousse
68' Żółta kartka dla Fidziukiewicza
64' Sołowiej spróbował swoich sił z 40 metrów, ale piłka minęła poprzeczkę bramki Fabiniaka
61' Dudek z rzutu wolnego trafił prosto w mur ustawiony przez piłkarzy z Grudziądza
57' Szczot wykonywał rzut wolny z 35 metrów, podanie przedłużył Djousse, jednak piłka nie znalazła adresata
55' Matusiak strzelał po dośrodkowaniu Udovicica, jednak niecelnie
54' Żółta kartka dla Martkowskiego
50' Rydak z dystansu, ale piłkę wypiąstkował Fabiniak
46' Ryndak miał idealną okazję do strzelenie gola z kilku metrów, jednak świetną interwencją popisał się Fabiniak!
46' Fidziukiewicz za Szatana

45'+1 Koniec pierwszej połowy
45' Sędzia do pierwszej części spotkania doliczył minutę
44' Dudek oddał mocny strzał sprzed pola karnego, ale niecelny
41' Niezłe podanie do Sołowieja ustawionego w polu karnym Olimpii. Gracz Zagłębia nie opanował futbolówki i od bramki rozpocznie Fabiniak
39' Świetna interwencja Fabiniaka, który przeniósł piłkę ponad bramką po strzale Araka
37' Kaczmarek strzelał z 25 metrów, ale piłka odbiła się od pleców Markowskiego
32' Zmiana w ekipie Olimpii. Reimana zastąpił Lewandowski
31' Djousse wyskoczył najwyżej do dośrodkowania, oddał strzał głową, jednak piłka minęła poprzeczkę
29' Dudek z rzutu wolnego trafił w słupek bramki Olimpii! Sierczyński dopadł jeszcze do futbolówki, ale jego strzał zablokował rywal
28' Piter-Bućko po raz drugi zobaczył żółtą kartkę, a w efekcie musi opuścić boisko!
27' Kaczmarek dogrywał w pole karne gospodarzy z rzutu rożnego. Zagrał jednak na długi słupek, a nie było tam żadnego z graczy Olimpii. Piłka opuściła boisko
25' Szybka odpowiedź gości, ale strzał Szatana sprzed pola karnego bardzo niecelny
25' Łabędzki z dystansu, jednak obok bramki strzeżonej przez Fabisiaka
22' Udovicić w pole karne Olimpii, tam piłkę przyjął Szatan, po czym oddał strzał. Futbolówkę zablokował defensor Olimpii i opuściła ona boisko
20' Żółta kartka dla Pitera-Bućko
19' Pribula minął rywala na skrzydle, dograł do Matusiaka, który zdecydował się na strzał z dystansu. Wykonał to jednak za słabo, by zaskoczyć Fabiniaka
17' Bielawski dośrodkowywał, jednak bardzo nieudanie
16' Szatan na skrzydło do Ryndaka, który chciał dośrodkować w pole karne, jednak czujny był zawodnik Olimpii i zdążył wybić piłkę
13' Strzał Reimana z rzutu wolnego z 40 metrów pewnie chwycił Wojciech Fabisiak
10' Wrzutka w pole karne gospodarzy, główkował Szczot, ale wysoko ponad bramką
8' Matusiak do Ryndaka, ale pewna interwencja Pitera-Bućko zatrzymała całą akcję
7' W starciu z zawodnikiem gości ucierpiał Dudek. Z kapitanem Zagłębia wszystko jest już w porządku
6' Kaczmarek dogrywał z prawej strony boiska, jednak połapał się w tym dobrze ustawiony Dudek, przerywając akcję
5' Olimpia stara się spokojnie grać atakiem pozycyjnym
4' Rajd Pribuli lewym skrzydłem, wbiegł w pole karne, jednak zamiast szukać kolegów do dogrania, oddał strzał z ostrego kąta
3' Dudek prostopadle do Araka, który znalazł się w polu karnym grudziądzan w niezłej sytuacji do strzału. Świetnie interweniował Fabiniak
1' Faul na graczu Olimpii w środku pola
1' Początek spotkania