5 liga kujawsko-pomorska, grupa II - 1. kolejka: 13-14 sierpnia 2022
Sobota 13 sierpnia 2022
Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Piast Kołodziejewo 3:0 (2:0)
Informują: Krzysztof Tarnecki oraz Paweł Krok
Koniec - 3:0
77 min - 3:0
GOOOL 68 min - Jakub Bryszewski 3:0
55 min - 2:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 45+1 - Sebastian Raniszewski 2:0
GOOOL 35 min - Adrian Nowak 1:0
28 min - 0:0
15 min - 0:0
11:00 - Woźniak
Zootechnik Kołuda Wielka - Gopło Kruszwica 2:1 (1:0)
Informują: Przemysław Tomaszewski oraz Tomasz Jurkiewicz
Koniec - 2:1
GOOOL 89 min - Patryk Jurkiewicz, karny 2:1
GOOOL 69 min - Ugorski 2:0
GOOOL 68 min - Kamil Ugorski 1:0
Przerwa - 0:0
25 min - 0:0
12:00 - Gólcz
Sadownik Waganiec - Łokietek Brześć Kujawski 1:5 (1:2)
Informuje: Jerzy Nowak
Koniec - 1:5
GOOOL 87 min - Maciej Pałczyński 1:5
GOOOL 55 min - Dawid Marciniak 1:4
GOOOL 47 min - Michał Skonieczny 1:3
Przerwa - 1:2
GOOOL 25 min - Dawid Janczyk 1:2
GOOOL 10 min - Michał Skonieczny 0:2
GOOOL 2 min - Dawid Marciniak 0:1
W wyjściowym składzie gospodarzy rutynowany Dawid Janczyk mający za sobą grę w reprezentacji kraju.
15:00 - Zasada
Zdrój Ciechocinek - Kujawiak Kowal 2:2 (1:2)
Informują: Krzysztof Zakrzewski oraz Jerzy Zapiec
Koniec - 2:2
GOOOL 62 min - Matuszak 2:2
Przerwa - 1:2
GOOOL 27 min - Adrian Rybka 1:2
GOOOL 6 min - Leonid Khankiewicz 1:1
GOOOL 4 min - Daniel Matuszak 1:0
15:00 - Kruczykowski
Start WIP Stawki - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:3 (1:1)
Informują: Janusz Rusocki oraz Cezary Smieszny
Koniec - 1:3
GOOOL 81 min - Łukasz Witucki, karny 1:3
GOOOL 62 min - Łukasz Witucki, karny 1:2
Przerwa - 1:1
GOOOL 43 min - Łukasz Witucki 1:1
GOOOL 39 min - Paweł Borkowski 1:0
30 min - czerwona kartka dla bramkarza gości Adriana Gapińskiego, między słupkami stanął zawodnik z pola Łukasz Rutecki
17 min - 0:0
16:00 - Gebler
Lubienianka Lubień Kujawski - Kujawiak Instalnova Kruszyn 4:0 (1:0)
Koniec - 4:0
GOOOL 90+2 - Jędrzej Markiewicz 4:0
GOOOL 75 min - Tomasz Janas 3:0
GOOOL 55 min - Mariusz Jaśkiewicz 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 41 min - Mariusz Jaśkiewicz 1:0
16:00 - Szubski
Niedziela 14 sierpnia 2022
Noteć Gębice - Unia Gniewkowo 0:3 (0:0)
Informują: Mateusz Rzempowski oraz Szymon Tomasik
Koniec - 0:3
GOOOL 85 min - Kamil Piotrowiak 0:3
GOOOL 72 min - Janusz Olach 0:2
GOOOL 70 min - Radosław Kłosowski, głową 0:1
Przerwa - 0:0
25 min - 0:0
17:00 - Siwa
Mecz GKS Baruchowo - LTP Lubanie w środę 17 sierpnia.
5 liga kujawsko-pomorska, grupa I - 1. kolejka: 13-14 sierpnia 2022
Sobota 13 sierpnia 2022
Promień Kowalewo Pomorskie - Victoria Czernikowo 3:1 (1:0)
Informują: Bartosz Jagielski oraz Leszek Jurkiewicz
Koniec - 3:1
77 min - 3:1
GOOOL 64 min - Aleksander Bednarczyk 3:1
GOOOL 52 min - Maciej Łuszczyński 2:1
GOOOL 51 min - Mateusz Wróblewski 1:1
Przerwa - 1:0
GOOOL 45+3 - Bartosz Olkowski 1:0
17 min - 0:0
Zespół gości pierwszy raz w oficjalnym meczu poprowadzi Waldemar Czarnecki, który zastąpił Rafała Kraczewskiego (jest szkoleniowcem Unii Gniewkowo).
11:00 - Drogowski
Olimpia II Grudziądz - GLKS Dobrcz-Wudzyn 0:1 (0:0)
Informuje: Jarosław Dudek
Koniec - 0:1
83 min - 0:1
GOOOL 55 min - Rafał Kostkowski 0:1
Przerwa - 0:0
13 min - 0:0
12:00 - Pajonkowski
Victoria Lisewo - Rawys CEO Raciąż 0:7 (0:4)
Informują: Grażyna Majewski oraz Marian Hoffmann
Koniec - 0:7
GOOOL 90 ,om - Tomasz Prusaczyk 0:7
GOOOL 68 min - Mateusz Remiszke 0:6
GOOOL 65 min - Damian Rybacki 0:5
Przerwa - 0:4
GOOOL 45 min - Damian Rybacki 0:4
GOOOL 37 min- Damian Rybacki 0:3
GOOOL 30 min - Damian Rybacki 0:2
GOOOL 10 min - Damian Rybacki, karny 0:1
16:00 - Radzik
Naprzód Green-Pack Jabłonowo Pomorskie - Budowlany KS Bydgoszcz 6:1 (3:0)
Koniec - 6:1
GOOOL 82 min - Prylewski 6:1
GOOOL 62 min - 5:1
GOOOL 58 min - Bartosz Kołodziejski, głową 4:1
GOOOL 48 min - Prylewski 4:0
Przerwa - 3:0
GOOOL 42 min - Prylewski 3:0
GOOOL 41 min - Mateusz Prylewski 2:0
GOOOL 11 min - Dominik Lewandowski 1:0
17:00 - Rolbiecki
Unia Wąbrzeźno - LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska 5:2 (2:0)
90 - 5:2
GOOOL 83 min - Rafał Drapiewski, głową 5:2
GOOOL 80 min - Wojdak 4:2
GOOOL 76 min - Sarnowski 3:2
GOOOL 72 min - Mikołaj Wojdak 3:1
GOOOL 69 min - Dawid Sarnowski 2:1
Przerwa - 2:0
GOOOL 30 min - Stanisław Jabłoński 2:0
GOOOL 5 min - Sebastian Owczarczyk 1:0
17:00 - Przewozik
Start Warlubie - Krajna Sępólno Krajeńskie 1:5 (0:2)
90 - 1:5
GOOOL 81 min - Dominik Armatowski 1:5
GOOOL 75 min - Maciej Kaczmarek 0:5
GOOOL 62 min - Kozina 0:4
GOOOL 52 min - Mosek 0:3
Przerwa - 0:2
GOOOL 33 min - Łukasz Kozina 0:2
GOOOL 20 min - Kamil Mosek 0:1
17:00 - Doliński
Sokół Radomin - Mustang Ostaszewo 1:3 (0:3)
90 - 1:3
GOOOL 81 min - Przemysław Jachowski, karny 1:3
Przerwa - 0:3
GOOOL 43 min - Dawid Witowski 0:3
GOOOL 25 min - Maciej Dudek 0:2
GOOOL 8 min - Jakub Kocęba 0:1
17:00 - Sobieszczyk
Niedziela 14 sierpnia 2022
Stal Grudziądz - Polonia Bydgoszcz 2:1 (2:0)
Informuje: Maciej Świtajski
Koniec - 2:1
GOOOL 50 min - Jakub Makowski 2:1
GOOOL 47 min - Bartosz Rybiński 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 3 min - Norbert Knak 1:0
14:00 - Orzechowski
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?