Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz [relacje live]

Łukasz Szalkowski
O godz. 13 rozpoczyna się sparing Arki Gdynia z Olimpią Grudziądz. To kolejne spotkanie kontrolne dla obu drużyn tej zimy.

Arka Gdynia 1:0 Olimpia Grudziądz
62' Przemysław Stolc (1:0) - rzut karny

90' Koniec dzisiejszego sparingu. Olimpia przegrała z Arką Gdynia 0:1.
89' Tomasiewicz miał przed sobą tylko Królczyka, próbował strzelić ponad bramkarzem Olimpii, ale pomylił się
86' Żółta kartka dla Kurowskiego
83' Dobra piłka do Tano, którego ograli jednak obrońcy Arki
80' Stolc ukarany żółtą kartką
74' Yussuf bardzo blisko zdobycia bramki, zabrakło jednak dobrego wykończenia
62' "Jedenastkę" wykorzystał Stolc
61' Rzut karny dla Arki. Zitko zagrał ręką we własnym polu karnym i sędzia wskazał na "wapno"
55' Siemaszko w trudnej pozycji próbował oddać strzał na bramkę, ale nie zdołał przebić piłki przez mur obrońców Olimpii
53' Szwoch na spalonym
50' Kaczmarek płasko dogrywał w pole karne Arki, ale piłkę wybił Warcholak
48' Yussuf oddał strzał na bramkę Olimpii, jednak nie zdołał umieścić piłki w siatce
46' Kakoko do Formelli na lewą stronę boiska, ten wrzucał piłkę w pole karne Olimpii, ale sytuację wyjaśnili obrońcy z Grudziądza

45' Koniec pierwszej części spotkania
44' Żółta kartka dla Mariusza Malca z Olimpii Grudziądz
44' Wojtusz sfaulowany w okolicach środka pola
42' Kaczmarek z dystansu, piłkę zablokował Socha. Rzut rożny dla grudziądzan
40' Bożok wzdłuż pola karnego, Warcholak uderzał w kierunku bramki Olimpii, piłka toczyła się i ostatecznie minęła prawy słupek bramki strzeżonej przez Królczyka
38' Nalepa przebiegł z piłką kilkanaście metrów, jednak "wypuścił" ją sobie za daleko. W dodatku sfaulował rywala przy próbie odzyskania futbolówki
36' Socha zatrzymał wślizgiem akcję Olimpii, piłka opuściła linię końcową
35' Dobra akcja Nalepy, minął dwóch graczy z Grudziądza, próbował dograć koledze, jednak Królczyk jedną ręką wybił piłkę poza boisko
35' Wojtusz faulowany na połowie Olimpii
27' Tano minął rywala z lewej strony boiska, dograł w pole karne do Nildo, jednak strzał tego zawodnika został zablokowany
26' Kaczmarek dośrodkował w pole karne, jednak piłka minęła wszystkich zawodników i wpadła w ręce Jałochy
26' Tano faulowany w środku pola
25' Bożok z dystansu, ale obok lewego słupka
24' Kakoko otrzymał niezłe podanie, jednak wysoko wyszedł Królczyk i wybił piłkę poza boisko
23' Wojtusz "uwolniony" z prawej strony boiska, przegrał jednak pojedynek biegowy z Woźniakiem, dogrywał jeszcze piłkę w kierunku środka boiska, ale niecelnie
22' Fialho główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i minimalnie się pomylił
21' Świetna akcja Arki. Formella poczekał na wbiegającego Sochę, który "wyłożył" piłkę Nalepie. Ten ostatni oddał mocny strzał na bramkę Olimpii, jednak Królczyk bez większego problemu obronił ten strzał
17' Formella "zatańczył" z piłką, dograł w pole karne do partnera z zespołu, jednak z akcji nic nie wyszło
13' Malec ucierpiał w starciu z rywalem, konieczna była pomoc medyczna
8' Kaczmarek dograł do Nildo, który wywalczył sobie dogodną pozycję do oddania strzału, uderzył piłkę w kierunku bramki gospodarzy, jednak futbolówkę zablokował jeszcze Fialho i bez problemu chwycił ją Jałocha
7' Tano strzela z dystansu, jednak piłkę znowu zablokował jeden z obrońców Arki
6' Szwoch przebiegł kilkanaście metrów z piłką, dośrodkował, ale wyjaśniają gracze Olimpii
4' Szwoch dograł Formelli, który dośrodkował piłkę w pole karne Olimpii, jednak żaden z piłkarzy Arki nie zdołał oddać strzału
2' Akcja Tano, który próbował oddać strzał, jednak piłka została zablokowana
1' Początek spotkania

Arka Gdynia: Jałocha - Socha, Marcjanik, Fialho, Warcholak - Formella, Nalepa, Sambea, Bożok - Szwoch - Vojtuś.
Olimpia Grudziądz: Królczyk - Woźniak, Malec, Zitko, Ciechanowski - Kurowski, Smoliński, Kaczmarek, Darmochwał - Tano, Nildo.