Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

AZS UMK Toruń - Mueller MKS Grudziądz [zapis relacji na żywo]

Łukasz Szalkowski
W meczu Pucharu Polski III-ligowy AZS UMK Toruń we własnej hali podejmował Mueller MKS Grudziądz. Spotkanie relacjonowaliśmy na żywo.

AZS UMK Toruń 17:34 Mueller MKS Grudziądz

AZS UMK Toruń: 1. Radosław Rogowski, 2. Kamil Kowalski, 3. Łukasz Gościak, 4. Karol Delicat, 5. Daniel Solecki, 6. Amadeusz Rzymkowski, 7. Piotr Miloch, 8. Krystian Iller, 9. Igor Trzmielewski, 11. Paweł Janiszewski, 14. Krzysztof Baczyński, 15. Patryk Szabłowski, 16. Paweł Laszkiewicz, 22. Mateusz Szałkowski, 23. Dominik Kowalski, 77. Marek Rulewicz

Mueller MKS Grudziądz: 1. Maciej Ziółkowski, 2. Aleksander Piernicki, 5. Kacper Łyszczarz, 6. Michał Bartecki, 8. Przemysław Mrozowicz, 9. Arkadiusz Ossowski, 10. Mateusz Orłowski, 11. Paweł Kruszewski, 12. Damian Chmurski, 13. Michał Kozłowski, 14. Mateusz Nalaskowski, 15. Łukasz Wiśniewski, 16. Dawid Gryszan, 17. Bartosz Prietz, 18. Patryk Kawski, 19. Mariusz Babicki.

60' Koniec spotkania!
60' Babicki rzucił jeszcze kila sekund przed końcową syreną
59' Kara dwóch minut dla Kawskiego
58' Kawski obsłużony świetnym podaniem przez Babickiego i bramka!
57' Babicki z dystansu
53' Mrozowicz trafia do bramki
52' Kozłowski "położył" bramkarza gospodarzy w pierwszym tempie i rzucił do praktycznie pustej bramki
52' Rzut karny za faul na Piernickim
51' Laszkiewicz rzuca bramkę dla AZS-u
50' Czas dla gospodarzy
50' I znowu Nalaskowski! Genialny fragment meczu w wykonaniu grudziądzan
49' Świetna gra grudziądzan w obronie. Kolejne przejęcie, piłka do Nalaskowskiego, który w trudnej sytuacji nie pomylił się i rzucił kolejną bramkę
49' I jeszcze jedna strata AZS-u i znowu kontrę wykorzystał Nalaskowski
48' Kolejna kontra gości, piłka do Nalaskowskiego, który znów nie pomylił się w sytuacji sam na sam
48' Wiśniewski ze skrzydła. Rośnie przewaga grudziądzan
47' Przejęcie grudziądzan, piłka do Piernickiego, który dostrzegł wbiegającego Nalaskowskiego i skierował piłkę do niego. Gracz MKS-u nie pomylił się i pokonał golkipera rywali
46' Szybka odpowiedź MKS-u. Bramkę rzucił Mrozowicz
46' Laszkiewicz imponuje dziś skutecznością. Kolejna bramka tego gracza
45' Czas dla gospodarzy
45' Dobra akcja MKS-u i w stuprocentowej okazji świetnie poradził sobie Ossowski
44' Laszkiewicz z dystansu w samo okienko bramki Chmurskiego
43' Bramka Babickiego z koła
42' Gościak nie trafił z rzutu karnego, świetna obrona Chmurskiego
42' Rzut karny dla torunian za obroną w kole przez grudziądzan
40' Laszkiewicz wykorzystał rzut karny
40' Rzut karny dla gospodarzy po faulu na Janiszewskim
39' Dwie minuty kary dla Nalaskowskiego
38' Dobra akcja grudziądzan i bramka Kozłowskiego
35' Błąd Ossowskiego w ataku
35' Miloch trafił z koła
34' Bartecki wyprzedził rywala, przejął piłkę, zagrał Kozłowskiemu, który nie pomylił się w sytuacji sam na sam z Szałkowskim
33' Dobrze w obronie MKS, przejęcie piłki i szybka kontra, którą wykończył Kozłowski
33' Strata grudziądzan
32' Obrońcy MKS-u stanęli w miejscu, co wykorzystał Laszkiewicz, znajdując drogę do czystej sytuacji. Akcję gracz AZS-u zakończył trafieniem
31' Mrozowicz z drugiej linii i bramka!
31' Początek drugiej połowy

30' Koniec pierwszej części spotkania. Grudziądzanie mają niewielką przewagę nad III-ligowym AZS-em UMK
30' Rzut z dużej odległości Mrozowicza, Rogowski miał już piłkę na rękach, ale przekroczyła całym obwodem linię bramkową
30' Bramka Rzymkowskiego, gospodarze trzymają kontakt
30' Kontra gości i Orłowski pokonał Rogowskiego
28' Świetna interwencja Chmurskiego po rzucie Gościaka, jednak do piłki dopadł jeszcze Rulewicz i trafił do siatki
27' Kara dwóch minut dla Mrozowicza
26' Ossowski znów nie trafia w bramkę
25' Mocny rzut Mrozowicza, blisko odbicia piłki był bramkarz gospodarzy, jednak ostatecznie gol dla MKS-u
25' Gospodarze rzucają kontaktową bramkę
24' Ossowski nie trafia nawet w światło bramki w dobrej sytuacji. Grudziądzanie mają dziś fatalną skuteczność
22' Świetny rzut Gościaka i torunianie utrzymują dwubramkową stratę do I-ligowca
21' Miloch trafia do bramki MKS-u. Gospodarze odrabiają straty
21' Ossowski przestrzelił z siódmego metra
21' Rzut karny za faul na Barteckim
20' Laszkiewicz z dystansu trafił pod samą poprzeczkę bramki MKS-u
19' Kolejna strata AZS-u. Gospodarze zaczęli bronić wyżej, przez co sporo problemów z płynnym rozegraniem akcji mieli grudziądzanie. W końcu jednak Mrozowicz minął rywala i trafił do siatki
19' Dobre rozegranie Kozłowskiego, piłka na skrzydło do Łyszczarza, który jednak przestrzelił
18' O czas poprosił trener MKS-u
18' Gościak precyzyjnie z drugiej linii przy lewym słupku bramki MKS-u
18' Kara dwóch minut dla Barteckiego
17' Kolejna kontra MKS-u i tym razem do siatki trafił Orłowski
17' Grudziądzanie przejęli piłkę w obronie, długim podaniem chcieli uruchomić kontrę, jednak połapali się w tym wszystkim gracze gospodarzy
16' Laszkiewicz mocno z dystansu, jednak znów trafił w słupek
15' Kontra MKS-u i bramkę zdobył Kruszewski
14' Szybka odpowiedź gości. Ze skrzydła trafił Piernicki!
14' Ładna akcja torunian i do siatki trafił Miloch
13' Kontra MKS-u i pewne wykończenie Babickiego
13' Rulewicz ucierpiał w starciu z rywalem, jednak po dłuższej chwili podniósł się z parkietu
11' Laszkiewicz rzucał "z biodra" sprzed obrońców, jednak pewna interwencja Chmurskiego uchroniła grudziądzan przed stratą bramki
11' Dobra akcja grudziądzan, Kruszewski nie zdołał jednak pokonać Rogowskiego
10' Orłowski z drugiej linii wysoko ponad bramką strzeżoną przez Rogowskiego
9' Szybka odpowiedź MKS-u. Ossowski minął rywali i rzucił bramkę
8' Z rzutu karnego piłkę ponad Chmurskim przeniósł Laszkiewicz
8' Strata MKS-u. Gospodarze spokojnie rozgrywali akcję, a podczas rzutu faulowany był Laszkiewicz. Sędzia podyktował rzut karny dla AZS-u
7' Przejęcie grudziądzan, kontra, na skrzydle znalazł się Kruszewski i zdecydował się na techniczny rzut z ostrego kąta. Piłka zatrzymała się jednak na słupku
6' Gościak z drugiej linii, jednak znowu świetnie spisał się Chmurski! Szybka kontra MKS-u i Kruszewski po raz drugi trafił do siatki rywali
5' Wrzut jednego z gospodarzy zatrzymała poprzeczka, piłkę chwycił jednak Solecki i świetnej sytuacji nie trafił do siatki gości! Bardzo dobra parada Chmurskiego
4' Strata gości, akcja MKS-u, jednak Orłowski niecelnie podawał do Ossowskiego i piłka dla torunian
3' Przejęcie Mueller MKS-u w obronie, kontra i w czystej sytuacji pomylił się Kruszewski
2' Długa akcja grudziądzan i ze skrzydła bramkę zdobył Kruszewski
1' Ze skrzydła rzucał Miloch, ale piłka odbiła się od poprzeczki i nie wpadła do bramki
1' Rozpoczęli gospodarze!