Jerzy Zaborski
W Chrzanowie odbył się Charytatywny Cross i Marsz Świętego Mikołaja. W ten sposób nie tylko uczczono patrona miasta, ale zbierano pieniądze na leczenie chorej na białaczkę 7-letniej Klaudii Witek z Płazy.

W biegu na 5 km, w kategorii kobiet K1 (rocznik 2005 i młodsze) wygrała libiążanka Wiktoria Łozińska. Wyprzedziła Julię Rychłowską w Chrzanowa i Maję Marszalik z Katowic.

W kategorii K2 (rocznik 2000) wygrała Kornelia Nowak z Bolęcina, wyprzedzając Karolinę Dobranowską z Chrzanowa.

W kategorii K3 (kobiety od 20-35 lat) najlepsza była Magdalena Pudełko. Wyprzedziła Marcelinę Kocój (Trzebinia) i Justynę Bigaj (Libiąż).

W kategorii K4 (kobiety od 36 do 50 lat) zwyciężyła Olga Stępień-Wyrobiec z Jaworzna. Za nią znalazły się: Alina Krajecka-Solarz (Sosnowiec) i Teresa Nowak z Trzebini.

W kategorii K5 (kobiety od 51 do 60 lat) wygrała Jolanta Niedzielczyk z Chrzanowa. Za nią na mecie zameldowały się: Monika Wilczek (Katowice) i Agata Grębska-Bodzęta (Chrzanów).

W biegu chłopców, kategoria M1 (rocznik 2005 i młodsi) wygrał Karol Kozieł z Libiąża. Za nim uplasowali się: Patryk Szczepina z Płazy i Michał Stawarz z Chrzanowa.

W kategorii M2 (mężczyźni 2000 rok) zwyciężył libiążanin Wojciech Łoziński. Na kolejnych miejscach podium stanęli: Marek Wilczewski (Chrzanów) i Bartosz Szarwark (Żarki).

W kategorii M3 (mężczyźni od 20 do 35 lat) wygrał Artur Łabędź z Krakowa. Za nim na podium uplasowali się: Wojciech Korczyński z Krzeszowic i Filip Fijałkowski z Krakowa.

W kategorii M4 (mężczyźni od 36 do 50 lat) zwyciężył Rafał Knapik z Chrzanowa. Za nim zameldował się inny chrzanowianin, Rafał Kwiatkowski, a na najniższym stopniu podium stanął Łukasz Wągroda z Krzeszwowic.

W kategorii M5 (mężczyźni od 51 do 60 lat) wygrał Krzysztof Podgajny z Chrzanowa. Za nim znaleźli się: Wojciech Kiślewski (Libiąż) i Krzysztof Szczepina (Płaza). W kategorii M6 (powyżej 61 lat) wystartował tylko Andrzej Waligóra z Libiąża.

W marszu, także na 5 km, w kategorii K1 wygrała Igna Nowak przed Liliannną Urban.

W kategorii K2 startowała Laura Matz, a w kategorii K3 najlepsza była Katarzyna Suska z Wadowic. Za nią znalazły się: Aleksandra Czucz z Chrzanowa i Dorota Bomba z Trzebini.

W kategorii K4 wygrała libiążanka Anna Janic. Za nią uplasowały się: Paulina Tyczewska z Krakowa i Anna Kicka z Woli Filipowskiej.

W kategorii K5 wygrała Ewa Różewicz (Tychy). Za nią znalazły się: Urszula Norys z Libiąża i Edyta Szczepina z Płazy.

W marszu mężczyzn (M1) wygrał Kamil Mroczek (Płoki), wyprzedzając Filipa Matza. Z kolei w kategorii M3 sklasyfikowano tylko Michała Florka z Krakowa.

W kategorii M4 wygrał Michał Czucz (Chrzanów). Za nim na mecie zameldowali się: Miłosz Piwowarczyk z Trzebini i Daniel Suski z Wadowic.

W kategorii M5 zwyciężył Dariusz Różewicz (Tychy), a za nim na mecie zameldowali się: Andrzej Kowal z Chrzanowa i Janusz Oleksa z Krzeszowic.

W kategorii M6 wygrał Adam Gaudyn z Kwaczały. Na kolejnych stopniach podium stanęli: Tadeusz Słowik (Chrzanów) i Piotr Macholc z Dąbrowy Górniczej.