Jesteś niesprawiedliwie traktowany, a inni są faworyzowaniSzef ma swojego pupilka, z którym nie masz nawet po co rywalizować? Inni zawsze dostają ciekawe zadania i projekty do zrealizowania, a ty możesz tylko obejść się smakiem? A może po prostu przełożony przymyka oko na częste spóźnienia innych osób, a jedno twoje nie pozostanie bez komentarza? Jeśli czujesz się w swojej firmie jak pracownik drugiej kategorii, może pora zmienić ją na taką, gdzie panuje większa sprawiedliwość © pixabay.com
[3/10]

Czy to pora na zmianę pracy? Sprawdź, czy nie powinieneś szukać nowej firmy dla siebie

Jesteś niesprawiedliwie traktowany, a inni są faworyzowani

Szef ma swojego pupilka, z którym nie masz nawet po co rywalizować? Inni zawsze dostają ciekawe zadania i projekty do zrealizowania, a ty możesz tylko obejść się smakiem? A może po prostu przełożony przymyka oko na częste spóźnienia innych osób, a jedno twoje nie pozostanie bez komentarza? Jeśli czujesz się w swojej firmie jak pracownik drugiej kategorii, może pora zmienić ją na taką, gdzie panuje większa sprawiedliwość.

Zmiana pracy zawsze wiąże się ze stresem, dlatego niektórzy próbują unikać jej tak długo, jak tylko się da. Jeśli jednak co jakiś czas przez głowę przechodzi ci myśl, że chciałbyś zmienić pracę, warto zatrzymać się przy niej dłużej. Być może rzeczywiście to pora na to, by rozejrzeć się za nową pracą? Zobacz, jakie są oznaki tego, że powinieneś zacząć szukać dla siebie nowej firmy.

reklama