Druga drużyna MKS-u Grudziądz przegrała z AZS UMK Toruń [zdjęcia, wideo]

Trzecioligowa drużyna MKS-u przegrała w niedzielę z aspirującym do awansu AZS UMK Toruń 27:33.

Składająca się głównie z juniorów drużyna rezerw MKS-u ambitnie walczyła z silniejszymi i bardziej doświadczonymi rywalami z Torunia. AZS UMK cały czas liczy się w walce o awans do II ligi, celem było więc wywiezienie kompletu punktów. Grudziądzanie do przerwy nie dali rywalom odskoczyć i pierwsza część meczu zakończyła się remisem po 13. W drugiej połowie torunianie zdołali zdobyć kilka bramek z rzędu, jednak szybko tę przewagę roztrwonili i na tablicy znów był remis. MKS miał szansę na objęcie prowadzenia, jednak do jgeo gry wkradło się sporo niedokładności i AZS UMK ponownie wypracował sobie kilkubramkową przewagę i nie oddał prowadzenia już do końca spotkania.

MKS II Grudziądz 27:33 (13:13) AZS UMK Toruń