Kamil Kurowski: - Szkoda tego meczu. Byliśmy drużyną lepszą [wideo]

Kamil Zieliński
Olimpia przegrała w piątek na własnym boisku z Zawiszą Bydgoszcz 2:3. - Znowu powinniśmy wygrać, a przegrywamy. Trzeba dalej trenować i tyle - mówi Kamil Kurowski, strzelec jednej z bramek dla grudziądzkiej drużyny.

Pierwszą bramkę dla Olimpii strzelił Kamil Kurowski, który wraca po kontuzji. - Miałem dwa miesiące przerwy i wracam do tej gry, czuję się coraz lepiej. Trener daje mi szansę i staram się to wykorzystywać. Byliśmy drużyną lepszą, tak mi się wydaje, a w pierwszej połowie zdecydowanie. Zawisza oddał jeden strzał. Szkoda tego meczu, bo powinniśmy to wygrać - mówił młody pomocnik Olimpii.

Zawisza był w piątkowym spotkaniu zdecydowanie słabszym zespołem. Olimpia miała więcej sytuacji, częściej utrzymywała się przy piłce i naciskała rywali. Nie wystarczyło to jednak, by wygrać spotkania. - To jest właśnie nasz mankament. To samo było tydzień temu w Głogowie. Zdominowaliśmy pierwszą połowę, a później wychodzmy na drugą i dostajemy bramkę. Ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć. Znowu powinniśmy wygrać, a przegrywamy. Trzeba dalej trenować i tyle - podsumował Kamil Kurowski.