Kibice na meczu Regionalnego Pucharu Polski Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz [zdjęcia]

Łukasz Szalkowski
Kibice na meczu Regionalnego Pucharu Polski Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz Łukasz Szalkowski
Zawisza Bydgoszcz wygrał z Olimpią Grudziądz 2:1 i awansował do finału Regionalnego Pucharu Polski. Tak było na trybunach podczas półfinałowego starcia!

Zapis relacji na żywo:

Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz

Mecz półfinału Regionalnego Pucharu Polski K-PZPN 2022 - zapis relacji na żywo.
18:5317.05.2022

Po meczu

Zawisza wygrywa 2:1 i melduje się w finale Pucharu Polski na szczeblu K-P ZPN.
Bramki: Hubert Mich (37, głową) - Robert Tunkiewicz (68), Stanisław Wędzelewski (87)
Finał Unia - Zawisza zaplanowano 15 czerwca w Janikowie. Początek o godzinie 17:00 na stadionie OSiR przy ul. Głównej 40.
Dziękujemy za uwagę.

18:5217.05.2022

90'+3'

Róg dla Olimpii. Po wrzutce Kaczmarka główkował Bojas, ale Dumieński zdołał odbić piłkę. Po chwili sędzia kończy mecz.

18:5117.05.2022

90'+2'

Żółtko dla Oczkowskiego za opóźnianie gry.

18:4717.05.2022

90'

Sędzia dolicza trzy minuty

90'+1'

Żółta kartka dla Nawrockiego za faul Okuniewiczu. Także dwie zmiany w Zawiszy. Wchodzą Furst i Mielcarek, którzy zastępują Żylskiego i Tunkiewicza

18:4617.05.2022

90'

Zmiana w Olimpiii. Cywińskiego zastępuje Wicki.

18:4317.05.2022

87'

Zawisza prowadzi 2:1! Świetna akcja niebiesko-czarnych. Żylski zagrał do Oczkowskiego, który popisał się kapitalną wrzutką do Wędzelewskiego, a ten piękną główką wyprowadził bydgoszczan na prowadzenie!

18:4217.05.2022

86'

Kolejny rożny dla Olimpii. Tym razem Kaczmarek dośrodkował za płasko

18:3317.05.2022

78'

Dwie zmiany w Olimpii. Na boisko wchodzą Karmański i Nawrocki, którzy zmieniają Zawadę i Klimka

18:2917.05.2022

74'

Kolejny róg dla Zawiszy. Obrońcy Olimpii pewnie sobie radzą z dośrodowaniem.

18:2817.05.2022

72'

Wolny dla Olimpii po faulu Jastrzembskiego na Kaczmarku. Biało-zielonii wykonują stały fragment gry z około 25 metrów. Uderzał Cywiński, ale około metr nad poprzeczką.

18:2517.05.2022

70'

Mogło być 2:1 dla Zawiszy. Kolejna kontra. Tym razem kończył ją Żylski. Po jego strzale piłka minęła okienko o centymetry

18:2317.05.2022

68'

Zawisza wyprowadza szybką akcję, którą precyzyjnym strzałem kończy Tunkiewicz. Olimpia - Zawisza 1:1!

18:2217.05.2022

67'

Dwie zmiany w Olimpii. Na boisko wchodzą Bojas i Jarzec, którzy zastępują Antkowiaka i Cabrerę.

18:2017.05.2022

65'

Po strzale Żylskiego piłka odbija się od jednego z piłkarzy Olimpii i Zawisza ma rzut rożny, po którym gospodarze wyprowadzają kontrę przerwaną faulem przez Jastrzembskiego za co dostaje on żółtą kartkę.

18:1817.05.2022

63'

Pierwsza zmiana w Zawiszy. Wędzelewski zamienił Żylińskiego.

18:1717.05.2022

62'

Świetna akcja Olimpii. W jej finale Antkowiak z prawej strony próbował przelobować Dumieńskiego, ale bramkarz Zawiszy końcami palców odbił piłkę na poprzeczkę.

18:1417.05.2022

59'

Znowu Witasik wybija piłkę na róg. Tym razem po dośrodkowaniu Tunkiewicza zakotłowało się w polu bramkowym Olimpii. Ostatni piłki dotykał Jastrzembski, ale trafił prosto w Olszewskiego.

18:1317.05.2022

58'

Po główce Witasika kolejny ród dla Zawiszy, ale znowu dośrodkowanie słabe

18:0917.05.2022

53'

Tym razem róg dla Zawiszy. Po dośrodkowaniu do piłki doszedł Żylski i zagrał do Oczkowskiego, który pomylił się nieznacznie. Po chwili strzelał Okuniewicz i znowu dobrą interwencją popisał się Olszewski. Jeszcze dwa kornery dla bydgoszczan, ale bez efektu

18:0617.05.2022

50'

Rzut wolny dla Olimpii po faulu na Cabrerze. Zawiszanie mieli szczęście, bo po rykoszecie od jednego z nich piłka o centymetry minęła bramkę. Z dośrodkowaniem z rogu bydgoszczanie już sobie poradzili

18:0117.05.2022

46'

Drugą połowę rozpoczęli gospodarze.

17:4717.05.2022

Koniec pierwszej połowy

Olimpia prowadzi 1:0, bo wykorzystała stały fragment gry. Generalnie spotkanie jest wyrównane. Okazji bramkowych jak na lekarstwo. Z relacją wracamy za około kwadrans.

17:4617.05.2022

45' + 1'

Tym razem "żółtko" dla Żylińskiego za przerwanie faulem akcji Kaczmarka

17:4517.05.2022

45'

Sędzia dolicza jedną minutę

17:4317.05.2022

43'

Tym razem kartka dla Cabrery za faul na Paliwodzie. Zawisza ma rzut wolny z około 30 metrów na wprost bramki Olimpii. Dośrodkowanie Koziary za dalekie

17:4217.05.2022

41'

Żółta kartka dla Paliwody za faul

17:4117.05.2022

39'

Zawisza mógł doprowadzić do remisu, ale po główce Koziary świetną interwencją popisał się Olszewski

17:3917.05.2022

37'

Olimpia prowadzi 1:0! Z autu piłkę wrzucał Warcholak, Mich będący przy krótszym słupku uprzedził zawiszan i głową wpakował piłkę do bramki!

17:3617.05.2022

35'

Róg dla Olimpii. Po strzale Leszczyńskiego piłka odbija się w gąszczu zawodników od jednego z zawiszan. Grudziądzanie protestują domagając się karnego, ale sędzia jest głuchy na ich krzyki

Kibice na meczu Regionalnego Pucharu Polski Olimpia Grudziąd...