W trzeciej kolejce I ligi Olimpia pojechała do Legnicy, gdzie zmoeirzy się z tamtejszą Miedzią. "Biało-zieloni" powalczą o pierwsze punkty w tym sezonie.

Miedź Legnica: Paweł Kapsa, Grzegorz Bartczak, Michał Stasiak, Tomasz Midzierski, Keon Daniel, Damian Rasak, Łukasz Garguła (67' Adrian Łuszkiewicz), Michał Bartkowiak, Petteri Forsell, Oskar Martin Hernandez (59' Jakub Chrzanowski), Paul Batin (90'+1 Adrian Cierpka).
Rezerwowi: Łukasz Sapela, Rumen Trifonov, Hunter Gorskie, Jakub Chrzanowski, Filip Karbowy, Adrian Cierpka, Adrian Łuszkiewicz.

Olimpia Grudziądz: Jakub Wrąbel, Damian Ciechanowski, Matic Zitko, Mariusz Malec, Marcin Woźniak, Dariusz Kłus, Marcin Kaczmarek, Jakub Łukowski (63' Karol Angielski), Damian Michalik, Arkadiusz Kasperkiewicz (90' Lukas Klemenz), Kamil Kurowski (77' Nildo).
Rezerwowi: Patryk Królczyk, Marcin Smoliński, Lukas Klemenz, Karol Angielski, Daniel Kraska, Adrian Bielawski, Nildo.

90'+3 Koniec spotkania. Grudziądzanie wywożą z trudnego terenu pierwszy punkt w tym sezonie
90'+1 Ostatnia zmiana także w drużynie gospodarzy. Batina zastąpił Cierpka
90' Mecz potrwa trzy minuty dłużej
90' Klemenz za Kasperkiewicza
89' Żółta kartka dla Bartczaka
87' Forsell oddał strzał z dystansu, piłkę odbił Wrąbel. Do futbolówki dopadł Bartczak i umieścił ją w siatce! Sędzie dopatrzył się jednak spalonego i gola nie uznał
86' Żółta kartka dla Zitko
84' Batin oddał groźny strzał po dograniu Forsella. Wrąbel popisał się jednak świetną interwencją!
79' Żółtą kartką ukarany Chrzanowski
77' Druga zmiana w ekipie Olimpii. Kurowskiego zastępuje Nildo
76' Sporo zamieszania po rzucie rożnym, ale grudziądzanie zdołali zablokować strzał
75' Forsell dośrodkował z rzutu wolnego, ale obrońcy Olimpii wybili piłkę
73' Forsell faulował na połowie rywala
71' Tym razem rzut wolny dla gospodarzy. Uderzał Forsell, ale prosto w mur. Piłka po odbiciu od grudziądzan minęła linię końcową i Miedź ma jeszcze rzut rożny
69' Kaczmarek dośrodkował z rzutu rożnego. Piłkę złapał jednak Kapsa
69' Rasak zobaczył żółty kartonik
67' Druga zmiana w barwach Miedzi. Za Gargułę wszedł Łuszkiewicz
65' Efektowny strzał Garguły po dośrodkowaniu Bartkowskiego mija bramkę grudziądzan
64' Bartczak uderzał głową po zagraniu z rzutu rożnego, ale piłka minęła bramkę Olimpii
63' Angielski za Łukowskiego
62' Zamieszanie w polu karnym Olimpii po rzucie wolnym, strzał Chrzanowskiego, ale świetnie broni Wrąbel!
61' Żółta kartka dla Kasperkiewicza
60' Dobra akcja Chrzanowskiego, ale nie opanował piłki i opuściła ona boisko
59' Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Z boiska schodzi Oscar, a zastąpi go Chrzanowski
57' Dobra, prostopadła piłka do jednego z grudziądzan. Kapsa wyszedł z bramki w samą porę i przechwycił futbolówkę
54' Mocny strzał Zitko z ostrego kąta, ale niecelnie
52' Kapsa pewnie chwycił futbolówkę po dośrodkowaniu "biało-zielonych"
49' Miedź długo rozgrywa piłkę, Olimpia jest dobrze zorganizowana w obronie
47' Grudziądzanie ruszyli do ataku, legniczanie nieco tym zaskoczeni
46' Początek drugiej części spotkania

45'+1 Sędzia zakończył pierwszą połowę dzisiejszego spotkania. Olimpia na razie bezbramkowo remisuje w Legnicy
45' Pierwsza część meczu potrwa minutę dłużej
45' Stoper Olimpii wrócił już do gry
44' Zitko nie podnosi się z murawy po starciu z rywalem
41' Olimpia miała szansę na kolejną groźną akcję po stracie piłki przez Rasaka, ale pogubili się przy wyprowadzaniu akcji
40' Kontratak grudziądzan, świetne zagranie wzdłuż bramki, jednak dobrze odczytał to Bartczak i przeciął podanie
38' Bartkowiak minął dwóch graczy Olimpii, ale przy próbie kolejnego zwodu pogubił się i zgubił piłkę
37' Strzałem na akcję Miedzi odpowiedział Kasperkiewicz, ale również niecelnie
36' Piłka po mocnym strzele Forsella mija bramkę strzeżoną przez Wrąbla
35' Stasiak świetnie wybił piłkę głową z własnego pola karnego
31' Dwa dobre odbiory Daniela na skrzydle w ciągu minuty
28' Grudziądzanie źle rozegrali piłkę z rzutu rożnego. Przejęli ją rywale i ruszyli z kontrą, z której nic nie wyszło
27' Oscar wyłożył piłkę Danielowi, który oddał strzał po ziemi. Futbolówka odbiła się od któregoś z graczy przyjezdnych i trafiła w ręce Wrąbla
27' Olimpia znowu dała się zepchnąć do głębokiej defensywy
26' Grudziądzanie starają się dojść do głosu. Teraz okazję miał Kurowski, jednak jego strzał pod naciskiem Daniela, był daleki od ideału
24' Żółta kartka dla Malca
23' Bartkowiak zszedł w kierunku środka pola, oddał strzał, ale nie mógł zaskoczyć dobrze ustawionego golkipera Olimpii
21' Grudziądzanie w ostatniej chwili wybijają piłkę po podaniu Forsella do Batina. Gdyby ta piłka dotarłą do adresata, Miedź miałaby świetną okazję na zagrożenie bramce Wrąbla
18' Miedź atakuje lewą stroną. Oscar obsłużony niezłym podaniem, ale nie zdołał opanować piłki
15' Łukowski dośrodkowywał z rzutu wolnego, zrobił to jednak zbyt mocno i piłka minęła pole karne. Tam dopadł do niej jeszcze jeden z piłkarzy Olimpii i oddał niecelny strzał
14' Forsell uderzał z rzutu wolnego z około 25 metrów. Futbolówka po jego strzale trafiła w mur ustawiony przez graczy z Grudziądza
13' Trwa ofensywa gospodarzy, jednak grudziądzanie na razie mądrze się bronią
12' Jeden z grudziądzan byłczujny i zdążył odbić piłkę po strzale Bartkowiaka z dystansu. Futbolówka skierowała się ponad poprzeczką bramki Wrąbla
11' Legniczanie mieli dwie dobre sytuacje w ciągu kilku chwil. Najpierw Wrąbel odbił piłkę po strzale Batina z ostrego kąta, dobijał Oscar, jednak piłka minimalnie minęła słupek
9' Łukowski miał trochę miejsca i uderzył sprzed pola karnego, ale daleko obok bramki
7' Batin walczył z rywalem w okolicach narożnika boiska, jednak zdołał wywalczyć tylko wyrzut z autu
6' Oscar faulowany w środku pola
5' Pierwsza akcja Miedzi pod bramką rywali i już było blisko gola! Bartczak zagrał wzdłuż linii bramkowej, Oscar chciał wykończyć akcję, ale nie zdołał w tempo dojść do podania
3' Rzut rożny dla Olimpii. Piłka po dośrodkowaniu Łukowskiego trafiła jednak do Stasiaka, który oddalił zagrożenie od własnej bramki
2' Rasak stracił piłkę blisko własnego pola karnego, przejął ją Kaczmarek i natychmiast oddał strzał. Futbolówkę pewnie chwycił jednak Kapsa
1' Długa piłka na skrzydło do Kaczmarka, jednak przeciął ją Daniel
1' Początek meczu! Rozpoczęli grudziądzanie