MKS Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk [relacja live]

Szczypiorniści MKS-u w ramach rozgrywek Pucharu Polski podejmą we własnej hali Wybrzeże Gdańsk. Początek spotkania o godz. 20.

MKS Grudziądz 20:33 Wybrzeże Gdańsk

1' Zaczynamy!
2' Goście zdobywają dwie bramki po kontratakach. 0:2
4' Piernicki myli się po raz trzeci. Piłka znowu w rękach bramkarza Wybrzeża
4' 0:3
5' Kolejna niewykorzystana sytuacja przez grudziądzan i skuteczny kontratak przyjezdnych. 0:4
7' Orłowski trafia z drugiej linii i MKS ma pierwszą bramkę. 1:4
9' Kruszewski ze skrzydła. 2:5
10' Bartecki rzuca z poziomu biodra i trafia do siatki. 3:5
11' Skutecznie goście. 3:6
12' Orłowski z drugiej linii. Piłka odbija się od słupka i wpada do bramki. 4:6
12' Kontratak MKS-u, Piernicki zdobywa bramkę kontaktową
13' Świetna obrona Żurawskiego, skuteczny kontratak i MKS doprowadza to remisu. 6:6
13' Szybka odpowiedź gdańszczan. 6:7
14' Świetna sytuacja Kruszewskiego, niestety niewykorzystana. Nadal to goście prowadzą jednym trafieniem
14' O czas poprosił trener Marcin Lijewski
16' Z dystansu Wybrzeże. 6:8
17' Świetna piłka do kołowego i bramka! 7:8
19' Bednarek z Wybrzeża ukarany. Jego drużyna przez dwie minuty zagra w oslabieniu
20' Grudziądzanie wykorzystali grę w przewadze i jest kontakt! 7:8
21' Goście już w komplecie i od razu rzucają bramkę. 8:10
24' MKS nie daje rywalom odskoczyć. Po kilku nieudanych akcjach jest bramka. 9:10
26' Trafienie z rzutu karnego i jest remis! 10:10
26' Szybka odpowiedz Wybrzeża. 10:11
28' Bednarek po raz drugi odesłany na kawkę na dwie minuty. Grudziądzanie rzucają z rzutu karnego. 11:12
30' Koniec pierwszej połowy. MKS po ambitnej grze przegrywa z ekstraligowej różnicą dwóch bramek!

31' Początek drugiej części meczu
32' Adamczyk ukarany. Rzut karny dla MKS-u, jednak nietrafiony. 12:14
34' Dwie minuty kary dla Nalaskowskiego z MKS-u
36' Dwie świetne sytuację MKS-u niewykorzystane. Swojej okazji nie marnują z kolei goście. 12:15
37' Wybrzeże skutecznie że skrzydła. 12:16
37' Bomba z drugiej linii. Chmieliński bez szans. 13:16
39' Kontratak Wybrzeża i efektowne wykończenie. 13:17
41' Orłowski z drugiej linii! 14:17
44' Goście wykorzystują nieskuteczność MKS-u i mają już sporą przewagę. 14:21
47' MKS nadal bez bramki. 14:23
54' Wybrzeże kontroluje już przebieg spotkania. 18:29
58' Wybrzeże przez dwie minuty w osłabieniu. Adamczyk odesłany na ławkę
60' Koniec meczu. 20:33