MKS Kluczbork - Olimpia Grudziądz [zapis relacji live]

pomorska.pl
Olimpia po serii niezłych spotkań, przegrała dwa razy z rzędu. W niedzielę grudziądzanie powalczą o punkty w Kluczborku. Początek meczu o godz. 18.

MKS Kluczbork 3:2 Olimpia Grudziądz
10' Marcin Kaczmarek (k)
31' Rafał Niziołek (k)
40' Bartosz Brodziński
89' Marcin Kaczmarek
90'+5 Kamil Nitkiewicz

MKS Kluczbork: Oskar Pogorzelec - Adam Orłowicz, Łukasz Ganowicz, Bartosz Brodziński, Kamil Nitkiewicz, Paweł Kubiak (80' Maciej Kowalczyk), Rafał Niziołek, Robert Tunkiewicz, Bartłomiej Olszewski, Tomasz Swędrowski (46' Sebastian Deja), Adam Setla (65' Michał Szewczyk).
Rezerwowi: Robert Brzęczek, Sebastian Deja, Maciej Kowalczyk, Radosław Kursa, Piotr Kwaśniewski, Michał Szewczyk, Grzegorz Wnuk.

Olimpia Grudziądz: Jakub Wrąbel - Damian Ciechanowski, Lukas Klemenz, Mariusz Malec, Radosław Jasiński, Dariusz Kłus (46' Kamil Kurowski), Karol Angielski, Marcin Kaczmarek, Marcin Smoliński, Damian Warchoł (55' Damian Michalik), Patryk Skórecki (64' Jakub Łukowski).
Rezerwowi: Patryk Królczyk, Adrian Bielawski, Marcin Woźniak, Jakub Łukowski, Arkadiusz Kasperkiewicz, Kamil Kurowski, Damian Michalik.

90'+6 Koniec meczu. MKS w ostatniej chwili wywalczył komplet punktów!
90'+5 Nitkiewicz trafia do bramki z "jedenastki"!
90'+3 Sędzia przyznaje gospodarzom rzut karny! Niziołek w polu karnym był faulowany przez golkipera Olimpii
90'+2 Szewczyk dwa razy mógł pokonać Wrąbla, ale czujni byli stoperzy Olimpii
90'+1 Szewczyk oddaje strzał i zdobywa rzut rożny
90' Mecz potrwa cztery minuty dłużej
90' Łukowski minimalnie obok bramki gospodarzy
89' Gooool! Świetne podanie do Michalika, który odegrał na piąty metr, tam był Kaczmarek, który wpakował piłkę do siatki MKS-u!
86' Orłowicz oddał strzał, ale baaardzo daleko od bramki
84' Klemenz ucierpiał po starciu z rywalem
84' Klemenz uderzał z dystansu, ale piłkę pewnie chwycił Pogorzelec
83' Pogorzelec ponownie ratuje swoją drużynę przed stratą bramki!
83' Znowu przed szansą Michalik! Pogorzelec świetnie wybronił jednak jego strzał
82' Michalik w sytuacji sam na sam z Pogorzelcem, ale przeniósł piłkę ponad bramką gospodarzy
80' Kowalczyk za Kubiaka
79' Wrąbel bez problemów obronił strzał Olszewskiego
77' Dośrodkowanie grudziądzan w pole karne rywali, ale nikt nie zdołał oddać strzału
76' Nitkiewicz zderzył się z Brodzińskim i leży na murawie
75' Smoliński uderzył z dystansu i "na raty" obronił Pogorzelec
73' MKS broni całą drużyną. Olimpia na razie nie jest w stanie przebić się przez mur
71' Olimpia była bliska wyrównania! Pogorzelec wypuścił piłkę z rąk i jeden z grudziądzan został w ostatniej chwili uprzedzony przez Orłowicza!
70' Tunkiewicz uderzał obok bramki
68' Olimpia dalej ma zdecydowaną przewagę. Gospodarze próbują grać z kontry, ale nie potrafią wyprowadzić piłki z własnej połowy
65' Druga zmiana w drużynie gospodarzy. Szewczyk za Setlę
64' Łukowski zastąpi Skóreckiego
62' Zawodnik Olimpii był przytrzymywany w polu karnym MKS-u, jednak gwizdek sędziego milczał
61' Deja pogubił się i na własnej połowie niecelnie dograł. Aut dla Olimpii
60' Groźnie atakowali grudziądzanie, ale Brodziński w ostatniej chwili wybił piłkę sprzed nóg biegnącemu Michalikowi
59' Wrąbel pewnie chwycił piłkę po dośrodkowaniu Niziołka
58' Setla faulowany na połowie gości
57' Ganowicz w ostatniej chwili zablokował dobre podanie jednego z piłkarzy Olimpii
56' Olimpia zyskuje przewagę. Grudziądzanie coraz częściej są przy piłce i próbują szukać miejsca bliżej bramki
55' Michalik za Warchoła
54' MKS ruszył z kontratakiem, Nitkiewicz dobrze dograł Setli, który myli się minimalnie
53' Smoliński bardzo niecelnie z dystansu
51' Brodziński dopadł do piłki posłanej z naroznika boiska, ale futbolówka minęła bramkę
51' Jasiński wybił piłkę poza boisko. Rzut rożny dla gospodarzy
50' Niziołek oddał strzał, ale piłkę odbił Wrąbel. Dopadł do niej jeszcze Nitkiewicz, jednak uderzył daleko od bramki
49' Deja interweniował we własnym polu karnym na pograniczu faulu. Chwilę później grudziądzanie zdołali oddać strzał, jednak piłka trafiła prosto w dobrze ustawionego Pogorzelca
48' Kontra grudziądzan i tylko rzut rożny
47' Dośrodkowanie w pole karne Olimpii, ale żaden z piłkarzy nie zdołał uderzyć w piłkę
46' Jasiński zagrał w aut. Chwilę później gospodarze wywalczyli rzut rożny
46' Rozpoczęła się druga połowa
46' Zmiana także w Olimpii. Za Kłusa zagra Kurowski
46' Boisko opuszcza Swędrowski. Zastąpi go Deja

45'+2 Koniec pierwszej połowy
45'+1 Niziołek ruszył prawym skrzydłem, zagrał przed bramkę Olimpii w kierunku Setli, który nie zdołał dopaść do futbolówki
45' Pierwsza połowa potrwa dwie minuty dłużej
43' Świetna interwencja Pogorzelca, który wybronił potężny strzał Skóreckiego!
43' Niziołek faulował w środku pola
42' Smoliński dobrze wybiegał na pozycję, jednak Jasiński zagrał zbyt mocno i piłka ponownie jest w posiadaniu MKS-u
40' Brodziński oddał strzał, jednak przed siebie piłkę zdołał wybić Wrącel. Futbolówka trafiła ponownie pod nogi gracza MKS-u, który tym razem umieścił ją w siatce
36' Rajd Olszewskiego i piłka po jego strzale minimalnie minęła bramkę strzeżoną przez Wrąbla
35' Smoliński ma pretensje do sędziego. Obyło się bez kary
34' Niktkiewicz ukarany żółtym kartonikiem
34' Kłus fauluje po raz kolejny. Na razie mecz jest pełen nerwów, co utrudnia płynną grę
31' Rzut karny wykorzystał Niziołek
30' Rzut karny dla gospodarzy! Dodatkowo żółty kartonik dla Klemenza
29' Kłus ukarany żółtą kartką za faul na Tunkiewiczu
26' Setla uderzał podosrodkowaniu Niziołka, ale piłka minęła bramkę
24' Piłka wrzucona w pole karne Olimpii, ale akcja nie przyniosła żadnego zagrożenia
23' Setla i Kłus zderzyli się w powietrzu podczas interwencji. Arbiter uznał, że to zawodnik z Grudziądza faulował i goście będą mieli okazję do wrzutki w pole karne rywali
23' Tempo meczu mocno spadło. W grze obu drużyn jest sporo niedokładności
21' Rzut rozny dla grudziądzan
19' Setla upomniany przez arbitra po małej sprzeczce
17' Sędzia uznał, że jeden z grudziądzan był faulowany podczas starcia z rywalem
16' Dośrodkowanie gości, ale wyżej wyskoczył jeden z obrońców drużyny z Kluczborka i wybił piłkę
15' Grudziądzanie faulowali w środku pola. Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze
14' Piłka po strzale Orłowicza minimalnie minęła słupek bramki strzeżonej przez Wrąbla
13' Na wolne pole wychodził Swędrowski, sfaulował go Jasiński i został ukarany żółtą kartką
11' Swędrowski wywalczył rzut rożny, jednak nic z niego nie wyszło
10' Goooool! Kaczmarek pewnie wykorzystał "jedenastkę"!

10' Setla i Orłowicz ukarani żółtą kartką
9' Rzut karny dla Olimpii! Setla zagrał ręką po strzale grudziądzan z rzutu wolnego
8' Olimpia będzie miała dobrą okazję do zagrożenia bramce gospodarzy - rzut wolny z około 18 metrów po faulu Tunkiewicza
8' Brodziński zdecydowanie zatrzymywał Warchoła. Sędzia nie zawahał się i podyktował rzut wolny dla przyjezdnych
7' Kłus świetnym wślizgiem zatrzymał dobrze zapowiadajacą się kontrę MKS-u
5' Dobra akcja Olimpii, ale Ganowicz wybił piłkę na aut
4' Faul na Swędrowskim w środku pola
3' Fatalny strzał Setli z dystansu
3' Olszewski miał dobry pomysł, ale zagrał zbyt lekko i grudziądzanie wybili piłkę
2' Orłowicz oddał mocny strzał i z problemami obronił Wrąbel. Gospodarze mają rzut rożny
1' Piłka po strzale Kubiaka opuściła boisko. Od bramki wznowi Wrąbel
1' Początek spotkania!
18.00 Piłkarze już na murawie! Za chwilę pierwszy gwizdek!