MKS przegrał z SMS II Gdańsk. Droga do I ligi się skomplikowała [wideo]

MKS przegrał z SMS II Gdańsk. Droga do I ligi się skomplikowała
MKS przegrał z SMS II Gdańsk. Droga do I ligi się skomplikowała Darek Ryl
MKS niespodziewanie przegrał z SMS-em II Gdańsk aż 38:27. Przewaga grudziądzan nad wiceliderem zmalała teraz do jednego "oczka".

Grudziądzanie od początku dali się zaskoczyć gospodarzom. Już po dziesięciu minutach przegrywali różnicą pięciu trafień. Swoje "trzy grosze" dołożyli też sędziowie z Gdańska, którzy uznali kilka nieprawidłowo zdobytych bramek SMS-u.

Po przerwie grudziądzanie pogubili się jeszcze bardziej i dali odskoczyć rywalom na kolejne kilka bramek. Ostatecznie SMS wygrał 38:26.

MKS skomplikował sobie drogę do awansu. Nie może pozwolić sobie już na żadną wpadkę, jeśli chce awansować do wyższej ligi bez konieczności rozgrywania meczów barażowych.