MKS wygrał z Alfą 99 Strzelno [wideo]

MKS wygrał z Alfą 99 Strzelno
MKS wygrał z Alfą 99 Strzelno Darek Ryl
Grudziądzcy piłkarze ręczni wygrali z Alfą Strzelno 35:21. Dzięki kolejnemu zwycięstwu MKS utrzymał prowadzenie nad wiceliderem.

W pierwszej połowie MKS zagrał mocno eksperymentalnym składem, ale i tak do przerwy prowadził 15:13. W drugiej części zagrali już gracze z pierwszej drużyny i gra drużyny z Grudziądza wyglądała znacznie lepiej. Gospodarze zdobywali punkt za punktem i bardzo dobrze spisywali się w defensywie. Ostatecznie MKS w drugiej połowie zdobył aż 20 bramek przy tylko 8 bramkach rywali.

MKS Grudziądz 35:21 Alfa 99 Strzelno

MKS Grudziądz: Maciej Ziółkowski, Patryk Kawski (1), Łukasz Jaszczyński (4), Artur Stobbe (2), Michał Bartecki (5), Łukasz Wiśniewski (1), Tomasz Prietz, Michał Kozłowski (1), Mateusz Nalaskowski (4), Aleksander Piernicki (3), Dawid Gryszan, Bartosz Prietz (9), Tomasz Stange, Szymon Pożoga, Mariusz Babicki (5).

Alfa 99 Strzelno: Zagórski Maciej, Mański Damian (2), Adrian Motyka, Roman Paradowski (3), Dawid Wiśniewski (2), Bartosz Wajdel (2), Dariusz Liberski (8), Dominik Niemczewski (4), Michał Wiśniewski.