Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Mueller MKS Grudziądz - Orlen Wisła II Płock [zapis relacji na żywo]

Łukasz Szalkowski
Grudziądzanie marzą o utrzymaniu, jednak do osiągnięcia tego celu potrzebne są punkty. W sobotę MKS znów przegrał.

Mueller MKS Grudziądz 28:33 Orlen Wisła II Płock
60' Koniec spotkania
59' Losy meczu są już przesądzone, kolejna bramka gości
56' O czas poprosił trener Mueller MKS-u
56' Moryń rzuca kolejną bramkę
56' Ossowski nie trafia do bramki
55' Goście za łatwo radzą sobie z obroną grudziądzan, mimo gry w osłabieniu. Kolejna bramka na koncie Orlen Wisły
55' Piernicki ze skrzydła. Grudziądzanie nadal mogą odwrócić losy meczu!
54' Szybka odpowiedź gości
54' Kostrzewa wykorzystał rzut karny
54' Bronowski ukarany dwoma minutami poza boiskiem. Dodatkowo grudziądzanie mają rzut karny
52' Kontra gości i bramkę rzuca Moryń
51' Chmurski obronił rzut karny!
51' Rzut karny dla płocczan
51' Wiśniewski "zebrał" piłkę i rzucił ze skrzydła
50' Znów przewagę mają przyjezdni. Tym razem Chmurskiego pokonał Adamski
49' Kostrzewa ponad bramką
49' Strata grudziądzan i bramkę z kontry rzucił Graczyk
48' Gol dla Orlen Wisły
47' Fantastyczny rzut Orłowskiego!
46' Strata płocczan. MKS już w komplecie
46' Rzut Wiśniewskiego obok bramki
44' Rupp wykorzystał rzut karny
44' Kara dwóch minut dla Orłowskiego za faul na Wojdaku. Gracz Orlen Wisły mocno ucierpiał przy tym starciu
44' Rzut karny dla grudziądzan! Pewnie wykorzystał go Kostrzewa
43' Adamski wyprowadza płocczan na prowadzenie
43' Ossowski pewnie wykorzystał rzut karny
42' Rzut karny dla Mueller MKS-u
42' Wojdak ucierpiał w starciu z rywalem. Po chwili był już gotowy do powrotu na boisko
42' Chmurski! Golkiper MKS-u w fantastycznej dyspozycji
41' Wiśniewski nie wykorzystał szansy na ponowne doprowadzenie do wyrównania
40' Kolejna świetna obrona Chmurskiego, jednak piłka trafiła na skrzydło do Wojdaka, który tym razem umieścił piłkę w siatce
40' Remis! Świetna akcja grudziądzan i z dystansu niezawodny dziś Orłowski!
39' Fantastyczna interwencja Chmurskiego! MKS ma szansę na wyrównanie
39' Orłowski poślizgnął się, ale utrzymał piłkę i oddał mocny i celny rzut!
38' O czas poprosił trener MKS-u
38' Szybka odpowiedź Wojdaka. Grudziądzanie utrzymują dwubramkową stratę
37' Wiśniewski minął rywala na prawym skrzydle i trafił do siatki!
37' Dwie kapitalne interwencje Chmurskiego
36' Świetnie obok rywala rzuca Orłowski
35' Nalaskowski rzucał ze skrzydła, ale świetną obroną popisał się Ruciński. Piłka wróciła jednak do grudziądzan
35' Piłka po rzucie Wojdaka odbiła się od poprzeczki i opuściła boisko
34' Orłowski po raz kolejny z drugiej linii!
34' Szybka wymiana ciosów, obie drużyny rzucają bramkę za bramką
33' Orłowski z dystansu
32' Szybka odpowiedź płocczan
31' Nalaskowski trafia ze skrzydła!
31' Początek drugiej części spotkania

30' Prietz obronił dwa trudne rzuty w ciągu kilkunastu sekund!
29' Bramka dla grudziądzan, ale szybko odpowiedzieli przyjezdni
28' Płocczanie znów odskakują MKS-owi
27' Adamski pokonał Prietza. Znów rośnie przewaga gości
26' Strata grudziądzan w ataku
25' Zaremba pokonał Prietza technicznym rzutem
24' Bramka Mrozowicza i znów tylko punkt straty do płocczan
23' Goście rzucają bramkę i mają dwa "oczka" przewagi
23' Seria niewykorzystanych okazji z obu stron
20' Kontra grudziądzan i bramkę zdobył Kruszewski
19' Prietz obsłużony świetnym podaniem, znalazł się w idealnej sytuacji do rzutu, jednak trafił w bramkarza rywali
19' Rzut karny wykorzystał gracz Orlen Wisły
18' Fantastyczna bramka Kostrzewy z drugiej linii! Grudziądzanie utrzymują dystans do rywali
17' Kostrzewa minął rywala, jednak piłka po jego rzucie trafiła w poprzeczkę
16' Teraz piękną bramką popisał się gracz gości
16' O czas poprosił szkoleniowiec Orlen Wisły
15' Co za bramka Kostrzewy! Gracz MKS-u był odpychany przez rywala i z trudnej pozycji przymierzył w sam róg bramki płocczan. Znów tylko punkt przewagi mają przyjezdni
15'murski obronił trudny rzut zza zawodnika MKS-u!
14' Kombinacyjny atak Mueller MKS-u i piękną bramkę z drugiej linii zdobył Orłowski
13' Faul grudziądzan w ataku, goście nie wykorzystali jednak szansy na powiększenie wyniku przez niedokładne podanie
13' Mocny rzut zawodnika Orlen Wisły. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki
12' Orłowski z dystansu, piłka odbiła się od poprzeczki i przejęli ją przyjezdni
12' Szybka akcja gości i kolejna bramka
12' Babicki jest już zdolny do gry
12' Babicki ucierpiał w starciu z rywalem, potrzebna jest pomoc sztabu medycznego
11' Dobra akcja grudziądzan i bramkę rzuca Babicki!
11' Bramka z rzutu karnego
11' Rzut karny dla przyjezdnych
10' Orłowski z dystansu i bramka! Grudziądzanie mają już kontakt z rywalami
10' Rzut jednego z graczy Orlen Wisły ponad poprzeczką
10' Babicki ponad rękoma przyjezdnych. 2:4
9' Kolejna bramka gości. Płocczanie nie mają problemów z pokonaniem obrony MKS-u
8' Przejęcie piłki w obronie przez grudziądzan, długa piłka przez całe boiska, jednak szybszy był zawodnik z Płocka
7' Rzut Orłowskiego wybronił golkiper przyjezdnych
6' Babicki dogrywał do Pożogi, jednak faulowany był kołowy MKS-u
5' Zawodnik gości przekroczył linię podczas rzutu, piłka dla gospodarzy
5' Pierwsza bramka grudziądzan
4' Błąd MKS-u w ataku, kolejna kontra płocczan i jest 0:2
3' Szybka kontra gości i pierwsza bramka
2' Piłka dla gości, zbyt długo akcję rozgrywali grudziądzanie
1' Świetna interwencja Chmurskiego!
1' Początek spotkania