Pierwsze linie zostaną uruchomione już 31. października. Będą jeździły na trasach:
C2:
18 Pułku Ułanów Pomorskich - Jaskółcza/Pętla;
Jaskółcza/Pętla - 18 Pułku Ułanów Pomorskich
C7:
Poniatowskiego - Jaskółcza/Pętla;
Jaskółcza/Pętla - Poniatowskiego;
C8:
Mniszek - Jaskółcza/Pętla;
Jaskółcza/Pętla - Mniszek.
W czwartek, 1. listopada na trasy wyjadą pozostałe linie, które obsłużą trasy:
C2:
18 Pułku Ułanów Pomorskich - Jaskółcza/Pętla;
Jaskółcza/Pętla - 18 Pułku Ułanów Pomorskich;
C3:
Al. 23 Stycznia - Mokre/Białochówko;
Mokre/Białochówko - Al. 23 Stycznia;
C4:
Lotnicza - Mniszek;
Mniszek - Lotnicza;
C5:
Lotnicza - Lipowa (cmentarz);
Lipowa (cmentarz) - Lotnicza;
Lotnicza - Wielkie Lniska;
Wielkie Lniska - Lotnicza;
C6:
Lotnicza - Rządz;
Rządz - Lotnicza;
C7:
Poniatowskiego - Jaskółcza/Pętla;
Jaskółcza/Pętla - Poniatowskiego;
C8:
Mniszek - Jaskółcza/Pętla;
Jaskółcza/Pętla - Mniszek.
Rozkłady jazdy umieściliśmy w galerii zdjęć.
31. października komunikacja miejska będzie kursować zgodnie z rozkładem obowiązującym w dni powszednie szkolne.
1. listopada linie komunikacyjne kursować będą wg rozkładu obowiązującego w niedziele i święta, z wyjątkiem linii tramwajowej nr 2, która 1. listopada kursować będzie zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w dni powszednie.
2. listopada komunikacja miejska kursować będzie zgodnie z rozkładami obowiązującymi w dni powszednie szkolne.
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?