Niesamowity powrót Olimpii! Widzew pokonany! [wideo, zdjęcia]

Co to był za mecz! Olimpia jeszcze w 89. minucie przegrywała z Widzewem 0:2, ale zdobyła komplet punktów po genialnej końcówce i trzech strzelonych bramkach w ciągu czterech minut!

Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź 3:2 (0:2)
Konrad Handzlik (89), Przemysław Kita (90), Robert Ziętarski (90+2) - Maciej Kazimierowicz (33), Mateusz Michalski (40).

Olimpia: Muzyk - Ciechanowski, Nakrošius, Witasik, Wawszczyk - Skibicki (72. Gabor), Śmietanko (46. Marzec), Ziętarski, Handzlik (90. Poręba), Papikjan (67. Kaczmarek) - Kita.

Widzew: Wolański - Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Wełna - Michalski, Kazimierowicz, Gibas, Mąka (66. Banaszak), Gutowski (79. Pięczek) - Mihaljević (84. Nika Kwantaliani).

żółte kartki: Witasik, Kita, Skibicki, Handzlik - Kazimierowicz, Sylwestrzak, Kwantaliani.