reklama

Obsada sędziowska: 12 kolejki 3. i 4. ligi, 11. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [19/20 października 2019]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Zaktualizowano 
Tomasz Czachorowski
Obsada sędziowska: 12 kolejki 3. i 4. ligi, 11. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy zaplanowanych na 19-20 października 2019.

3. liga grupa 2 - 12. kolejka

Sobota (19.10)
Grom Nowy Staw - Pogoń II Szczecin
14 - Łukasz Chodnicki

Nielba Wągrowiec - Bałtyk Gdynia
15 - Paweł Okunowicz

KP Starogard Gdański - Chemik Police
15 - Mateusz Bieszke

Gwardia Koszalin - Unia Janikowo
15 - Aleksander Borowiak

Mieszko Gniezno - Świt Szczecin
15 - Marcin Wódkowski

Górnik Konin - Bałtyk Koszalin
15 - Karol Kobędza

Jarota Jarocin - Radunia Stężyca
15:30 - Karol Arys

KKS 1925 Kalisz - Sokół Kleczew
18 - Kamil Rybiński

Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp.
18 - Piotr Wiśniewski

Trwa głosowanie...

kto będzie mistrzem rundy jesiennej w 4. lidze kujawsko-pomorskiej?

4. liga kujawsko-pomorska - 12. kolejka

Sobota (19.10)
Lider Włocławek - Budowlany KS Bydgoszcz
11 - Krzysztof Kaczmarek

Zawisza Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska
12 - Piotr Kośmider

Chemik Moderator Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław
14 - Konrad Aluszyk

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Legia Chełmża
14 - Łukasz Bania

Piast Złotniki Kujawskie - Lech Rypin
15 - Szymon Raniszewski

Notecianka Pakość - Pogoń Mogilno
15 - Krzysztof Ulatowski

KS Sportis Łochowo - Unia Gniewkowo
15 - Sławomir Winiecki

Niedziela (12.10)
Pomorzanin Toruń - Sparta Brodnica
11 - Łukasz Zasada

Chełminianka Chełmno - Włocłavia Włocławek
12 - Bartosz Kowalczyk

Czytaj także

Wideo. Flesz piłkarski po 11. kolejce 4. ligi

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 12. kolejka

Sobota (19.10)
Start Eco-Pol Pruszcz - Naprzód Jabłonowo Pomorskie
11 - Bartosz Kaczyński

Flisak Złotoria - Unia Solec Kujawski
13 - Piotr Drogowski

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Mustang Ostaszewo
14 - Mariusz Korpalski

Krajna Sępólno Krajeńskie - Radzynianka Radzyń Chełmiński
15 - Łukasz Boinski

Polonia Bydgoszcz - Elana II Toruń
15 - Karol Rolewicz

Unia Wąbrzeźno - Promień Kowalewo Pomorskie
15 - Radosław Papierowski

Sokół Radomin - Cyklon Kończewice
16 - Paweł Sarnowski

Niedziela (20.10)
Olimpia II Grudziądz - Wda Świecie
14 - Mikołaj Kamzelewski

Czytaj także

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 12. kolejka

Sobota (19.10)
Łokietek Brześć Kujawski - Kujawiak Lumac Kowal
11 - Mariusz Burda

LTP Lubanie - Noteć Łabiszyn
15 - Damian Dorn

Szubinianka Szubin - LKS Dąb-BOSiR Barcin
15 - Daniel Błaszczyk

Zdrój Ciechocinek - Wisła Dobrzyń n/Wisłą
15 - Piotr Ciesielski

Goplania Inowrocław - Kujawianka Strzelno
15 - Patryk Piluś

Niedziela (20.10)
GKS Baruchowo - KS Prisma Dent Brzoza
13:30 - Sylwester Rasmus

Ziemowit Osięciny - Lubienianka Lubień Kujawski
15 - Piotr Wysocki

Gopło Kruszwica - Mień Lipno
15 - Radosław Kaczorowski

A klasa grupa Bydgoszcz I - 10. kolejka

Sobota (19.10)
Start Warlubie - Victoria Niemcz
12 - Adam Drozdek

Tucholanka Hydrotor Tuchola - Grom Więcbork
13:30 - Rafał Kaczorowski

Kamionka Kamień Krajeński - LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska
14 - Tomasz Linke

Victoria Koronowo - GLKS Dobrcz-Wudzyn
15 - Marcin Modry

Rawys CEO Raciąż - Fala Świekatowo
15 - Jarosław Klein

Cis Joltex Cekcyn - Gwiazda Parkmar Inkaso Bydgoszcz
15 - Paweł Matuszak

Niedziela (20.10)
Sparta Przysiersk - Grom Osie
14:30 - Sławomir Mąka

A klasa grupa Bydgoszcz I - 10. kolejka

Sobota (19.10)
Zagłębie Piechcin - Spójnia Białe Błota
11 - Dawid Sieradzki

Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Zootechnik Kołuda Wielka
12 - Dariusz Drozd

Mikrus Szadłowice - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka
13 - Maciej Górczyński

Noteć Gębice - Pałuczanka Żnin
14 - Jacek Przewozik

Znicz Rojewo - Piast Kołodziejewo
15 - Mateusz Mrówczyński

Noteć Inowrocław - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
15 - Marcin Ćwikła

Victoria Kołaczkowo - Pogoń II Mogilno
15 - Robert Bujnicki

A klasa Toruń - 9. kolejka

Sobota (19.10)
Victoria Czernikowo - Victoria Lisewo
14:30 - Grzegorz Sosnowski

Unislavia Unisław - Wojownik Wabcz
15 - Piotr Różyński

Pogrom Zbójno - Wisła Grudziądz
15 - Piotr Wysocki

LZS Świedziebnia - Drwęca Golub-Dobrzyń
15 - Andrzej Keński

Węgrowianka Węgrowo - Zamek Bierzgłowski
15:30 - Mateusz Siemiątkowski

Orzeł Głogowo - Błękitni Podwiesk
16 - Sylwester Rasmus

A klasa Włocławek grupa I - 10. kolejka

Sobota (19.10)
Start Stawki - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
15 - Mateusz Rybicki

Sadownik Waganiec - MGKS Lubraniec
15 - Tomasz Perliński

Wzgórze Raciążek - Kujawy Kozy
15 - Sebastian Szubski

Niedziela (20.10)
Tęcza Topólka - Piast Bądkowo
14 - Filip Krzywicki

Orlęta II Aleksandrów Kujawski - Lech Dobre
15 - Mateusz Tybińkowski

Unia Choceń - Orzeł Służewo
16 - Łukasz Woźniak

A klasa Włocławek grupa II - 10. kolejka

Sobota (19.10)
Victoria Smólnik - Wiślanin Bobrowniki
13 - Szymon Osieczak

Grot Kowalki - Łokietek II Brześć Kujawski
15 - Michał Słupecki

Niedziela (20.10)
UKS SMS Włocławek - Kujawiak Kruszyn
16 - Adam Kraśnicki

Tłuchowia Tłuchowo - GKS Fabianki
11 - Damian Ruczewski

Wicher Wielgie - Skrwa Skrwilno
14 - Rafał Jankowski

Wideo

Materiał oryginalny: Obsada sędziowska: 12 kolejki 3. i 4. ligi, 11. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [19/20 października 2019] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3