Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

pomorska.pl
Olimpia Grudziądz prowadziła, ale przegrała pierwszoligowy mecz z Arką Gdynia.

Olimpia Grudziądz 1:2 Arka Gdynia
49' Kamil Kurowski
78' Przemysław Stolc (k)
88' Rachid Yussuff

Olimpia Grudziądz: Bartosz Fabiniak - Adrian Bielawski, Michał Łabędzki, Tomasz Lewandowski, Marcin Woźniak - Wojciech Reiman, Marcin Smoliński, Kamil Kurowski (73' Dejan Zigon), Marcin Kaczmarek, Robert Szczot (65' Patryk Skórecki) - Donald Djousse (78' Fabian Pawela)
Rezerwowi: Michał Wróbel - Mateusz Gul, Adam Banasiak, Arkadiusz Kasperkiewicz, Dejan Zigon, Patryk Skórecki, Fabian Pawela

Arka Gdynia: Konrad Jałocha - Paweł Abbot, Miroslav Bożok, Marcus da Silva (67' Patrik Lomski), Antoni Łukasiewicz (73' Rachid Yussuff), Michał Marcjanik, Michał Nalepa, Rafał Siemaszko (90' Damian Mosiejko), Krzysztof Sobieraj, Przemysław Stolc, Marcin Warcholak
Rezerwowi: Jakub Miszczuk, Alan Fialho, Patrik Lomski, Damian Mosiejko, Tadeusz Socha, Grzegorz Tomasiewicz, Rachid Yussuff

90'+3 Koniec dzisiejszego meczu
90' Mecz potrwa trzy minuty dłużej
90' Siemaszko schodzi z boiska. Zastąpi go Mosiejko
88' Gol dla Arki. Świetne podanie w polu karnym do Yussuffa, który nie pomylił się w sytuacji sam na sam z Fabiniakiem
88' Świetny przerzut Kaczmarka na drugą stronę boiska, do Zigona. Pomocnik Olimpii nie poradził sobie jednak z Sobierajem
86' Co za akcja Nalepy! Popędził z piłką kilkadziesiąt metrów, mijając po drodze kilku grudziądzan, oddał strzał, a piłka o centymetry minęła słupek bramki strzeżonej przez Fabiniaka
86' Skórecki przewrócił się w polu karnym gości, sędzia nie podyktował "jedenastki"
84' Lomski strzelał, będąc w niezłej sytuacji, piłka minęła jednak poprzeczkę grudziądzan o dobrych kilka metrów
83' Wrcholak pędził lewym skrzydłem, wrzucał piłkę w pole karne, jednak zablokował ją Bielawski
81' PIłkarze Arki nie wytrzymują ciśnienia. Znowu niesportowe zachowanie przyjezdnych. Obyło się jednak bez kartek
79' Bożok wybił piłkę po gwizdku sędziego. Zobaczył za to żółty kartonik
78' Pawela za Djousse
78' Stolc wykorzystał rzut karny
77' Rzut karny dla Arki! Woźniak pchnął w polu karnym Lomskiego i sędzia wskazał na "jedenastkę"
75' Arka teraz nieco "przycisnęła", ale grudziądzanie mądrze się bronią
73' Zmiana także w ekipie gospodarzy. Kurowskiego zastąpił Zigon
73' Yussuff zmienił Łukasiewicza
73 Skórecki sfaulował Warcholaka w środku pola
72' Woźniak do Djousse, który przedłużył do Skóreckiego. Ten poczekał chwilę i wrzucił piłkę w pole karne. Strzał oddał Djousse, piłka w rękawicach Jałochy
71' Warcholak wrzucał w pole karne gospodarzy. Sytuację spokojnie wyjaśnił jeden z graczy Olimpii
69' Woźniak do Reimana, który oddał mocny strzał sprzed pola karnego, ale wysooooko ponad bramką
68' Łukasiewicz tuż przy bocznej linii nabił... swojego kolegę i piłka opuściła boisko
67' Da Silva zszedł z boiska. Zastąpił go Lomski
66' W niezłej sytuacji znalazł się Siemaszko, który zdecydował się na strzał z pierwszej piłki. Nie trafił jednak w futbolówkę i poturlała się ona lekko
65' Zmiana w drużynie gospodarzy. Skórecki za Szczota
64' Łukasiewicz już wszedł na boisko. Szykowana jest zmiana w ekipie Olimpii. Tuż przy linii czeka Skórecki, który ma zastąpić Szczota
62' Łukasiewicz ucierpiał w starciu z rywalem. Potrzebna jest pomoc medyczna
60' Dobra akcja Olimpii, najpierw z dystansu strzelał Reiman, chwilę później Smoliński. Oba strzały były jednak blokowane przez rywali
58' Rzut wolny dla Arki. Gracze z Gdyni mają jeszcze pretensje do sędziego, domagają się żółtej kartki dla jednego z grudziądzan, jednak arbiter nie podziela ich zdania
55' Rajd Nalepy środkiem boiska i faulem zatrzymał go Kaczmarek. Żółty kartonik dla skrzydłowego Olimpii
54' Kaczmarek próbował wrzucać z rzutu wolnego, jednak zbyt mocno i piłka minęła pole karne
53' Warcholak faulował Djousse tuż przed własnym polem karnym. Sędzia ukarał go za to żółtą kartką
53' Kolejna szansa grudziądzan! Piłkę ze skrzydła świetnie zagrał Djousse i strzał Łabędzkiego w ostatniej chwili chwycił Jałocha
49' Co za akcja Olimpii i goooool! Kurowski świetnie wyprowadził piłkę z włąsnej połowy, zagrał do Reimana, potem piłka powędrowała na skrzydło do Woźniaka. Ten wrzucił w pole karne Arki, piłkę przyjął Kaczmarek i dograł świetnie do Kurowskiego, który z woleja uderzył pod samą poprzeczkę bramki strzeżonej przez Jałochę!
47' Groźna akcja Arki. Bożok oddał strzał, jednak piłka minęła bramkę Olimpii
46' Początek drugiej połowy

45' Koniec pierwszej części spotkania
45' Z kontrą wychodzili grudziądzanie, jednak Kaczmarek został sfaulowany przez Nalepę. Sędzia ukarał zawodnika Arki żółtym kartonikiem
44' Faul jednego z graczy Olimpii na rywalu 45 metrów od własnej bramki
44' Kaczmarek przedzierał się prawą stroną boiska, jednak stracił piłkę
42' Abbott strzelił z 15 metrów i fantastyczna interwencja Fabiniaka!
42' Kurowski faulował na połowie rywala
41' Rzut wolny dla grudziądzan. Źle wykonany ten stały fragment gry
37' Świetna interwencja Lewandowskiego w powietrzu. Wybił piłkę Abbottowi
35' Dobra prostopadła piłka do wbiegającego w pole karne Siemaszki, ten przyjął piłkę, oddał strzał, jednak krył go Łabędzki, który wybił piłkę poza boisko
34' Strata Woźniaka na własnej połowie, da Silva popędził skrzydłem. Najpierw próbę jego podanie wślizgiem zablokował Woźniak, a chwilę później piłkę odbił Fabiniak
33' Rzut wolny rozegrany krótko, Szczot próbował wrzucać piłkę w pole karne Arki, ale nieskutecznie
32' Faul na Szczocie 45 metrów od bramki Arki
31' Olimpia ruszyła teraz do ataku. Grudziądzanie grają co raz lepiej, zaczęli wreszcie atakować rywali wysoko
30' Wrzutka w pole karne z rzutu rożnego, zamieszanie pod bramką Arki i piłka niemal wpadła do bramki! W ostatniej chwili gracz Arki wybił futbolówkę z linii bramkowej!
29' Rajd Djousse prawym skrzydłem i wywalczył rzut rożny
28' Dobre przejęcie da Silvy blisko pola karnego Olimpii. Chwilę później Woźniak poradził sobie jednak z graczem drużyny przyjezdnych i wybił piłkę
26' Tempo meczu nie jest porywające
25' Brutalne wejście Łukasiewicza w Kaczmarka. Zawodnika Arki ukarany żółtą kartką
24' Wrzutka zawodnika gości w pole karne Olimpii, jednak zbyt mocne i piłkę chwycił Fabiniak
22' Dobra akcja Olimpii, ale sędzia uznał, że Szczot podczas walki o piłkę faulował rywala
21' Cofnął się Djousse i wybił piłkę spod nóg da Silvy
19' Starcie Siemaszki w Woźniaka w powietrzu. Sędzia dopatrzył się przewinienia gracza Olimpii
18' Warcholak strzelał z dystansu, ale piłkę zablokował Kaczmarek
17' Korner rozegrany krótko, piłkę na aut wybił Kaczmarek
16' Lewandowski wybił piłkę poza linię końcową. Rzut rożny dla gdynian
14' Olimpia nie potrafi na razie znaleźć recepty na grającą wysoko Arkę
13' Szczot faulowany na połowie Arki przez da Silvę
12' Fatalny strzał Siemaszki z dystansu
11' Abbot kiepsko przyjął piłkę tuż przy linii. Wykorzystał to Woźniak, który nabił rywala i piłka znów należy do grudziądzan
9' Świetna piłka do Djousse od Woźniaka, który uwolnił się spod opieki rywala, podał piłkę płasko w pole karne gości i strzał przy słupku oddał Kamil Kurowski! Jałocha chwycił jednak piłkę tuż przed linią bramkową!
8' Faul Siemaszki na Kaczmarku w środku pola
7' Na razie przewagę ma Arka. Goście próbują gry atakiem pozycyjnym
5' Dwójkowa akcja da Silvy i Stolca, da Silva na skrzydle minął Woźniaka i płasko dograł w pole karne Olimpii, jednak piłkę poza boisko minął Tomek Lewandowski
3' Bożok sprzed pola karnego, jednak piłka trafiła prosto w rękawice Bartka Fabianiaka
2' Da Silva zatrzymany na prawym skrzydle przez Woźniaka
1' Początek spotkania!