Olimpia Grudziądz - Drutex Bytovia Bytów [zapis relacji live]

Olimpia, podbudowana zwycięstwem z liderem, chce na swoje konto dopisać kolejne trzy "oczka". Zadanie łatwe nie będzie, bo do Grudziądza przyjeżdża zawsze groźna Drytex Bytovia Bytów. Początek meczu o godz. 18.00.

Olimpia Grudziądz 2:3 Drutex-Bytovia Bytów
4' Marcin Woźniak
20' Łukasz Wróbel
45' Damian Warchoł
61' Robert Mandrysz
65' Michał Rzuchowski

Olimpia Grudziądz: Jakub Wrąbel - Marcin Woźniak, Mariusz Malec, Matic Zitko, Damian Ciechanowski - Marcin Smoliński, Kamil Kurowski (46' Adam Banasiak), Karol Angielski, Marcin Kaczmarek, Damian Michalik (64; Jakub Łukowski) - Damian Warchoł (71' Daniel Kraka).
Rezerwowi: Patryk Królczyk, Adrian Bielawski, Adam Banasiak, Daniel Kraska, Dariusz Kłus, Arkadiusz Kasperkiewicz, Jakub Łukowski.

Drutex-Bytovia Bytów: Gerard Bieszczad - Krzysztof Bąk, Martin Cseh, Łukasz Wróbel, Sebastian Kamiński, Jakub Bąk (81' Alen Ploj), Michał Efir, Robert Mandrysz, Michał Rzuchowski, Jakub Serafin, Omar Monterde (90; Artur Formela)
Rezerwowi: Michał Szromnik, Lukas Bielak, Artur Formela, Mateusz Klichowicz, Juliusz Letniowski, Alen Ploj, Janusz Surdykowski.

90'+5 Koniec spotkania. Drutex-Bytovia wygrywa w Grudziądzu
90'+4 Zakotłowało się pod bramką gości, grudziądzanie byli bliscy zdobycia wyrównującej bramki, ale nic z ich starań nie wyszło
90'+3 Woźniak z dystansu, piłka odbiła się od jednego z graczy Drutex-Bytovii i opuściła boisko
90'+2 Bytowianie wywalczyli rzut rożny
90' Spotkanie potrwa cztery minuty dłużej
90' Formela za Monterde
89' Klichowicz oddał strzał zza pola karnego, ale świetnie wybronił to Wrąbel
88' Świetna piłka do Ciechanowskiego, który oddał strzał głową. Piłka zatrzymała się jednak na słupku bramki Drutex-Bytovii!
87' Zitko stracił piłkę na rzecz Klichowicza, ale chwilę później zdołał ją odzyskać
86' Bieszczad świetnie wybronił piłkę po dograniu Banasiaka
85' Olimpia nie zdołała zagrozić bramce rywali po dośrodkowaniu z rzutu rożnego
83' Serafin "ściął" równo z murawą Smolińskiego, ale nie zobaczył za to zagranie kartki
81' Z boiska schodzi Bąk, a zastąpi go Alen Ploj
80' Dogranie Kaczmarka w pole karne, akcję zamykał Ciechanowski, ale nie zdołał przyjąć piłki
79' Smoliński dograł za plecy Woźniaka i piłka opuściła plac gry
78' Dobre dośrodkowanie Kaczmarka, ale piłka minęła bramkę Bieszczada
77' Kamiński był w niezłej sytuacji, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału
76' Rzuchowski z dystansu, piłkę poza boisko wybił Wrąbel
75' Klichowicz faulowany 25 metrów od bramki Olimpii
73 Kontratak bytowian, strzał Bąka jednak niecelny
71' Kraska za Warchoła
70' Próba dosrodkowania Banasiaka zablokowana przez Wrąbla. Strzał oddał Klichowicz, ale obok bramki
69' Ostry faul Rzuchowskiego w środku pola. Sędzia ukarał go żółtym kartonikiem
65' Co za akcja Rzuchowskiego! Minął dwóch rywali i skierował piłkę do bramki grudziądzan. Drutex-Bytovia na prowadzeniu
64' Druga zmiana w drużynie Olimpii. Michalik schodzi z boiska, w jego miejsce zagra Łukowski
62' Piłka do Monterde, który jednak zgubił piłkę
61' Mandrysz trochę szczęśliwie przejął piłkę i oddał strzał w sytuacji sam na sam z Wrąblem
59' Dobre dośrodkowanie w pole karne Drutex-Bytovii. Świetną interwencją popisał się jednak Bieszczad
57' Efir ukarany żółtą kartką
56' Gra toczy się teraz głównie w środku pola
55' Zółta kartka dla Banasiaka
54' Kaczmarek w kierunku Angielskiego. Dobrze odczytał to Serafin i przejął piłkę
52' Rzuchowski do Bąka, który dograł Kamińskiemu, a ten oddał mocny strzał na bramkę Wrąbla. Piłka minimalnie minęła słupek!
51' Szansa Olimpii! Sam na sam z Bieszczadem był Kaczmarek, minął golkipera gości i oddał strzał z ostrego kąta. W ostatniej chwili futbolówkę z linii wybił jeden z bytowian!
50' Rzuchowski dośrodkował w pole karne Olimpii, ale piłkę wybili obrońcy
49' Swrafin dogrywał w kierunku Monterde, jednak zbyt mocno
47' Angielski sprzed pola karnego, minimalnie ponad poprzeczką bramki Bieszczada
46' Faul Warchoła, który został ukarany żółtym kartonikiem
46' Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Banasiak zastąpił Kurowskiego

45' Koniec pierwszej części meczu!
45' Przyjezdni byli bliscy wyrównania! Matic Zitko wybił piłkę tuż przed linią bramkową!
45' Goooool! Koronkowa akcja grudziądzan, zakończona strzałem Warchoła praktycznie na pustą bramkę!
44' Wrąbel wybił piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a chwilę później popisał się fantastyczną obroną po strzale rywali z dystansu
43' Zamieszanie w polu karnym Olimpii, Serafin oddał strzał, ale piłka odbiła się od jednego z grudziądzan i opuściła boisko. Rzut rożny dla gości
43' Michalik faulował rywala w środku pola
42' Rzuchowski uderzał sprzed pola karnego, Wrąbel złapał jednak piłkę bez problemów
40' Ciechanowski świetnie powstrzymał rozegranie kontry przez rywali, wybijając piłkę czystym wślizgiem
40' Mndrysz ukarany żółtą kartką za faul na Smolińskim
39' Wrąbel wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego
37' Kurowski faulował Rzuchowskiego w środku pola
35' Angielski faulowany 40 metrów od bramki rywali
34' Kaczmarek oddał strzał z dystansu, ale piłka zatrzymała się na graczu Drutex-Bytovii
33' Grudziądzanie mają teraz przewagę, częściej konstruują akcje
32' Ciechanowski do Smolińskiego, który był na pozycji spalonej
30' Serafin do Monterde, który odegrał Rzuchowskiemu. Piłka wróciła po chwili do Rzuchowskiego, który zdecydował się na oddanie strzału. Piłka minęła bramkę grudziądzan
28' Mandrysz z dystansu, ale strzał zbyt lekki, by zaskoczył Wrąbla
26' Chwila przewagi grudziądzan. Próbowali kilku strzałów, ale piłka odbijała się od graczy Drutex-Bytovii i wracała przed pole karne
25' Strata Kaczmarka, rajd Wróbla, który został powstrzymany świetnym wślizgiem Woźniaka
24' Kaczmarek wrzucał piłkę w pole karne przyjezdnych. Zagrał zbyt mocno, by którykolwiek z jego kolgów zdołał dobiec do futbolówki
23' Angielski faulowany na połowie Drutex-Bytovii przez Wróbla
22' Serafin na lewe skrzydło do Monterde, ten wrzucił piłkę w pole karne rywali, czujni jednak tym razem obrońcy Olimpii
20' Woźniak posłał długą piłkę w kierunku Angielskiego, ale wcześniej opuściła ona boisko. Od autu rozpoczną przyjezdni
20' Gol! Dobre dogranie w pole karne Olimpii, gdzie dobrze odnalazł się Wróbel i zdobył bramkę dającą gościom wyrównanie!
20' Faul grudziądzan na własnej połowie
19' Zitko nie ryzykował i wybił piłkę daleko od własnej bramki
18' Bąk prawym skrzydłem, ale świetnie interweniował Woźniak
17' Bąk minął Kurowskiego i dośrodkował w pole karne grudziądzan. Piłkę pewnie chwycił Wrąbel
16' Michalik ostro zaatakował rywala i zobaczył za to zagranie żółtą kartkę
15' Bąk do Efira, ten jednak na pozycji spalonej
14' Woźniak nie dał Bąkowi czasu na przyjęcie piłki i od razu do niego doskoczył, wybijając piłkę poza boisko
13' Bąk sam na sam z Woźniakiem, gracz Drutex-Bytovii oddał strzał, jednak bardzo niecelny
12' Dośrodkowanie do Ciechanowskiego, ale futbolówka znalazła się w rękawicach Bieszczada
11' Grudziądzanie wybili piłkę po rzucie rożnym, dopadł do niej Kaczmarek i rozpoczął kontratak. Piłkę kierowaną do Angielskiego przejęli bytowianie i zażegnali niebezpieczeństwo
11' Montedre uderzał z rzutu wolnego, piłka odbiła się od muru ustawionego przez piłkarzy z Grudziądza ii opuściła boisko
10' Jeden z graczy z Bytowa faulowany 40 metrów od bramki grudziądzan
8' Dobre dogranie do Wróbla, który oddał strzał. Piłka odbił się jeszcze od wracającego Angielskiego i opuściła linię końcową
7' Długa piłka w kierunku Warchoła, którego uprzedził Bieszczad. Bramkarz gości wyszedł poza pole karne i wybił futbolówkę głową
6' Strzał Kaczmarka, Bieszczad jednak czujny i pewnie chwycił piłkę
5' Strata Kurowskiego, Bąk popędził z piłką kilkadziesiąt metrów i oddał strzał na bramkę Wrąbla. Golkiper grudziądzan bez problemów
5' Dobry atak Kurowskiego, wrzutka w pole karne, ale piłka padła łupem graczy Drutex-Bytovii
4' Gooooool! Piłka po rzucie rożnym zgrana na dalszą część pola karnego, tam był Woźniak, który opanował piłkę i z ostrego kąta zdobył bramkę!
3' Kurowski świetnie zwiódł rywala, odegrał Kaczmarkowi, który wywalczył rzut rożny
2' Kamiński na skrzydło do Bąka, który zgrywał piłkę w pole karne, ale przejął ją Woźniak
1' Grudziądzanie przejęli piłkę w środku pola, ruszyli z kontrą, jednak futbolówka zatrzymała się na stoperze Drute-Bytovii
1' Rozpoczęli goście