O godz. 17 rozpocznie się mecz Olimpii Grudziądz z GKS-em Tychy.

Olimpia Grudziądz: Bartosz Fabiniak - Bartosz Jaroch, Michał Łabędzki, Michal Piter-Bućko, Adam Banasiak - Dariusz Kłus, Denis Popović (90'+3 Urbański), Marcin Smoliński, Marcin Kaczmarek, Maciej Rogalski (61' Patryk Skórecki) - Adam Cieśliński.
Rezerwowi: Mikołaj Brylewski, Patryk Urbański, Rok Elsner, Adrian Bielawski, Patryk Skórecki, Arkadiusz Aleksander, Rafał Babul.

GKS Tychy: Sebastian Przyrowski - Mateusz Grzybek, Łukasz Grzeszczyk, Marcin Radzewicz, Michał Stasiak, Damian Szczęsny, Muhamed Omić, Maciej Kowalczyk, Rafał Kosiec (42' Jakub Bąk), Mateusz Mączyński (81' Marcin Wodecki), Artur Gieraga.
Rezerwowi: Paweł Florek, Mateusz Wrana, Marcn Wodecki, Jakub Bąk, Damian Nieśmiałowski, Robert Dymowski, Michał Biskup.

90'+3' Koniec spotkania! Olimpia wygrała 3:1!
90'+2' Gooooool! Banasiak świetnie przyjął piłkę na wysokości środka boiska tuż przy linii, obrócił się i "wypuścił" Skóreckiego, który znalazł się sam na sam z bramkarzem, podbiegł jeszcze kilka metrów i płaskim strzałem pokonał Przyrowskiego
90' Spotkanie potrwa trzy minuty dłużej
88' Żółta kartka dla Cieślińskiego
87' Męska, ale czysta walka Popovica z defensorem. Słoweniec wpadł w bandy reklamowe, ale nic mu się nie stało
85' Elsner przejął piłkę w polu karnym GKS-u, wycofał do Cieślińskiego, który pogubił się i nie zdołał nawet oddać strzału na bramkę
82' Żółta kartka dla Popovica
82' Radzewicz najpierw bez piłki sfaulował Popovica. To mu jednak nie wystarczyło i Słoweńca uderzył jeszcze głową. Sędzia nie miał watpliwości i wyrzucił go z boiska
81' Goooooool! Zamieszanie w pole karnym tyszan i piłkę do bramki wpakował Elsner
77' Groźne zderzenie Kaczmarka z Mączyńskim. Obaj zawodnicy leżeli na murawie, ale obyło się bez pomocy medycznej
76' Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia pod bramką GKS-u
76' Świetne podanie Popovica do Kaczmarka, który wywalczył rzut rożny
75' Świetna wrzutka Jarocha ze skrzydła. Nie znalazła jednak adresata
74' Olimpia ma teraz ogromną przewagę
70' Po rzucie rożnym z przewrotki strzelał Piter-Bućko, jednak minimalnie się pomylił
69' Ostre wejście Omica. Żółta kartka dla tego gracza i rzut wolny z narożnika boiska
68' Łabędzki spróbował sił strzałem z 40 metrów. Pomylił się jednak, ale dość nieznacznie
64' Z groźną kontrą wychodzili grudziądzanie, ale brutalnym faulem Łabędzkiego zatrzymał Stasiak. Zobaczył za to żółtą kartkę
63' Świetna wrzutka Kaczmarka w pole karne tyszan, ale Cieślińskie nie sięgnął piłki
62' GKS przed szansą na kolejną bramkę! Kowalczyk znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale trafił prosto w Fabiniaka!
61' GOOOOL! Po rzucie rożnym zakotłowało się pod bramką Olimpii, co wykorzystał Stasiak, pakując piłkę do siatki
59' Z kontrą wyszło dwóch piłkarzy Olimpii przeciwko trzem rywalom. Kaczmarek kilka razy markował podanie, po czym oddał strzał z 15 metrów. Piłkę bez problemu chwycił jednak Przyrowski
57' Po rzucie rożnym strzelał jeden z grudziądzan. Piłka niemal wturlała się do bramki, ale zatrzymał ją... słupek
56' Po rzucie rożnym z niezłej pozycji strzelał Kaczmarek, Przyrowski odbił piłkę pod nogi Popovica, który oddał mocny strzał, z trudem obroniony przez golkipera tyszan
55' Ładna akcja Olimpii, piłka jak po sznurku krążył z lewej strony boiska. Obrońca GKS-u wybił ją poza boisko
54' Jaroch wrócił już na murawę
54' Defensor Olimpii potrzebuje pomocy medycznej
53' Jaroch sfaulowany bez piłki leży na murawie, ale tyszanie mimo to kontynuowali grę
52' Świetna akcja Olimpii. Rogalski minął w polu karnym rywala, wycofał do Smolińskiego, który próbował strzelić z półwoleja. Minął się jednak z piłką i przed szansą kontrataku stanęli tyszanie. Szczęsny popędził z piłką kilkadziesiąt metrów, oddał strzał na bramkę Olimpii, ale okazał się niecelny
49' Kontra Olimpii, długie podanie w kierunku Cieślińskiego, który w walce o piłkę sfaulował stopera GKS-u
48' Wrzutkę jednego z tyszan wypiąstkował Fabiniak
47' Młody obrońca wrócił już na murawę
46' W starciu z rywalem ucierpiał Jaroch
46' Od środka zaczęli tyszanie

45'+1 Koniec pierwszej części spotkania
45' Sędzia do podstawowego czasu gry doliczył minutę
43' Świetna piłka do stojącego na piątym metrze Popovica. Słoweniec bez problemu opanował piłkę i oddał techniczny strzał głową w kierunku dłuższego słupka. Przyrowski wyciągnął się niczym struna i końcówkami palców wybił piłkę poza linię końcową
42' Kosiec schodzi z boiska. Zmienił go Jakub Bąk
41' Piłka trafiła na prawą stronę boisko do niepilnowanego Grzeszczyka, który chwilę później miał już przy sobie Łabędzkiego. Gracz GKS-u odegrał do Szczęsnego. Ten nie opanował piłki i od bramki rozpocznie Fabiniak
39' Faul na Rogalskim w środku pola
37' Świetne, prostopadłe podanie Popovica do Kaczmarka. Znowu jednak świetnie na przedpolu interweniował Przyrowski
37' Chwilę później bliski strzelenia bramki był Popović, jednak uprzedził go Przyrowski, wygarniając futbolówkę spod nóg pomocnika Olimpii
34' Strata Kaczmarka w środku pola, kontra Olimpii i w bardzo dobrej sytuacji znalazł się Mączyński, któremu jednak strzał zupełnie nie wyszedł. Bez problemu obronił go Fabiniak
33' Banasiak przejął piłkę, przebiegł z nią kilkanaście metrów i przed polem karnym oddał mocny strzał, jednak w sam środek bramki
28' Bardzo dobra wrzutka w pole karne Olimpii, do wbiegającego Szczęsnego, który strzelił głową blisko słupka. Świetna interwencja Fabiniaka uchroniła grudziądzan przed stratą bramki
26' Okres spokojniejszej gry
24' Kowalczyk popędził z piłką z prawej strony boiska, zwiódł jednego z defensorów Olimpii i próbował "miękko" wrzucić w pole karne, ale przeszkodził mu w tym gracz Olimpii, od którego odbiła się piłka i trafiła w ręce Fabiniaka
23' Kontra Olimpii, podanie na skrzydło do Kaczmarka, którego wrzutka wylądowała w rękawicach Przyrowskiego
21' Dobre wycofanie do Smolińskiego, który sprzed pola karnego oddał mocny strzał. Piłka odbiła się jednak od jednego z rywali i wytraciła swoją prędkość, dzięki czemu bez problemu chwycił ją Przyrowski
19' Żółta kartka da Grzeszczyka za faul na Banasiaku
17' GOOOOOOOOOOOL! Świetne podanie w stronę skrzydła do Popovica, który ładnie wyłożył piłkę w pole karne Cieślińskiemu. Napastnik Olimpii nieczysto trafił futbolówkę, ale trafiła ona jeszcze do Kaczmarka, który trafił z kilku metrów do pustej bramki
14' Wrzutka Popovica w pole karne, do piłki doszedł Cieśliński, ale strzelił obok słupka
13' Zawodnik Olimpii faulowany przy lewej linii na wysokości pola karnego. Kolejna okazja do zagrożenia bramce tyszan
11' Faul na Kłusie przy lewej stronie boiska. Zawodnik klubu długo nie podnosił się z murawy, ale ostatecznie obyło się bez pomocy medycznej
10' Strata Olimpii na własnej połowie, Grzybek wbiegł w pole karne, szukał partnera na przedpolu, ale tam czujni byli już defensorzy klubu z Grudziądza
9' Kiepskie dośrodkowanie Popovica z rzutu wolnego i szansa na kontrę gości. Piłkarze GKS-u pogubili się jednak i stracili piłkę
8' Rzut wolny dla Olimpii 35 metrów od bramki tyszan
7' Grzeszczyk wrzucał piłkę w pole karne Olimpii, Kowalczyk zdołał oddać strzał głową, ale ponad bramką strzeżoną przez Fabiniaka
6' Przez całe boisko w kierunku Rogalskiego podał Piter-Bućko, ale zbyt mocno i poradził sobie z tym zagraniem Przyrowski
4' Przejęcie grudziądzan w środku pola, szybka piłka na skrzydło do Rogalskiego. Podanie wyrzuciło jednak gracza Olimpii w kierunku linii. Próbował jeszcze wrzucać futbolówkę w pole karne, ale próbę tę zablokował defensor GKS-u
3' Po rzucie rożnym piłka trafiła przed pole karne, Kaczmarek odegrał Banasiakowi, który spróbował sił z dystansu. Strzał był jednak niecelny
2' Łabędzki zagrał do Cieślińskiego, który głową chciał podać piłkę do partnera. Zrobił to jednak niedokładnie i bliscy przejęcia byli goście. Kłus wygrał jednak pojedynek siłowy i wybił piłkę
1' Rozpoczęli grudziądzanie!