Olimpia Grudziądz przegrała z Garbarnią Kraków i spadła na ostatnie miejsce w II lidze

Olimpia Grudziądz do przerwy wygrywała 1:0, ale w drugiej połowie piłkarze Garbarni Kraków odwrócili losy meczu, strzelając dwa gole. Grudziądzanie spadli na ostatnie miejsce w tabeli.

Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków 1:2 (1:0)
José Embalo (21 - karny) - Grzegorz Marszalik (58), Bruno Wacławek (84)

Olimpia: Łukasz Sapela - Damian Ciechanowski, Kacper Pietrzyk, Caique, Bartosz Widejko - Kacper Janiak (63. Piotr Janczukowicz), Grzegorz Gulczyński (78. Adrian Kwiatkowski), David Andronic, Oskar Kalenik (88. Patryk Leszczyński), Omid Popalzay (63. Michał Graczyk) - José Embalo (88. Mikołaj Gabor).

Garbarnia: Dorian Frątczak - Daniel Morys, Marek Masiuda, Donatas Nakrošius, Rafał Górecki - Błażej Radwanek, Dawid Malik (46. Bruno Wacławek), Kacper Laskoś, Kamil Kuczak, Grzegorz Marszalik - Jakub Bąk (90. Mateusz Kardas).

Olimpia Grudziądz przegrała z Garbarnią Kraków i spadła na o...