Olimpia Grudziądz przegrała z Kotwicą Kołobrzeg

Olimpia Grudziądz przegrała z Kotwicą Kołobrzeg Łukasz Szalkowski
Olimpia Grudziądz przegrała po raz pierwszy w tym sezonie. Grudziądzanie ulegli na własnym stadionie Kotwicy Kołobrzeg 0:1.

Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 0:1 (0:0)
Bramka: 85' Dawid Cempa

Olimpia przystępowała do meczu jako lider 2 grupy III ligi z kompletem sześciu zwycięstw. Kotwica straciła dotąd cztery punkty i plasowała się tuż za podium.

Spotkanie było od pierwszej minuty wyrównane. Brakowało sytuacji bramkowych, bo obie drużyny dobrze radziły sobie w defensywie. Jedyna bramka padła w 85. minucie, kiedy piłka trafiła do niepilnowanego Dawida Cempy. Napastnik nie miał problemów z wykończeniem akcji.

Olimpia rzuciła się do odrabiania strat, ale miała na to niewiele czasu. Ostatnie minuty meczu były bardzo nerwowe. Nie brakowało ostrych fauli. Po jednym z nich, Damian Kostkowski zobaczył drugą żółtą kartkę i w konsekwencji musiał zejść z boiska.

Ostatecznie goście zdołali utrzymać skromne prowadzenie i są pierwszą drużyną, która "urwała" Olimpii punkty w tym sezonie.

"Biało-zieloni" kolejne spotkanie rozegrają w sobotę (11 września 2021). Na wyjeździe zmierzą się z GKS Przodkowo.