Olimpia Grudziądz przegrała z Siarką Tarnobrzeg [zdjęcia]

Łukasz Szalkowski
Grudziądzanie do przerwy prowadzili 1:0, ale w drugiej połowie popełnili proste błędy w obronie i ostatecznie przegrali 2:3. Dla Siarki było to pierwsze zwycięstwo od końca sierpnia.

Olimpia Grudziądz - Siarka Tarnobrzeg 2:3 (1:0)
Jakub Głaz (11 - sam), Mateusz Marzec (84) - Krzysztof Ropski (47), Dawid Kubowicz (77), Mateusz Janeczko (86)

Olimpia: Muzyk - Ciechanowski, Nakrošius, Wawszczyk, Gabor (85. Zatorski) - Skibicki (56. Śmietanko), Ziętarski, Handzlik, Marzec, Papikjan (82. Kamiński) - Hirsz.

Siarka: Krupa - Głaz, Bierzało, Duda, Woźniak - Sitek (89. Płatek), Nadolski, Kubowicz, Maik, Drobot (46. Janeczko; 90. Galara) - Gębalski (46. Ropski).