Olimpia Grudziądz w piątek na własnym boisku podejmie Sandecję Nowy Sącz. Początek spotkania o godz. 18.30.

Olimpia Grudziądz 2:0 Sandecja Nowy Sącz
37' Adam Banasiak
53' Marcin Woźniak

90'+3 Koniec spotkania! Olimpia wygrywa z Sandecją
90'+1 Wrąbel świetnie wyczuł intenccje Korzyma i obronił rzut karny!
90' Kasperkiewicz faulował rywala we własnym polu karnym. Sędzia wskazał na "wapno"
88' Kurowski zobaczył żółty kartonik
86' Niecelne podanie Słabego do Korzyma i piłkę przejął Wrąbel
86' Piłka odbita od Słabego i aut wykonają grudziądzanie
84' Szufryn uderzał na bramkę Olimpii, trafił tylko w boczną siatkę, ale i tak był na pozycji spalonej
82' Smoliński wybija piłkę, która uciekła Piterowi-Bucko
80' Murawę opuścił nieco niewidoczny w drugiej części spotkania Kaczmarek. Zastąpi go Łukowski
79' Korzym faulował Kasperkiewicza w środku pola
77' Smoliński za Ferugę
76' Grudziądzanie blisko trzeciego gola, ale nie było w polu karnym nikogo, kto dobiłby piłkę po strzale Kaczmarka
74' Angielski faulowany przed polem karnym Sandecji
73' Grudziądzanie wywalczyli rzut rożny
72' Feruga faulowany w środku pola przez Pitera-Bucko
70' Trafford zagrał piłkę ręką
68' Angielski na niewielkim spalonym
66' Z boiska schodzi Adam Banasiak, który setny występ w barwach Olimpii przypieczętował golem. Zastąpi go Damian Warchoł
63' Zamieszanie na boisku chcieli wykorzystać Angielski, ale nie zdołał minąć rywala
61' Ostatnia zmiana w ekipie Sandecji. Kasprzak za Gałeckiego
59' Zitko faulował w środku pola. Został za to ukarany żółtą kartką
58' Szufryn główkował, ale czujny był Wrąbel
57' Faul Ciechanowskiego na Dudzicu
55' Zagranie ręką przez Trafforda w środku pola
54' Trafford za Trochima
53' Gooooool! Woźniak wykorzystał zamieszanie w polu karnym Sandecji i strzelił bramkę z bliskiej odległości!
52' Faul słabego na Michaliku w narożniku boiska
51' Słaby zatrzymał atak Ciechanowskiego
51' Piter-Bucko ukarany żołtym kartonikiem
50' Dośrodkowanie Sandecji zbyt mocne. Piłkę wybili grudziądzanie
49' Korzym uderzał z dystansu, piłka odbiła się od pleców Ciechanowskiego i opuściła boisko
48' Angielski na pozycji spalonej
47' Wdowiak ruszył z piłką pod pole karne Olimpii, ale ograł go Kasperkiewicz
46' Początek drugiej części spotkania

45+1' Koniec pierwszej połowy meczu
45' Sędzia do podstawowego czasu gry doliczył minutę
45' Szufryn sfaulował Angielskiego w środku pola
43' Korzym walczył o piłkę przed polem karnym Olimpii, ale Zitko dobrze zatrzymał rywala
40' Angielski z dystansu, ale ponad bramką
38' Wdowiak zastąpił Bastę
37' Piękne uderzenie Banasiaka z rzutu wolnego! Piłka ląduje w siatce tuż przy lewym słupku. Radliński bez szans!
36' Faul na Ferudze tuz przed linią pola karnego
35' Indywidualna akcja Ciechanowskiego, ale kiepskie podanie w pole karne
34' Kuban wybił piłkę spod nóg Kaczmarka. Rzut rożny dla grudziądzan
33' Strzał głową Michalika i dobra interwencja Radlińskiego
32' Szansa na kontrę Olimpii, ale Trochim w środku pola sfaulował Michalika
31' Podanie Słabego zatrzymane przez Michalika
29' Kaczmarek zwodami minął dwóch rywali, dograł w pole karne, ale do piłki nie zdążył Feruga
28' Świetne dogranie Banasiaka, piłka trafiła do Ferugi, który nie trafił czysto w fubolówkę i zmarnował świetną sytuację
27' Korzym próbował strzału z "przewrotki", ale nie trafił w piłkę
26' Faul Kaczmarka na Kubanie w polu karnym przyjezdnych
25' Kaczmarek faulował w polu karnym Sandecji
24' Dobra akcja Kaczmarka, dogranie w pole karne, ale nie było tam żadnego z piłkarzy w biało-zielonych koszulkach
22' Kaczmarek z rzutu wolnego dograł krotko Angielskiemu, który posłał piłkę Banasiakowi. Podanie jednak trochę zbyt mocne i futbolówkę chwycil Radliński
21' Zitko faulował Korzyma w środku pola
20' Dobra akcja grudziądzan, ale piłka w rękach Radlińskiego
19' Woźniak nie dał się ominąć Korzymowi, ale to Sandecja pozostała przy piłce. Chwilę później futbolówka znowu trafiła do Korzyma, który strzelił pod nogami obrońcy. Strzał był jednak lekki i Wrąbel nie miał problemów z jego obroną
18' Kaczmarek "zatańczył" z piłką przy linii końcowej, zgrał przed pole karne do Ferugi, który oddał strzał minimalnie obok słupka bramki Radlińskiego
17' Feruga niecelnie glówkował po wrzutce z rzutu rożnego
17' Przyjezdni znowu wybijają piłkę. Kolejny rzut rożny dla grudziądzan
16' Kaczmarek wrzucał piłkę z rzutu wolnego, ale najwyżej wyskoczył Trochim i wybił piłkę poza linię końcową. Od rzutu rożnego rozpocznie Olimpia
15' Kuban faulował Kaczmarka na własnej połowie
14' Woźniak wybił piłkę pod naciskiem Kubana. Od autu rozpoczną goście
13' Strzał Kubana zablokowany przez grudziądzan, poprawiał Korzym i ten strzał mógł już zagrozić bramce gospodarzy, ale świetnie wybronił Wrąbel, który chwilę później zaliczył kolejną świetna interwencję
11' Michalik popędził z piłką z prawej strony boiska, ale stracił futbolówkę
10' Faul Woźniaka na Kubanie przy linii bocznej
9' Zamieszanie pod bramką Olimpii, ale piłkę na aut wybił Wrąbel
8' Strzał Kaczmarka zatrzymał się na bocznej siatce
5' Dobra piłka do Angielskiego, który próbował ominąć Szufryna, ale bez skutku
3' Rzut rożny dla Olimpii, piłkę Kaczmarkowi zgrał Woźniak, ale chwilę później wybił Korzym
1' Futbolówka dobrze uderzona z rzutu rożnego, wybijają obrońcy gospodarzy. Dopadł do niej jeszcze Banasiak, zagrał wzdłuż linii, ale dobrze interweniował Radliński
1' Piłka trafiła do Kaczmarka, który dogrywał w pole karne. Wybijają jednak goście. Rzut rożny dla grudziądzan
1' Rozpoczęli goście

Olimpia Grudziądz: Wrąbel – Ciechanowski, Zitko, Kasperkiewicz, Woźniak – Banasiak (66' Warchoł), Kurowski, Feruga (77' Smoliński), Kaczmarek (80' Łukowski), Angielski – Michalik
Rezerwowi: Królczyk – Warchoł, Smoliński, Wawryszczuk, Jasiński, Waszczuk, Łukowski

Sandecja Nowy Sącz: Radliński – Jurkowski, Kuban, Piter-Bucko, Słaby – Basta (38' Wdowiak), Gałecki (61' Kasprzak), Szufryn, Trochim (54' Trafford) – Korzym, Dudzic
Rezerwowi: Grzegorczyk – Wdowiak, Danek, Trafford, Zając, Kasprzak, Maślanka