Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn [zapis relacji na żywo]

Łukasz Szalkowski
Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn [relacja live]
Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn [relacja live] pomorska.pl
Kolejny przedsezonowy sprawdzian Olimpii Grudziądz. Tym razem przeciwnikiem biało-zielonych było Stomil Olsztyn. Górą byli nasi.

Olimpia Grudziądz 1:0 Stomil Olsztyn
20' Djousse

Olimpia Grudziądz: Fabiniak Bartosz - Kolanko Bartłomiej, Lewandowski Tomasz (30' Piter-Bućko Michal), Łabędzki Michał, Banasiak Adam - Kłus Dariusz, Smoliński Marcin, Kaczmarek Marcin, Skórecki Patryk - Cieśliński Adam, Djousse Donald

Rezerwowi: Wróbel Michał - Gul Mateusz, Piter-Bućko Michal, Bąk Konrad, Igliński Michał, Żołądź Bruno, Grischok Paul, Molewski Mateusz, Babul Rafał, Trzepacz Oskar, Szczot Robert

Stomil Olsztyn: Skiba Piotr - Biedrzycki Igor, Bucholc Janusz, Czarnecki Arkadiusz, Dziewidowicz Arkadiusz, Głowacki Paweł, Jegliński Łukasz, Lech Grzegorz, Suchocki Łukasz, Wypniewski Piotr, Karłowicz Piotr

Rezerwowi: Leszczyński Michał, Mieczkowski Dawid, Remisz Rafał, Bartkowski Bartosz, Meschia Irakli, Tomkiewicz Paweł, Trzeciakiewicz Michał, Kujawa Rafał, Żęgota Wojciech

90' Koniec spotkania. Olimpia pokonała Stomil 1:0
89 Szczot posłał "bombę" z 45 metrów, ale obok bramki Stomilu
88' Meschia z dystansu minimalnie obok lewego słupka bramki Olimpii
86' Faul Bąka w środku pola
84' Wróbel niecelnie do Lewandowskiego w okolicach własnej bramki. Stoper grudziądzan był zmuszony wybić piłkę na aut
83' Molewski sprzed pola karnego oddał niezły strzał, ale Leszczyński nie miał problemów ze złapaniem tej piłki
76' Babul wywalczył rzut rożny
74' Żółta kartka dla Grischoka
73' Zamieszanie w pobliżu pola karnego olsztynian, piłka trafiła do Grischoka, który wrzucał na dłuższy słupek, ale nie było tam żadnego z graczy Olimpii
70' Szczot wrzucał piłkę w pole karne, bramkarz Stomilu wybił przed pole karne, gdzie do piłki dopadł Bąk, ale uderzył bardzo niecelnie
68' Gul wywalczył rzut rożny
65' Rzut wolny dla Stomilu z 30 metrów. Strzał był fatalny
62' Meschia w niezłej sytuacji oddał mocny strzał, który fantastycznie obronił Wróbel
62' Trzepacz przejął piłkę, odegrał w kierunku Molewskiego, który jednak nie wygrał pojedynku siłowego ze stoperem
59' Meschia strzelał z rzutu wolnego. Wróbel przeniósł piłkę ponad poprzeczką
56' Szczot zatrzymał akcję gości
53' Dobra piłka do Kujawy, jednak Piter-Bućko zatrzymał go bez problemu
49' Piłka na skrzydło do Gula, który zwodem minął Dziemidowicza. Zawodnik z Olsztyna zagrywał piłkę ręką
48' Ładna akcja Olimpii. wrzutka Molewskiego w pole karne Stomilu, ale tam szybszy był golkiper z Olsztyna
46' Rozpoczęła się druga część spotkania

45' Koniec pierwszej części sparingu
39' Lech strzelał z bliska, ale świetnie obronił Fabiniak!
36' Olimpia wywalczył jeszcze jeden rzut rożny, ale nic z niego nie wynikło
35' Kolejny korner dla grudziądzan
35' Zamieszanie w polu karnym Stomilu, z bliskiej odległości strzelał Skórecki, ale piłka odbiła się od jednego z olsztynian. Rzut rożny dla Olimpii
33' Djousse idealnie wyszedł do prostopadłego podania, znalazł się sam na sam ze Skibą, ale golkiper Stomilu był górą w tej sytuacji
30' Kłus nie podnosi się z murawy. Konieczna jest pomoc medyczna
29' Smoliński faulował w środku pola. Sędzia ukarał go za to żółtą kartka
25' Okres spokojniejszej gry obu zespołów
22' Faul Djousse przy linii bocznej
20' Goooool! Piękna wrzutka Skóreckiego idealnie na głowę Djousse, który z kilku metrów trafił do siatki Stomilu!
17' Faul na jednym z olsztynian tuż przed polem karnym. Z rzutu wolnego w słupek uderzył Głowacki
16' Kaczmarek wrzucał w pole karne w kierunku Cieślińskiego, ale minimalnie za mocno
12' Faul Banasiaka na Suchockim tuż przed polem karnym. Olsztynianie natychmiast wznowili grę, ale nie był to dobry pomysł
11' Wrzutka Kaczmarka w pole karne z rzutu wolnego. Najwyżej wyskoczył gracz Stomilu i wybił piłkę poza linię końcową
11' Jegliński wrócił już do gry
10' Jegliński leży na murawie
9' Wrzutka w pole karne Olimpii, główka Bucholca ponad poprzeczką bramki grudziądzan
9' Suchocki wychodził z kontrą, Banasiak ratował się nieprzepisowo zatrzymując zawodnika Stomilu. Żółta kartka dla obrońcy Olimpii
8' Lewandowski wyprowadził akcję, przy piłce utrzymał się Cieśliński, pokazywał mu się Banasiak, jedna napastnik Olimpii nie miał możliwości dogrania do kolegi
5' Strata grudziądzan w ataku
4' Dobra interwencja Lewandowskiego, który zatrzymał groźna akcję rywali
2' Szybka akcja Olimpii, strzał Cieślińskiego z 25 metrów, piłka odbił się od jednego z graczy Stomilu i opuściła boisko
1' Przejęcie olsztynian w środku pola, piłka do Suchockiego, który oddał strzał sprzed pola karnego, zablokowany jednak przez Kłusa. Piłka trafiła z powrotem do "Suchego", który ponownie strzelił, tym razem wprost w Łabędzkiego.
1' Początek spotkania