Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki [relacja live]

Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki Kamil Zieliński
Olimpia Grudziądz powalczy o przełamanie z beniaminkiem - Wigrami Suwałki. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem grudziądzan 1:0 po bramce Woźniaka. Początek meczu o godz. 15.

Olimpia Grudziądz 3:1 Wigry Suwałki
16' Banasiak

32' Kopczyński
71' Kurowski
85' Piter-Bućko

Olimpia Grudziądz: Michał Wróbel - Adrian Bielawski, Michał Łabędzki, Michal Piter-Bućko, Marcin Woźniak - Dariusz Kłus, Rok Elsner (55' Kamil Kurowski), Adam Banasiak (70' Kaczmarek), Denis Popović, Robert Szczot - Arkadiusz Aleksander (60' Patryk Szymański).
Rezerwowi: Bartosz Fabiniak, Sebastian Zalepa, Kamil Kurowski, Maciej Rogalski, Marcin Kaczmarek, Marcin Smoliński, Patryk Szymański.

Wigry Suwałki: Karol Salik - Adam Karankiewicz, Kamil Adamek (74' Kamil Zapolnik), Bartosz Biel, Łukasz Moneta (70' Robert Hirsz), Maksims Rafalskis. Maciej Wichtowski. Jakub Bartkowski, Narijus Valskis, Michał Kopczyński, Tomasz Jarzębowski.
Rezerwowi: Hieronim Zoch, Artur Bogusz, David Makaradze, Bartosz Widejko, Kamil Zapolnik, Maciej Wasilewski, Robert Hirsz.

90'+3 Koniec meczu! Olimpia wygrywa z Wigrami Suwałki 3:1!
90'+2 Szczot minął rywala, zszedł do środka i uderzył sprzed pola karnego. Minimalnie obok prawego słupka
90' Mecz potrwa trzy minuty dłużej
85' Gooooool! Michal Piter-Bućko wykorzystuje zamieszanie w pole karnym Wigier i z bliskiej odległości pakuje głową piłkę do siatki! 3:1!
85' Cóż za akcja Olimpii! Popović odegrał do Kurowskiego, ten "miękko" dograł Kaczmarkowi, który z półwoleja huknął na bramkę Wigier! Piłka odbiła się jednak od któregoś z graczy przyjezdnych
79' Popović z ostrego kąta, ale piłka otarła jeszcze któregoś z zawodników gości i opuściła boisko
77' Kurowski ukarany żółtą kartką
74' Zapolnik zmienił Adamka
70' Gooooool! Kaczmarek z ostrego kąta trafił w spojenie bramki Wigier, piłka odbiła się jednak do Kurowskiego, który strzelił "za kołnierz" ustawionego wysoko Salika
70' Hirsz za Monetę
70' Kaczmarek za Banasiaka
67' Świetne podanie do wybiegającego Kurowskiego. Zawodnik Olimpii "zabrał się" z piłką, ale nie zdołał już wywalczyć czystej pozycji, przez kryjących go dwóch rywali
63' Świetnym prostopadłym podaniem został obsłużony Valskis, który znalazł się sam na sam z Wróblem. Golkiper Olimpii zdołał jednak odbić piłkę poza linię końcową boiska
62' Szczot w pole karne Wigier, ale nie było żadnego z jego kolegów z drużyny
60' Aleksander schodzi z boiska. Zmienia go debiutujący w barwach Olimpii Patryk Szymański
57' Olimpia ma sporą przewagę, ale nic szczególnego z niej nie wynika
55' Kamil Kurowski zmienia Roka Elsnera
54' Szczot "złamał" akcję i z 25 metrów uderzył na bramkę Wigier. Piłka odbiła się jednak od jednego z graczy i mocno zwolniła, dlatego Salik chwycił ją bez żadnych problemów
51' Faul Elsnera 35 metrów od własnej bramki. Centra w pole karne, tam akcję zamykał Wichtowski, jednak piłka była zagrana za wysoko i oddał niecelny strzał
48' Valskis niepilnowany przed polem karnym oddał strzał. Bardzo, bardzo niecelny
47' Woźniak wślizgiem zatrzymał piłkę po próbie dośrodkowania w pole karne Olimpii. Rzut rożny dla przyjezdnych
46' Rozpoczęła się druga połowa

45' Koniec pierwszej części spotkania. Wracamy za 15 minut!
45' Bielawski dobrze zatrzymał rajd monety, który pędził lewą stroną boiska
44' Szczot przejął piłkę za linią środkową, posłał ją na prawe skrzydło do Popovica, który próbował zagrania w pole karne, jednak zrobił to niedokładnie
41' Faul Monety na Aleksandrze w środku pola
40' Valskis uderzył z pierwszej piłki zza pola karnego. Piłkę odbił Wróbel i chwilę później zdołał jeszcze ją chwycić
40' Popović wypatrzył wybiegajacego na czystą pozycję Szczota, dograł w jego kierunku, jednak w ostatniej chwili piłkę trącił Jarzębowski
39' Szczot huknął z 40 metrów, ale wysooooko nad poprzeczką
36' Karankiewicz zobaczył żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego
35' Faul Popovica na Valskisie 30 metrów od bramki Olimpii
32' Remis! Po wrzutce w pole karne Olimpii piłkę trącił Kopczyński. Zmylił tym jednak wychodzącego nie w tempo Wróbla i futbolówka wtoczyła się do bramki obok słupka
29' Biel do wybiegającego Adamka. Jego próbę podania w pole karne Olimpii zatrzymał jednak Kłus
29' Piłka z rzutu wolnego zagrana mocno w pole karne Olimpii. Jeden z przyjezdnych faulował jeszcze próbując przyjąć futbolówkę
28' Faul Łabędzkiego na Adamku. Wigry mają niezłą sytuację do zagrożenia bramce Olimpii
27' Żółtą kartką ukarany Bartkowski
27' Świetna akcja Olimpii! Popović zgrał piętką do Woźniaka, który dograł piłkę w pole karne, a tam minimalnie minął się z nią rok Elsner. Zabrakło centymetrów!
25' Znów faul przyjezdnych. Tym razem z lewej strony boiska na Banasiaku
24' Faul na Kłusie w środku pola
19' Znów centrował Popović, ale poradzili sobie gracze z Suwałk
16' Goooooool! Po zamieszaniu w polu karnym piłkę do bramki Wigier wpakował Adam Banasiak!
15' Niezłeprostopadłe podanie Walskisa do wybiegającego lewą stroną pola karnego Olimpii Monety. Młody pomocnik Wigier przyjął piłkę, ale jego zgranie wgłąb pola karnego było już fatalne
14' Piter-Bućko poradził sobie w narożniku boiska z zastawiającym piłkę Adamkiem
13' Dośrodkowanie Woźniaka na głowę Popovica. Słoweniec uderzył jednak ponad bramką
11' Dobra wrzutka Popovica w pole karne, do piłki dopadł Kłus i z trudem wybronił Salik. Sędzia odgwizdał jednak spalonego
11' Olimpia ustawiona bardzo wysoko. Wszyscy gracze na połowie Wigier
9' Bielawski wrzucał piłkę w pole karne, ale zrobił to zbyt mocno. Salik natychmiast wybił futbolówkę na połowę Olimpii, gdzie do groźnej kontry wybiegali Moneta i Adamek przeciwko dwóm rywalom. Adamek strzelał po wrzutce kolegi z zespołu, ale piłkę pewnie chwycił Wróbel
6' Groźną kontrę gości zatrzymał Bielawski
6' Dobry wyrzut z autu Olimpii do wybiegającego samotnie Kłusa. Ten odgrywał w stronę Aleksandra, ale w ostatniej chwili zagranie przeciął defensor Wigier
5' Przechwyt Olimpii na połowie przyjezdnych, przy prawej linii. Szczot jednak niedokładnie i piłka wylądowała na aucie
4' Faul Elsnera na Bartkowskim przy bocznej linii
3' Aleksander zgrał do Popovica, a następnie wybiegł do prostopadłego podania. Słoweniec jednak niecelnie do napastnika Olimpii
2' Faul Kłusa w środku pola
1' Pierwszy gwizdek!

14:50 Zawodnicy zeszli już do szatni. Za kilka minut prezentacja wyjściowych jedenastek
14:40 Witamy ze Stadionu Centralnego w Grudziądzu! Trwa rozgrzewka zawodników obu ekip.