Olimpia Grudziądz wygrała z Wierzycą Pelplin w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej Łukasz Szalkowski
Olimpia Grudziądz w ostatnim sparingu przed powrotem do walki o ligowe punkty pokonała Wierzycę Pelplin 2:0. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie spotkania, rozgrywanego na boisku przy ul. Słowackiego w Grudziądzu.

Olimpia Grudziądz - Wierzyca Pelplin 2:0 (0:0)
Bramki: Patryk Winsztal (53), Szymon Stanisławski (66).
Olimpia: A. Olszewski - S. Olszewski, Mich, Rogala, Warcholak, Nawrocki, Skórecki, Owczarek, Winsztal, Gutowski, Amarildo oraz Rychert, Dziabas, Stanisławski, Konstanty, Vu Thanh, Okraska, Kurowski, Jarzec, Sasiak

Dla piłkarzy Olimpii Grudziądz był to ostatni sparing w zimowej przerwie. "Biało-zieloni" w sobotę, 25 lutego, rozegrają bowiem zaległy mecz z Gedanią Gdańsk. Spotkanie, które miało odbyć się w listopadzie, zostało przełożone ze względu na obfite opady śniegu.

Sobotnie spotkanie będzie bardzo ważne dla obu drużyn. Olimpia, która jest wiceliderem, zmierzy się z trzecią w tabeli Gedanią. Zespół, który zwycięży, rundę jesienną rozpocznie jako lider rozgrywek. Początek spotkania zaplanowano na godz. 14.

Olimpia Grudziądz wygrała z Wierzycą Pelplin w ostatnim spar...