Olimpia Grudziądz zremisowała derbowy mecz z Zawiszą Bydgoszcz

Olimpia Grudziądz po emocjonującym meczu zremisowała z Zawiszą 1:1. "Biało-zieloni" w drugiej połowie dominowali, mieli kilka okazji, ale nie zdołali zdobyć zwycięskiej bramki.

Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz 1:1 (1:1)
Bramki: Denis Gojko (44) - Sebastian Rugowski (30).
OLIMPIA: A. Olszewski - Rogala, Wicki, Sikorski - Warcholak, Owczarek, Kurowski (87. Sulguero), S. Olszewski (87. Vu Thanh) - Gojko (61. Winsztal), Stanisławski (61. Amarildo Jr), Doba (46. Jarzec).
ZAWISZA: Michał Oczkowski - Mateusz Oczkowski, Sochań, Paliwoda, Nowak - Żelazo (67. Żylski) - Wędzelewski (79. Falciano), Dahms, Koziara, Rugowski - Okuniewicz.

Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz na żywo

Relacja na żywo z meczu trzeciej ligi piłki nożnej.
16:5515.10.2022

Koniec meczu

Derby Pomorza i Kujaw kończą się remisem 1:1. Dziękujemy za uwagę. Niebawem galeria zdjęć i materiały wideo.

16:5415.10.2022

90'+4'

Kolejny wolny dla Olimpii. Wrzutka Warcholaka, główka Sikorskiego niecelna.

16:5215.10.2022

90'+2'

Zakotłowało się w polu karnym Zawiszy. Na boisko padł Amarildo Jr. Grudziądzanie domagają się karnego. Arbiter jest głuchy na ich protesty. Brazylijczyk zostaje ukarany "żółtkiem" a czerwoną kartkę zobaczył trener Bogusław Baniak.

16:5015.10.2022

90'+1'

Róg dla Olimpii. Po wrzutce Warcholaka główkował Sikorski, ale nad poprzeczką

16:4815.10.2022

90'

Sędzia dolicza 5 minut do regulaminowego czasu gry

16:4615.10.2022

88'

Potężny strzał Winsztala. Michał Oczkowski końcami palców wybija piłkę na róg.

16:4415.10.2022

87'

Dwie zmiany w Olimpii. Na boisko wchodzą Salguero i Vu Thanh, którzy zastępują Sebastiana Olszewskiego i Kurowskiego

16:4115.10.2022

83'

Żółta kartka dla Warcholaka za faul.

16:3915.10.2022

81'

Dwójkowa akcja Olimpii. Amarildo Jr zagrał do Warcholaka, który uderzył bez przyjęcia. Piłka poszybowała metr nad bramką

16:3715.10.2022

79'

Zmiana w Zawiszy. Na boisku wchodzi Falciano, który zastąpił Wędzelewskiego.

16:3415.10.2022

77'

Kolejny wolny dla Olimpii z około 25 m na wprost bramki Zawiszy. Strzał Warcholaka w mur i za chwilę, kolejny wolny dla grudziądzan. Tym razem celny strzał kapitana Olimpii. Piłkę odbił Michał Oczkowski, a po chwili obronił dobitkę Sikorskiego. Dwa rogi grudziądzan, ale bez zagrożenia

16:3115.10.2022

73'

Sebastian Olszewski wywalczył rzut rożny dla Olimpii. Po wrzutce Warcholaka do piłki doszedł Olszewski, ale strzelił nad poprzeczką.

16:2815.10.2022

70'

Strzał Koziary z około 20 metrów. Piłka leci wysoko nad poprzeczką

16:2715.10.2022

69'

Michał Oczkowski wygrywa pojedynek sam na sam z Winsztalem

16:2515.10.2022

67'

Zmiana w Zawiszy: Żylski zastępuje Żelazo

16:2315.10.2022

65'

Tym razem race i petardy odpalają kibice Zawiszy

16:1915.10.2022

61'

Żółta kartka dla Żelazo z Zawiszy za faul. Dwie zmiany w Olimpii: schodzą Gojko i Stanisławski, których zastąpili Winsztal i Amarildo Jr.

16:1715.10.2022

60'

Teraz kibice Zawiszy zaznaczają swoją obecność, rozciągając flagę na całym sektorze.

16:1515.10.2022

58'

Żółta kartka dla Wickiego z Olimpii za faul na Koziarze.

16:1115.10.2022

53'

Tym razem kibice Olimpii wypuszczają baloniki w barwach klubowych

16:0915.10.2022

51'

Żółta kartka dla Sebastiana Olszewskiego z Olimpii. Zawisza ma rzut wolny z prawej strony pola karnego. Po dośrodkowaniu Koziary piłkę wybija Warcholak

16:0815.10.2022

50'

Kibice Olimpii odpalili race i cały trybuny zasnuły się dymem

16:0415.10.2022

46'

Rożny dla Olimpii. Jednak dośrodkowanie Warcholaka za dalekie

16:0215.10.2022

46'

Gospodarze zaczęli drugą połowę. Jedna zmiana w Olimpii: Jarzec zastąpił Dobę.

15:5915.10.2022

15:4815.10.2022

Koniec pierwszej połowy

W derby Pomorza i Kujaw na razie remis 1:1. Pierwsze 30 minut było nudne. Dopiero ostatni kwadrans pierwszej połowy przyniósł więcej emocji. Liczymy na lepsze widowisko po przerwie. Z relacją wracamy za około kwadrans.

15:4715.10.2022

45'

Sędzia dolicza jedną minutę

15:4515.10.2022

44'

Olimpia doprowadza do remisu. Stanisławski strzelił w poprzeczkę, a celną dobitką popisał się Denis Gojko. Olimpia - Zawisza 1:1. Żółta kartka dla Mateusza Oczkowskiego

15:4115.10.2022

42'

Zagotowało się pod bramką Olimpii. Najpierw bramkarz biało-zielonych wygrał pojedynek sam na sam z Rugowskim, a za chwilę wygarnął piłkę spod nóg Wędzelewskiego

15:4015.10.2022

39'

Kolejny wolny dla Zawiszy z narożnika pola karnego z lewej strony. Strzał po poprzeczkę Koziary broni na raty Adrian Olszewski