Olimpia Grudziądz zremisowała z Radomiakiem Radom, choć do przerwy wygrywała 2:0 [wideo, zdjęcia]

Olimpia po ciekawym meczu zremisowała z Radomiakiem 2:2. Oba gole dla grudziądzan w pierwszej połowie strzelił Omran Haydary.

Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom 2:2
Omran Haydary (38 - karny, 44) - Leandro (64 - karny), Mateusz Michalski 83.

Olimpia: 1. Łukasz Sapela - 8. Sebastian Kamiński, 6. Ariel Wawszczyk, 18. Lukáš Ďuriška, 93. Łukasz Bogusławski - 19. Elvir Maloku, 10. Robert Ziętarski (59, 21. Maciej Kona), 44. Dominik Frelek, 23. Konrad Handzlik (80, 91. Ricky van Haaren), 9. João Criciúma (88, 34. Mohamed Medfai) - 11. Omran Haydary.

Radomiak: 12. Mateusz Kochalski - 14. Damian Jakubik, 2. Michał Grudniewski, 16. Mateusz Cichocki, 33. Dawid Abramowicz (37, 6. Adam Banasiak) - 9. Leândro, 11. Michał Kaput (76, 7. Mateusz Michalski), 55. Meik Karwot, 10. Rafał Makowski, 77. Patryk Mikita - 27. Damian Nowak (46, 22. Maciej Górski).

żółte kartki: Ziętarski, Bogusławski, Medfai - Abramowicz, Kaput, Banasiak, Jakubik.